PDA

View Full Version : Имам въпрос



Ioana83
12-22-2010, 09:25
Имам проблем за който моля да ми се обясни.С моят мъж сме женени от 6 години и проблема ни е че той незнае кога една жена сваршва моля обяснете ми,за да му обясня по подробно как една жена свършва,защото му обяснявам но неможем да се рзберем.Как?

rns92
12-22-2010, 14:05
Явно и ти не знаеш как се свършва. Има толкова много информация в интернет, а ти пишеш във форум, в който 80% от потребителите са 10-15 годишни. До колкото виждам си на 27 години, което означава, че и съпругът ти е приблизително на тази възраст.
А аз си мислех, че сегашното поколение е тъпо... :?

Женският оргазъм е голем зор, големо нещо! По-голямата част е в главата на жената не в техниката на мъжа. Трябва да познаваш съпругът са и да му вярваш за да се отпусне и да даде всичко от себе си...
Едно е да подкараш жена (да се почувства добре), друго е да я овладееш и да настъпиш газта до край. Всички харесвате различни неща - вързани очи, по-грубо, по-нежно и т.н.
В общият случай по-опитните и самоуверени жени харесват малко по-груб и животински секс, докато по-неуверените го смятат за неприличен и отвратителен...

Но все тая какво харесваш - двете основни предпоставки са:

1. Да се отпуснеш...

2. Да му дадеш да разбере какво искаш, с какво темпо и как...

И КОГАТО СВЪРШИШ, ТОЙ ЩЕ ВИДИ КАКВО Е И ЩЕ РАЗБЕРЕ!