PDA

View Full Version : Дали действат?



faithhh
12-22-2010, 21:34
Според вас дали "Подсъзнанието може всичко" и "Методът Силва" всъщност помага?Който е чел книгите ще знае за какво става въпрос т.е (силата на мислите) това е една тема по която разсъждавам доста.
И дали някоя техника ви е помагала?

Sham
12-22-2010, 22:06
Да не ми се смеят много (моля!), но аз бях супер запалена по Силва в последните години от гимназията.
Допълнително майка ми чете/препрочита/практикува(пх, в смисъл, разбираш какво казвам:Д) всякакви литератури в тази посока и ми "отваря очите", нали, пхах:Д

Та, реших да се споделя малко в темата ти, защото ми изглежда позитивна. Не знам как да го формулирам, но да речем - владея различни нива на съзнанието си, без да го искам или нещо такова. Примерно алфа нивото, което най-лесно можеш да достигнеш преди заспиване, при мен е 50+% от будното ми състояние, което честно - понякога ме притеснява, защото не знам доколко е нормално и как ми се отразява. Има и разни други неща, но не мисля да ги споделям в този форум... засега:Д (с 2 думи - аз вярвам, защото ми се случват неща, които не мога да обясня по друг начин)

//Знам, че не е генерално по темата ти, но практиката/реалните проявления/ за мен е много по-важна от теорията на тези учения.

realantisocial
12-22-2010, 22:51
Споделете малко повече за какво говорите де..

semantics
12-23-2010, 06:54
Дълбок поклон пред Кехоу, бащицата на научнопопулярната тео-кванто-психология за американо-ретарди.

gandalfepi4
12-23-2010, 09:09
значи еднo кило месо, което е и 70-80% вода, и което до 5-10 години ще бъде задминато от компютрите по капацитет и което вече е задминато по повечето си функции може да въздейства на вселената по напълно алогичен и необоснован прииом?

да, разбира се :)


аре сега всички да повтарят след мен "Уингардуим леви-ОСА"