PDA

View Full Version : Две момчета...



Tutmanik
12-21-2010, 15:30
.......

MedSestrata
12-21-2010, 15:47
Лесно и просто- казваш без недомлъвки и подхвърляния на сегашния си приятел, че си опитала и не се е получило. Смяташ , че връзката ви се е изчерпала. Без обеснения излишни, колкото и да ти е гадно. Трябва да поставиш въпроса и толкова. Недей да споменаваш другото момче. Казваш му само, че вече нямаш чувства както преди към него. След това питай приятелката си дали е възможно да вземеш това, момче , което искаш с теб. Ако не може, замъкни я нея с теб някъде. Не отлагай! Преследвай каквото те прави щастлива. В любовта на моменти трябва да си егоист и да си търсиш своя интерес. Звучи гадно, но е така!

CR0W
12-21-2010, 16:04
Кажи на сегашният ти приятел че неможеш повече с него-директно без да овърташ.После почакай известно време преди да тръгнеш с "любовта на живота ти",защото ще излезеш уличница.

Успех

Auriss
12-21-2010, 16:18
А аз просто искам да ссъм с човека в когото съм влюбена,............
звучи толкова тъпо и елементарно ...но се надявам сред обидите и наредбите да намеря някакъв сместен отговор

Тогава какво му мислиш ? Животът си е твой и можеш да си правиш каквото сметнеш за добре. Доколкото разбирам нямаш никакъв интерес да си с човека ,с когото си в момента ,нали ? В такъв случай значи просто те е срам/страх да го скъсаш. Е ето ти съвета - режи директно. Казаха ти го преди мен - действай егоистично и си гони интереса. По-добре да направиш нещо гадничко и да си щастлива ,отколкото цял живот после да съжаляваш.