PDA

View Full Version : Следи от пудра,фдт...



ledenakrasota
12-21-2010, 16:34
Остават ли Ви,следи от пудра или фдт по дрехите или яките на якетата? И какво правите,за да няма такива катастрофи? :-D на мен ми се случва доста често,а всъщност никак не се цапота с грим,но ... :-)

Cucko0
12-21-2010, 16:38
при мен не се случват такива неща :D има едно момиче като се намаже хубаво :d и лятото като се разтече всичките и дрехи ставаха оранжеви :D

ledenakrasota
12-21-2010, 17:48
Е,лятно време една спирала и гланц стигат. :D

Но сега-ЗИМАТА, като ми излезе някоя пъпка и цапам с пудра и коректор :? И все гледам,че на якето яката ми е бяла и се побърквам. :(

Shia
12-21-2010, 18:31
Хубавато нанасяне е важното,никога не са ми оставали петна дори и когато съм си мислела,че са оставали.Няма излишни количества,които да цапат дори и лятото съм окей.

Мен най-много ме дразни-незавършеното мацане на ФДТ,където са пропуснати ушите и челото и ФДТ ти отцепва главата.

FuckingFreak
12-21-2010, 19:05
Бях омацотила в петък бялата покривка на мама и се изми само с гъба, вода и малко течен сапун 8-)

ledenakrasota
12-21-2010, 19:12
FuckingFreak ,случва се! 8-)


Сега се замислям,да не би понеже не слагам крем и пудрата,затова да ми фърчи настрани? Утре ще си сложа пък ще видим. :-o

pilencaaa
12-30-2010, 10:23
Ами и аз много често се омацвам когато сложа грим. Варианта е като се прибера с мокри кърпички забърша ако е по якето, но и често нося шалчета за тази работа.Понеже като го оцапам се пере и готово!