PDA

View Full Version : Тъпо е, обаче нямам опит...



peace94
12-22-2010, 19:18
Здравейте!
На 16 години съм, но нямам опит с връзките и момчетата изобщо... Единственият ми и последен (засега) опит беше много болезнен и ми уби смелостта в това отношение. Въпреки че отдавна сме си добре с тоя човек, просто... не мога да събера смелост да се пробвам и все си подтискам чувствата :Х.
И сега съм си харесала едно момче 1 година по-голям. Но се чудя дали има смисъл да правя каквото и да било. Струва ми се свестен, общителен, не съм чувала лоши неща за него (освен че се напикавал в детската градина :D) , обаче... Не се познаваме лично, виждала съм го иначе по улиците, както и във фб (една приятелка му прати приятелство от моя профил и като я прие :grin:), но дотам. Най-голямото ми притеснение, освен да не ме отхвърли и да изглеждам като лепка и глупачка, е че си беше публикувал на стената от късметчетата, че харесва жени с големи гърди, което аз определено не съм (чашка А :S). Следователно нямам шанс?? От друга страна и аз примерно харесвам момчета с къдрава коса, но това не значи, че не поглеждам други, всеки си има очарование.
Как да постъпя според вас? Има ли смисъл да се пробвам да се запознавам с него (имам кой да ни запознае, но ще бъде тотално нагласено :D)?? Какво мога да направя, харесва ми... (или просто да чакам, докато ми мине, когато и да е това?)

SemperFidelis
12-22-2010, 19:24
Ако искаш да ти минава - чакай. Ако искаш да разбереш - пробвай.

peace94
12-22-2010, 19:36
Писна ми все да чакам, искам да видя вече какво е това влюбването... Обаче не ми стиска и не искам да се излагам, явно или съм прекалено бъзлива или прекалено горда-и в двата случая е от инстинкт за самосъхранение. Искам ако се влюбя да е споделено, красиво, силно и истинско! и най-вече споделено...

SemperFidelis
12-22-2010, 19:38
Никой не може да ти каже " утре ще се запознаеш с еди кой си, ще се влюбиш в него... и т.н. " Ще разбереш като опиташ.

peace94
12-22-2010, 19:56
Знам, така е. Но ме е страх. И все пак ако се престраша да се запознаем, как би било най-добре-скайп, фб или на живо. Попринцил лично е най-добре и аз не си падам по другия начин, обаче няма къде да се засечем "случайно" и както и да стане, все ще е нагласено...

nefchi_bs
12-22-2010, 20:02
Пиши му във фб(и без тва скайпа е прецакан) ако стане разговора и ако те харесва мисля,че сам ще те покани,ако аби му майката да не е единствен :)

MilanowPz
12-23-2010, 19:39
ОТИВАЙ ВЪВ МАНАСТИР !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poncho
12-23-2010, 19:55
Ами според мен ще е по-добре да се запознаете( няма зн как) .. иначе после ще се питаш какво е щяло да стане иии т.н Намери начин ако може наживо да се запознаете .. някак си по-добре ще е но ако наистина няма как както казваш- може да пробваш във фейсбука да :)
УСПЕХ :)

peace94
12-23-2010, 20:34
ОТИВАЙ ВЪВ МАНАСТИР !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Какъв манастир?! :D И защо го пишеш толкова често?

По темата: благодаря за отговорите, още не мога да реша какво да правя, само моля за повече коментари :?
А за подчертаното-мнения?

Missmarch
12-23-2010, 21:28
Запознайте се.... почни със ``хейй`` или нещо от този сорт, ако е заинтересован ОК! Ако не, ще го преодолееш, това не е единственото момче, дори и сега така да мислиш... ако нещата проработят със запознанството, това е добре... но нали знаеш..? Човек се учи от грешките си :-) 8)

RoSKo0o0
12-25-2010, 09:06
ОТИВАЙ ВЪВ МАНАСТИР !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+1, да ядеш на дядо попе скиптъра

Luci
12-25-2010, 09:15
Ако е свестен както казваш, няма да ти гледа гърдите ами ще има по-важни работи от това.

bloodfrozen
12-25-2010, 09:23
Сложи си силикон и ти е в кърпа вързан.

peace94
12-27-2010, 20:44
Благодаря за отговорите :), поне за адекватните, можех да мина без някои. Както и да е... Работата не стана-аз не се престраших и по-добре, че нищо не направих, явно съм се заблудила за неговата "свястност"