PDA

View Full Version : Проблем със скайп



gerilovedani
12-22-2010, 16:46
Уффф скаипа не иска да ми се впише,преди тва си чатех ноо излезох от скаипа и при опит да влеза не ме пусна.
Бях със версия 5-0 истрих го ,истеглих си 4,2.Инсталирах го и при опита да влеза пак не ме пусна,и една приятелка реши да пробва и тя,и нея не я пусна,рестартирах го но не става!Моля помогнте ми,др път не ми се е случвало :( и като чаках извесно време за да видя накрая дали ще ме впише,,и показа че не е в състояние да ме свърже :(

batetoo
12-22-2010, 17:04
И аз го имам тоя проблем от 2 години не иска да ми вписва и въобще не го ползвам.Мислих си че е нещо от компа ми,но щом и вие го имате-незнам

horacio
12-22-2010, 17:06
И аз го имам тоя проблем от 2 години не иска да ми вписва и въобще не го ползвам.Мислих си че е нещо от компа ми,но щом и вие го имате-незнам

Да на теб ти е нещо от компа най-вероятно.... ама иначе сега почти никой не може да се впише включително и аз :D преинсталирах мъчих се... то си е било проблем от самата система

gLypChenCee
12-22-2010, 17:09
И на мен не иска дебааааааааааааа...
а сега ми трябвааааааааааааа :-x :-x :-x :-x
Кво да правя.. ;( :lol:

SuNsEt
12-22-2010, 17:29
Преди няколко години,когато обновяваха Скайп имаше същия проблем и беше доста по-зле.М...не помня колко време продължи може би ден-два :-o Не знам.

Но споко,не е от компа и няма смисъл да си преинсталирате програмата.Просто трябва да чакате.

БТВ: Използвайте чата на Фейсбук и ЛС-тата в него. 8-)

gerilovedani
12-22-2010, 17:31
Амии не сме единствените,като гледам в фбк,всеки 2 е писал ,че има проблем с скаипа...ще исчакаме някой ден..и да се надяваме ,че ще се оправи :razz:

crazyme
12-22-2010, 17:52
и аз до сега се чудих какво става :( и аз не мога да се впиша и още мн хора,които питах и те не могат... :( да се надяваме, че скоро ще се оправи :(:(

gerilovedani
12-22-2010, 17:54
амии дано,ще гледам филма Забрания плод''и дано след 10 да има скаип :booooomb:

eminem94
12-22-2010, 17:56
Яко тъпоооо .... не е от скайпа .Явно нещо цялата национална мрежа ни се скапва,защото аз имам няколко форума които нямам достъп до тях .Скайпа и той е аут.Земам да се замислям дали собствениците на FB не правят нещо зада отчетат рейтинг ?

Sisito941
12-22-2010, 18:37
Временно си използвайте Фейсбука,а които нямат..не знам..запълнете си времето с нещо друго... :D
Правят профилактика /3 тема,в която го споменавам това/ :D и затова не можем да влизаме в скайп..

minus273dot15
12-22-2010, 19:03
Временно си използвайте Фейсбука,а които нямат..не знам..запълнете си времето с нещо друго... :D
Правят профилактика /3 тема,в която го споменавам това/ :D и затова не можем да влизаме в скайп..

И в 3-та тема, не е профилактика.

Ето защо:

1) Ако е профилактика, щеше да е планирана и обявена официално. Спирането не е обявено.

2) Ако е профилактика, щеше да е поетапна, т.е. сървърите един по един, а не всички наведнъж. Лесно се вижда, че над 20 сървъра не функционират. Всъщност, не може да се отрие функциониращ.

3) Ако е профилактика, щяха да се осигурят заместващи мощности, за добре познатите ни от 10 години насам процедури като например "гореща миграция", "горещ ъпгрейд"(осъществява се докато потребителите ползват системата). При наличието на поне 20 сървъра(които виждам, че не работят) е лесно да се осъществи.

Има и още, трябва ли да изброявам?

TVDQueen
12-22-2010, 19:06
Мхм и при мене е така преди малко се прибрах от даскало и искам да си вляза в скайп и не ще Sad Sad Инсталирах някаква малко по-стара иначе съм на Skype 4.0 Beta пак си инсталирах моята и се чудя какво да правя пък то не било от мен Cool .. а така ми трябва скайпа Surprised Confused :x

amk933
12-23-2010, 11:24
Стига теми.