PDA

View Full Version : ВицовЕ



dzak032
12-22-2010, 20:13
Една жена се обажда на приятелката си, която е родила съвсем на скоро бебе и я пита:
- Е как е бебето, кротко ли е и на кого прилича?
Приятелката и отговаря:
- Кротко е, само спи, а когато се събуди веднага налапва шишето, също като баща си!


Един американец и един французин седят и си говорят. Американецът дъфче дъвка, а французинът яде ябълка. Американецът казва:
- Ние в Америка ядем обелени ябълки, обелките ги правим на ябълки и ги пращаме във Франция.
След това французина отговаря:
- Ние във Франция купуваме презервативи, използваме ги, правим ги на дъвки и ги пращаме в Америка.

Върви Фурманов през селото и вижда - Петка настървено копае в градината. Пита го:
- Какво си се развихрил такъв?
Петка се изправя и казва:
- Знаеш, че имам изпити във военната академия. Възложиха ми да извлека квадратен корен, те сега го търся. А все кръгли излизат.
- А къде е Чапаев? И той ли има изпити?
Петка се смее:
- А на него му се падна - да раздели члена на многочлени! Седи, плаче, но си точи сабята.










:D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

pink94
12-22-2010, 22:32
Веднъж един мъж се чукал с една 18 годишна какичка. Той имал 6 годишно момиче. Един ден момичето казало:
- Абе тате може ли да се къпя с теб?
- Аааа не, не става! - отговорил бащата.
- Тогава ще кажа на мама как го прави с онази какичка. - заплашило момичето.
Изплашен, бащата се съгасил. По едно време детето попитало какво е това дето стърчи между краката на мъжа,а той отговорил:
- Пепи.
После момичето поискало да спи при баща си като го заплашило, че ще каже на майка си за изневярата. Бащата се съгласил. На другата сутрин цялото легло било в кръв. Бащата попитал момичето какво е станало,а то казало:
- Еми играх си с Пепи и по едно време той ме наплю. Аз се ядосах и му отхапах главата

pepsiM91
12-22-2010, 22:36
Стоят си Лео Меси и К.Роналдо и вторият почва да се хвали :
-Бог ме изпрати да ви науча да играете футбол
Лео Меси му отговаря :
-ХМ?Не се сещам да съм изпращал никой!

:lol:

GD
12-26-2010, 09:00
Иванчо среща Данчо и веднага го пита:
- Ти писа ли на дядо Коледа?
Данчо отговаря:
- Да!
Иванчо още по-настоятелно го пита:
- А, какво си пожела?
Данчо троснато отговаря:
- Ти да не получиш подарък!