PDA

View Full Version : Моята любовна история 2



robles
12-22-2010, 01:38
Сълзите не спират, тръпката не умира, сърцето ми бие- което означава, че още съм жива, но не го усещам. Вярно е, че от любов още никой не е умирал, знам, че един ден нещата ще са различни.
Дали означавам НЕЩО за теб ? Дали още ме желаеш ? Дали съжаляваш, че постъпи така с мен? А дали разбираш, че бях готова на всичко за теб? Хиляди пъти ме унижава, хиляди пъти падах достатъчно ниско. Луда ли съм като мисля, че бих паднала още по-ниско, че и под земята бих отишла заради теб ? Ще ми помогнеш ли тогава да изляза от тази яма ? А ако в ореол обвия душата си и ти я поднеса, ще отвориш ли очите си за мен ?
Ясно осъзнавам как човек, дори с наднормено его, е готов да го потъпче, заради друг. Може би не съм аз тази, заради която би преглътнал егото си. А под земята едва ли ще се озова заради някой, който не е успял да ме оцени.
Простена ти е цялата болка, която ми причини, въпреки че единственото ми прегрешение бе, че се влюбих в теб. Опита ми с теб не променя мнението ми за мъжете. Явно понякога трябва да се примирим с това, че човекът, който ни кара да се чувстваме пълни, просто ни вижда само като приятел.
Сега опитвам да продължа напред, но все пак се питам, защо след толкова време, без да те виждам, без да говоря с теб, още мисля за теб ? Защо когато те засякох се разтреперах ? Защо напираха да излязат скритите сълзи ?
Избора винаги е бил в моите ръце, сама допуснах да хлътна толкова и знаеш, че няма да те обвиня за нищо, въпреки че не ми показа по най-правилния начин, че нещаа няма да потръгнат така, както на мен ми се иска. Сега след няколко месеца без контакти с теб съм оставила избора в твоите ръце. И искам да знаеш, че ще приема решението ти, каквото и да е то, защото искам да си щастлив, дори да не съм в живота ти, колкото и да ми липсваш...
Обичам те!

RoSKo0o0
12-22-2010, 09:33
Не знам, маце, ама ела да ти покажа АЗ що е любов 8) 8) 8)

Cheer up woman!

SemperFidelis
12-22-2010, 10:57
Красиво, ама тъжно... опитай се да го промениш.
Човек сам определя съдбата си. ; )

MaLkaTa_LaDy
12-22-2010, 11:19
Защо при повечето момичета след като се случи нещо такова се появява самосъжаление, а не гняв?! Дръж си на достойнството! Не съм аз тази, която да ти покаже, че така е правилно, но някой ден ще разбереш...

nefchi_bs
12-22-2010, 12:22
Тегли му една майна на глупака,не е осъзнал какво губи...Ще намериш някои,които да го оцени..

tanch3t093
12-22-2010, 14:53
Все едно чета моята история ... Само където аз никога повече няма да му кажа "обичам те" дори да го чувствам! Избягвам срещите с него, защото знам, че боли ... Болката се превръща в образа, в мига в който го видя с другата .. Да си троши главата, ако ще - това мен не ме засяга!

Torn
12-22-2010, 16:26
Е добре немога да разбера защо при момичета е така че като ги зареже момчето което обичат почват да се съжаляват , депресират и да продължават да тичат след него след като по 1 или друга причина всичко е приключило ...
Все пак и ние имаме чувства и ни боли , но пък не реагираме чак така . Ядосваме си изкарваме си нервите на 1 срещнат и продължаваме напред.
П.С. Досега не съм тръгвал с момиче което не харесвам , нито пък съм зарязвал момиче може би защото прекалено много ми пука за нейните чувсва или незнам ... дано не ми се налага да го правя

robles
12-22-2010, 18:01
Да уточня за неразбралите.

Не се самосъжалявам и не се депресирам, от няколко месеца съм с друго момче. Не чувствам болка, само празнина. И не ме е зарязал той, аз реших да приключа с всичко.
Тук става въпрос за неангажираща връзка, само че аз се влюбих. Но тва няма значение ;)

Понякога просто човек трябва да забрави какво чувства и да се позамисли какво заслужава.
Може дълго да съм търпяла унижението и всичко останало, ама не съжалявам за тва, ценя малкото щастливи моменти.
Научила съм се от най-лошите неща да изкарвам положителното и целия негативен опит ми е помагал и ми помага.
Темата е просто от удар на муза, спомени, многоточие след една история.
Чудно ми е дали някога ще спра да се връщам назад, без да мисля какво е можело да се получи между нас, ако ми беше дал шанс...
Не се сещам за по-гадно нещо от тва една история да остане недовършена...Бих приела дори трудна раздяла след време, но да знам че сме опитали и че не се е получило, отколкото да си блъскам главата вечно.
Може би не разбирате, че има такова чувство..неописуемо, това да видиш някой, без да говориш с него, от чисто първо впечатление да разбереш, да усетиш, че този човек е за теб. Човека който е твоята липсваща ПОЛОВИНА. Не става въпрос за чисто сексуално влечение и прочее, става въпрос за това, че това чувство не се усеща всеки ден и не се появява при всеки който ти хареса. И е ужасно да знаеш, че няма да получиш шанс, поне да го изживееш, без значение какъв ще е резултата.
Може би за тва падах толкова ниско, може би и заради тва всичко съм простила...

SemperFidelis
12-22-2010, 18:05
На колко години си?

kalinchicaa
12-22-2010, 18:15
Тегли му една майна на глупака,не е осъзнал какво губи...Ще намериш някои,които да го оцени..

robles
12-22-2010, 18:27
На колко години си?

19

Защо? Какво значение има ?

SemperFidelis
12-22-2010, 18:29
^
Никакво значение няма, от любопитсво.

Eddie
12-22-2010, 19:56
Както обичам да казвам, ако живота се опитва да ти удари шамар, изпревари го, и го удари ти!

Няма се шашкаш, карай го само по-спокойно :)

djipsito
12-23-2010, 23:44
Както обичам да казвам, ако живота се опитва да ти удари шамар, изпревари го, и го удари ти!

Няма се шашкаш, карай го само по-спокойно :)


Колелото се върти..

robles
12-24-2010, 00:17
Бих дала шанс, въпреки всичко, за мен най-важното е да съм щастлива, без значение грубите филми...

robles
01-03-2011, 00:06
Защо при повечето момичета след като се случи нещо такова се появява самосъжаление, а не гняв?! Дръж си на достойнството! Не съм аз тази, която да ти покаже, че така е правилно, но някой ден ще разбереш...

След като прочетох отговорите ти в темата за 19те любовни въпроса ми стана по-ясен отговора ти. Искам да ти кажа, че е едно да знаеш теорията, друго е да осъществиш практиката. Не съм аз тази, която да ти покаже, че тва е така, но някой ден ще разбереш...

ENergy0
01-03-2011, 06:46
Не знам, маце, ама ела да ти покажа АЗ що е любов 8) 8) 8)

Cheer up woman! :D 8-) браво бе ти на всяка първа ли се пускаш :D

wasch0
01-03-2011, 07:54
До болка познато..


Може би не съм аз тази, заради която би преглътнал егото си.

А дали разбираш,че бях готова на вичко за теб?

Не чувствам болка, само празнина.

NomNomNom
01-03-2011, 14:33
Секс , секс - а леле майко .
От цялата поп-фолк музика съм научила това.

Fizz
01-03-2011, 14:38
Секс , секс - а леле майко .
От цялата поп-фолк музика съм научила това.


което най-върви ... :D каква любов , к'ви 5 ле'а :lol: