PDA

View Full Version : Eвтини татуси в София (околностите)



Alhimikat
12-22-2010, 09:49
Търся място където мога да си направя татус за 20-30 лева, като нали няма да е повече от 10-15 сантиметра.
Идеята ми е да е животно или като трибал или детайлно(нормално)

Търся само студио.
Преди да сте почнали да оплювате "как може да се инфектирам" и други простотии, ще ви кажа, че искам да е студио, в което вие или ваш близък е ходил и му няма нищо, като цяло е останал доволен.
Последното го казвам, като защита от спам ;dd
И така благодаря предварително :)

FockidyFockFock
12-22-2010, 09:56
не се цигани, т'ва не е за 2 дни.
в квартала има двама, които рисуват евтино, но резултата е плачевно невзрачен. повечето студия си имат минимум около 60 лева, който ти няма да надвишиш с тия размери.

Alhimikat
12-22-2010, 09:56
има и в красна поляна и в люлин и в перник, ала не ги знам къде точно се намират, за това питам :) (или ако има още някое, което не знам и ми е по - удобно )

FockidyFockFock
12-22-2010, 09:57
в красна поляна, да... ахххахАхаха
отивай там, екстра ше ти е.

Seducti0n
12-22-2010, 11:09
това все пак е за цял живот. като си решил да се татуираш по-добре отдели пари и отиди в квалитетно студио с добър татуист и хубави бои, а в София началните цени започват от поне 50-60 лева, дори да е една буква /йероглиф примерно/.
Пък и 15 см не са чак толкова малко, имайки предвид, че ако искаш животно в този размер, то трябва да бъде детайлно, а колкото по-малък е татусът, толкова по-трудно се правят детайлите.Това отнема време, а студията работят на сесии.Това, че татуировката е малка, не я прави лесна, а колкото до трайбъл- те са правят сравнително бързо, но се съмнявам, че ще намериш някой да го направи, дори и за 30 лв.

П.С-Пиши ми на лично, ако искаш да те насоча към студио, в което биха ти взели по-малко пари.И също така ми дай повече инфо какво точно искаш и цветно или черно бяла.

Sham
12-22-2010, 11:23
ще използвам темата (да ми се прости):

->препоръчайте студио, не ми трябва забележителен художник, просто всичко да е наред.
->и друго - "рисунка"(правоъгълниче) 2х3см., само контурче, колко време би отнела (да ми се изясни с каква средна скорост се ползват инструментите)

мерси и пак се извинявам!)

Seducti0n
12-22-2010, 17:19
Я, не виждам какъв е проблема... И не знам честно казано какво толкова те учудва.

Seducti0n
12-22-2010, 17:24
:) ами смей се тогава.

както на теб ти е кеф да говориш за Хелоуин, хорър филми, мачове, партита, неща и т.н., така на мен ми е кеф да си говоря за татуси. още повече, когато наистина мога да съм полезна, не че смехът не е

Joc
12-23-2010, 04:18
аз си мисля, че не е важно кой колко пари взима за татуировка, важно е как ги прави, имам 1 познат който си няма и студио и ги прави в домашни условия, но е талантливо момчето.. http://cs203.vkontakte.ru/u5890620/18242719/x_11a37b2b.jpg

важни са уменията не цената :)

но наистина ако нямаш познати, които да ти препоръчат нещо или някой винаги можеш да питаш татуиста да ти покаже снимки на негови изработки било то скици или вече направени татуировки, но по добре ест. да видиш направени татуировки.