PDA

View Full Version : обезкосмяване на мъжко тяло



nik0sl
12-21-2010, 21:10
Здр,искам да попитам кое ще ми препръ4ате за махане на космите на ръцете и гърдите и корема-епилатор или машинка? Колебая се между епилатора Philips Satinelle Soft i машинка Philips Bodygroom.. Кое е по-дълготрайния вариант? Предполагам че ще се обрина пършия път,препоръчайте ми нещо с което да се мажа след като ги махам.. Нячкои ще кажат отиди на кола маска ама не ми се ходи шсеки 10 дена,а за лазер нямам пари все още :) Мерси,предварително :)

LoveHurT
12-21-2010, 21:28
като се епилираш, взимаш душ и после лосион за тяло,
макар че и това не е ги спира напълно.. ама кво толкова ще стоят час, два и после се махат, затова го прави вечер преди да легнеш или като си повече време вкъщи

FuckingFreak
12-22-2010, 05:50
^+1
Аз също препоръчвам епилатор. С бръсначка стават по-твърди и трябва да ги махаш на 1-2 дни. А кой те излъга че на всеки 10 дни ще трябва да ходиш на кола маска? :shock: Тя е по-безболезнена и е като епилатор, само че с епилатора става по - бавно и затова според мен кола маската е по - добър вариант, при мен лично пък и не остават косъмчета (че с епилатора съм бабаит) и аз не ходя на кола маска а си купувам 16 ленти големи + 8 кърпички на Veet струват 8,90 и на мен за целите крака (бедра и пръсци) ми отиват 4 двустранни ленти.

j_adore2
12-22-2010, 06:55
като се епилираш, взимаш душ и после лосион за тяло,
макар че и това не е ги спира напълно.. ама кво толкова ще стоят час, два и после се махат, затова го прави вечер преди да легнеш или като си повече време вкъщи
Не трябва да се мокри поне 1-2 часа след обезкосмяването.Иначе за мен кола маската е по - добър варианр,защото е малко по - безболезен.

SmilezZz
12-22-2010, 08:01
Аз също ти препоръчвам епилатор..

nik0sl
12-22-2010, 17:03
мерси,ще си взема епилатор зна4и и ще слагам лосион за тяло.. а има ли зна4ение колко са далги космите за епилатора? смисал ако са по-дълги става ли? не искам кола маска,защото космите ми растат бързо и искам по-трайно решение :) ако някой е ползвал този епилатор да каже дали е доволен... :)

KumchoValcho
12-22-2010, 17:05
мерси,ще си взема епилатор зна4и и ще слагам лосион за тяло.. а има ли зна4ение колко са далги космите за епилатора? смисал ако са по-дълги става ли? не искам кола маска,защото космите ми растат бързо и искам по-трайно решение :) ако някой е ползвал този епилатор да каже дали е доволен... :)От епилатора би трябвало да растят по същия начин като с кола маската, тъй като работят на един и същ принцип - отскубване на косъма от корена (но в повечето случаи растат още по-бързо, тъй като епилатора вместо да ги отскубва ги накъсва)
Космите трябва да се къси, задължителни ги подкъси