PDA

View Full Version : Помогнете за кецове Адидас



Desolator
12-23-2010, 13:44
Някой има ли идея от къде мога да намеря такива кецове? Ходих в Адидас магазина у наше градо, но нямаше точно такива. Дори модела им не знам как се казва, ако някой го знае моля да каже също. 8-[

http://prikachi.com/images/355/2783355o.jpg

w0sh
12-23-2010, 13:50
Ами от Адидас в друго Градо (пробвай някой с повече от 5000 жители)

CanisDirus
12-23-2010, 13:52
Джамбол трендсетъ крю.
Хайде яхвай се на бентлито и отскочи до някой по-голям град.

Desolator
12-23-2010, 13:59
Ами от Адидас в друго Градо (пробвай някой с повече от 5000 жители)

Идеята ми беше някъде от интернет да си ги поръчам, ама като не знам модела. Искам да си направя подарък за Коледа...


Джамбол трендсетъ крю.
Хайде яхвай се на бентлито и отскочи до някой по-голям град.

Нещо не те разбрах. Както казах идеята е от интернет да ги поръчам а не да се разкарвам до друг град и то без да знам дали ще ги има там въобще.

semantics
12-23-2010, 14:25
Пич, скверниш си аватара с подобни въпроси. Ама яко!

Desolator
12-23-2010, 14:28
Пич, скверниш си аватара с подобни въпроси. Ама яко!

Е, що да го скверня? Какво му има на въпроса ми? Искам просто да си взема такива кецове и тва е. Някой може ли да помогне все пак?

Desolator
12-23-2010, 18:10
да не е бил АдиБас или аБидас магазина у ваше градо? :D

Адидас си е магазина, ама няма това което търся там. Айде, че има 2 дена до Ко-ко-Коледа, помагайте... :(

CanisDirus
12-23-2010, 18:13
Леко си закъснял за коледен подарък особено онлайн поръчка.

autista88
12-23-2010, 18:18
да не е бил АдиБас или аБидас магазина у ваше градо? :D

Не се подигравай, щото домашния телефон на човека е Верту. :lol:

Сметай дали не му е прАблем да тА намери и да ти строши един златен ролекс в главата.

Desolator
12-23-2010, 18:25
Леко си закъснял за коледен подарък особено онлайн поръчка.

Що? Ако ги поръчам (примерно тази вечер) от някой български сайт или търговец по Еконта до 1-2 дена макс са при мене. Много ме кефят мамка му... :o

autista88
12-23-2010, 18:28
Леко си закъснял за коледен подарък особено онлайн поръчка.

Що? Ако ги поръчам (примерно тази вечер) от някой български сайт или търговец по Еконта до 1-2 дена макс са при мене. Много ме кефят мамка му... :o

Ти верно ли ? :lol:

Desolator
12-23-2010, 19:02
Леко си закъснял за коледен подарък особено онлайн поръчка.

Що? Ако ги поръчам (примерно тази вечер) от някой български сайт или търговец по Еконта до 1-2 дена макс са при мене. Много ме кефят мамка му... :o

Ти верно ли ? :lol:

Какво невЕрно съм казал?

autista88
12-23-2010, 19:06
Леко си закъснял за коледен подарък особено онлайн поръчка.

Що? Ако ги поръчам (примерно тази вечер) от някой български сайт или търговец по Еконта до 1-2 дена макс са при мене. Много ме кефят мамка му... :o

Ти верно ли ? :lol:

Какво невЕрно съм казал?

Най-малкото 2 дена. 1во поръчваш. На следващия обработват поръчката и чак след това ще пристигне. Друг е въпроса колко онлайн магазина ще работят по коледа.

Някои сайтове,например, пращат само вторник и четвъртък към определени градове.

Desolator
12-23-2010, 21:33
Леко си закъснял за коледен подарък особено онлайн поръчка.

Що? Ако ги поръчам (примерно тази вечер) от някой български сайт или търговец по Еконта до 1-2 дена макс са при мене. Много ме кефят мамка му... :o

Ти верно ли ? :lol:

Какво невЕрно съм казал?

Най-малкото 2 дена. 1во поръчваш. На следващия обработват поръчката и чак след това ще пристигне. Друг е въпроса колко онлайн магазина ще работят по коледа.

Някои сайтове,например, пращат само вторник и четвъртък към определени градове.

Ами не при всички е така. Примерно от Аукро съм си поръчвал нещо сутрин и на другия ден на сутринта е било при мене. Както и да е, май няма да стане на моята. Питах 1000 човека ама никой не знае какъв точно е модела, нито пък къде мога да ги намеря из нета... :(