PDA

View Full Version : капаро



buba_strelec
12-22-2010, 19:16
незнам къде да пусна темата и за това я пускам тука.Сега съм 12 клас и ми предстои бал , събирахме капаро 20 лева и още една вноска 60 лева за втората бална ,но се оказа че може и да не мога да отида на нея . Мога ли да си взема капарото обратно ?

SmilezZz
12-22-2010, 19:34
Ако не са платили вече там за хотел ли е,за каквото там
сте давали пари - можеш да си ги вземеш..
Но иначе на нас ни бяха казали,че капаро - когато е дадено
не може да се вземе..Ама не знам,не ми се вярва..
Нека,който знае - да каже ((:

Remixa92
12-22-2010, 19:41
Ако който е събирал парите още не ги е дал на фирмата която урежда партито,значи би трябвало да можеш да си ги вземеш .
Аз до сега съм дал за хотела капаро 45 лв.,а общо е 80 лв.
И за екскурзията на вноски 100 лв. ,а общо е 190 с пътя.

mrtn
12-23-2010, 07:25
Попринцип не може да си вземеш капарото, повечето казват да си мислил преди да си дал.. тъпо, но факт. Но ако човека, който събира парите и не ги е дал там, където трябва може да си ги вземеш, или поговори с класния си ръководител. :)

GossipGirl89
12-23-2010, 13:09
Попринцип не може да си вземеш капарото, повечето казват да си мислил преди да си дал.. тъпо, но факт. Но ако човека, който събира парите и не ги е дал там, където трябва може да си ги вземеш, или поговори с класния си ръководител. :)

+1

bunnyskeleton
12-23-2010, 17:18
Попринцип не може да си вземеш капарото, повечето казват да си мислил преди да си дал.. тъпо, но факт. Но ако човека, който събира парите и не ги е дал там, където трябва може да си ги вземеш, или поговори с класния си ръководител. :)

+1

+2