PDA

View Full Version : htc wildfire мнения



ritobis
12-21-2010, 18:16
какви отзиви сте чували за този телефон, защото на мен ми изглежда добре.На допир реагира с прилична бързина.Според вас като параметри добър ли е?Търся телефон за сърфиране в интернет и слушане нам музика от време на време.За някой друг филм или игра става ли.Игри и още по-малко пък филми едва ли ще играя,но все пак е добре да тръгва и някоя др. игра.А ако мислите че за подобни пари мога да си взема по-добър телефон, бихте ли дали предложения?Аз няма опит с тази марка телефони, Качествени ли са като цяло?Благодаря на отзовалите се.

Nam3less3
12-21-2010, 18:35
HTC са тежката артилерия при смартфоните, по-скъпи и качествени, Wildfire си е добре за среден клас, е и той си има свойте недостатъци(най-вече ниската резолюция). Кажи колко пари би дал, и откъде ще си купуваш смартфона, и ще ти препоръчам. Макар че по-принцип най-добре е да си вземеш някой от финансово изгодните модели с Андроид - HTC Wildfire, LG Optimus One, SE Xperia X8.

Jus7DreamBoy
12-21-2010, 19:20
За HTC Wildfire мога да ти кажа само че е супер телефонче за парите се особено :) Даже скоро мисля и аз да си взема 1 такъв :)

Ето го и ревюто на телефончето : http://www.mobilebulgaria.com/tests/122/htc-wildfire :)

ritobis
12-21-2010, 19:43
Ами аз сега гледах последно офертите от глобул,от където евентуално ще се ги взема и 10/месец за 2 години.

vaniliika
12-22-2010, 16:06
еми аз наскоро си го взех.. доволна съм,наистина си е бързичък... но пък колкото до игри ,дам резолюцията разваля цялата работа,така че за игри не може да се разчита много на него,за филми да става.. така де рано е още,но като цяла съм доволна,чух даже че и май са понали да го превеждат на бълг. ,не е сложно с английския но има много джаджи и друго е все пак да си го разглеждаш спокойно :) .. камерката си е добре...* понеже е малко квадратничък и е трудно да работиш с една ръка( а то е тъпо така,поне за мен де ) :P

ThEKiNgG
12-23-2010, 11:11
Телефончето е добро но трудно ще си намираш игри заради релолуцията. :)