PDA

View Full Version : какво да правя...



yYniiKaLnAa
12-22-2010, 21:05
Такам.. значи.. миналата година едно момиче от бившия ми клас (с което не общувахме особено) и мен ни приеха в едно и също училище и в един и същи клас.. Отначало не ни харесваха особено, но с течение на времето започнахме да се разбираме с всички.. Тя ми стана супер добра приятелка, бих казала най-добра.. Винаги е била до мен и ме е подкрепяла и ми е помагала.. Супер общителна е и познава почти цялото училище и всички много и се радват, и явно в това се корени проблема.. Тази година в нашия клас влезна момиче от съседната паралелка (голяма комплексарка и злобарка !!) и започна да говори против нея.. Настрои целия клас.. дори и тези, които приятелката ми мислеше за приятели... В момента е скарана с половината клас и гаджето и я заряза.. Постоянно плаче .. Незнам какво да правя и как да я успокоя .. Бих искала да поговоря с тези от нашия клас, но не съм много общителна и не си общувам с почти никой.. Моля ви за помощ.. никога не съм изпадала в такава ситуация и незнам какво да права :(

SchizoRat
12-22-2010, 22:37
Welcome to my life.

SmilezZz
12-23-2010, 05:19
Ако искаш да направиш нещо за нея - трябва да поговориш
с класа си..Да им обясниш всъщност как стоят нещата..Или пък да
обясниш на приятелката ти,че не са й били никакви приятели и затова не заслужава да плаче за тях..

FuckedUp
12-23-2010, 08:03
Детската градина..

GossipGirl89
12-23-2010, 13:08
Ми просто говори с класа ви и им обясни, че казаните неща по неин адрес са глупости. Или другия вариант вече го споменаха - говори с нея и я убеди, че не си заслужава да плаче и да се тормози заради такива хора...

Vivz
12-25-2010, 12:21
Лично аз бих поговорила първо с класа, но ако това не подейства бих казала каквото мисля на злобарката и бих се опитала да настроя класа против нея! Но едно не правете - не й се давайте на тая щото ша ви се качи на главата!!! :-x Късмет и дано всичко да се оправи

Gavra
12-25-2010, 12:28
Меза ми на тоя лузар http://vbox7.com/play:e65a86ca

xWandereRx
12-25-2010, 12:49
Детската градина..
направо

bunnyskeleton
12-25-2010, 17:59
Ако бях на мястото на приятелката ти, щях да се радвам, че имам приятелка като теб! Щях да спра да плача. Като ми се подиграват за нещи или ме закачат, щях да им отвръщам със същото или просто да ги подминавам. Но никога няма да се предам!

На огъня се отговаря с огън! По друг начин няма да стане!