PDA

View Full Version : С приятелката ми харесваме едно момче!



kalinchicaa
12-22-2010, 17:29
С най-добрата ми приятелка харесваме едно и също момче,но аз усещам че той харесва мен.Тя също го разбра,но въпреки това,тя не спира да му се подмазва и да упорства!Започнахме да се караме за незначителни неща!Аз не искам да я загубя,но искам момчето за гадже!Какво да правяяяя!!!???Моля ви кажете......с всеки изминал ден се влюбвам в него още повече,а с нея се караме повече...... 8-[

Липсва описателно заглавие!
kalpazanka

Mrrdastre
12-22-2010, 17:57
Направи това което ти харесва...Какво го мислиш толкова...
Прави това което ти харесва...а не това което смяташ за правилно...
Иначе се губи смисала на живота,ако не правиш това което на теб ти харесва! Не е ли така..виш ако имате дълбока вразка с момичето и неискаш да я загубиш като приятелка просто и кажи това което става..и дано се опита да те разбере..ако не те разбере,значи няма какво да изгубиш ако трагнеш с момчето...


(Лично мнение..неискам да ме цитират хора,който смятат това за грешно или неправилно) :smt045 :smt045 :smt045

kalinchicaa
12-22-2010, 18:12
Мерси...може да пробвам :smt023

SmilezZz
12-22-2010, 18:25
Ако приятелството ви е наистина ИСТИНСКО,то тогава е
доста тъпо да се карата и разваляте приятелството си заради
едно момче..
- Според мен или двете трябва да спрете да се занимавате
с това момче,или едната от вас да се откаже от него..В случая,ако
момчето харесва теб,тя няма право да ти се сърди за това..

kalinchicaa
12-23-2010, 17:57
Мерсии!

van1
12-27-2010, 15:28
Щом се карате заради това, значи не ти е истинска приятелка. Хващай момчето и си гледай кефа. Ако не го направиш, има ОГРОМНА вероятност тя да го направи.

COTU
12-27-2010, 17:21
Тръгваш с момчето - късате след няколко седмици, точка. И си си развалила приятелството. К`ви са тия глупости "прави това, което ти харесва"?
Гаджетата идват и си отиват. Приятелството остава за цял живот. Тъй че се стегнете малко и стига с тая "любов, влюбена съм" и т.н., `щото после ревете - едно, че сте скъсали, друго - че сте изгубили приятел.

danibebi
12-28-2010, 16:18
Тръгваш с момчето - късате след няколко седмици, точка. И си си развалила приятелството. К`ви са тия глупости "прави това, което ти харесва"?
Гаджетата идват и си отиват. Приятелството остава за цял живот. Тъй че се стегнете малко и стига с тая "любов, влюбена съм" и т.н., `щото после ревете - едно, че сте скъсали, друго - че сте изгубили приятел.

Какво приятелство за цял живот, какви 5 лева? Ти я познаваш. От една страна си помисли, дали ако тя беше на твоето място щеше да тръгне с него. Донякъде е гадно, спрямо нея, но щом се харесвате.. и все пак, можете да ходите 1-2 месеца и да скъсате, а с нея после едвали може да се сдобрите. Ако не ти е толкова добра приятелка, действай.. но в противен случай, незнам.

xxcherry
12-28-2010, 18:14
Ако ти е най-добрата приятелка или една от най-добрите, според мен е по-добре и двете да спрете да се занимавате с него, защото не си заслужава да се карате за момче. В името на приятелството ще се помъчите малко,докато го забравите.

kalinchicaa
12-29-2010, 18:54
Мерси за съветитее!!