PDA

View Full Version : много моля, помощ (:



FuckingFreak
12-21-2010, 18:38
Наистина имам нужда от Помощ, с главно 'П'. Класната възложи на мен и още 2 други момичета да подготвим някакъв сценарий за събирането с класа, да се състои от няколко скеча, вицове и някакви сценки. Проблемът е, че с моите приятелки от 3 дни търсим за предавания като Комиците, Шоуто на Слави, Пълна лудница но те не са 1 или 2 и много трудно се намира подходящ и забавен скеч, който да не е много вулгарен или пък да не е много глупав, даже да не кажа, че е невъзможно. Имате ли любим телевизионен герой или скеч и ако да, моля споделете го с мен, искам да черпя идеи, защото утре в час на класа (за щастие съм 2ра смяна) ще обменяме идеи и трябва да е готов. Ако може да ми помогнете, ще съм страшно благодарна, вече имаме някакви елементарни идеи, но знам ли... струват ми се малко.
Мерси, предварително.

SmilezZz
12-21-2010, 18:41
Охх,доста трудна задача..
- Вицовете са лесни - ще намерите
някакви в интернет..
- Сценката,зависи вие какво искате..
Да е от някоя приказка,разказ или от
някое телевизионно предаване..
Ние миналата година бяхме изиграли
"Шоуто на Слави" - един беше Слави Трифонов
и така нататък..
Пожелавам ви успех..

FuckingFreak
12-21-2010, 18:58
Може ли някаква конкретна идея, твърде малко време имам до утре за да търся още десетки клипчета.. :( :(

rock101
12-21-2010, 19:05
От Комиците трябва да ти кажа, че имат най-добри скечове. Всъщност и Аламинут са доста добри, но продължителността на скечовете е по-малка от тази при Комиците. Нещо по-конкретно бих те предложил бабите, които се събират на седянката; трите принцеси Руска, Къцка и Любка; може да направите и някоя пародия на някое предаване, което да ви е познато. Ако сте гледали долу-горе някое такова политическо предаване с познато лице, можете да опитате имитация на него. Повече не мога да помогна, надявам се съм бил полезен. Късмет! :)

ludiqtzubar96
12-22-2010, 13:13
Може пародия на Росен Петров.Или от Комиците може Ахилесоф и доктор Тазобедрев и Много си тъп Сашев-от тях има два-три добри.