PDA

View Full Version : СПЕШНО...



buster
12-23-2010, 13:02
Такам...момче на 14 г. съм.Проблемът ми е че когато масторбирам главичката ми не се оголва :( .Но когато се къпя и си я оголвам без проблем...Та нормално ли е да не ми се оголва когато масторбирам???Или още съм мъничък. :-o

Hassell
12-23-2010, 13:05
мастУрбирам, от мастурбация.

В еректирало състояние или в покой я оголваш без проблем, дай малко повече инфо.

buster
12-23-2010, 13:06
В покой мога да я оголя,когато съм в ерекция немога да я оголя.

Hassell
12-23-2010, 13:10
Когато си в ерекция, дори в банята, докато се къпеш, можеш ли поне малко да я оголваш, например до средата? Ако не можеш, то най-вероятно имаш къс гем или Фимоза, която е в напреднал стадий.
Не се плаши, оправия има.

Препоръчвам да прочетеш ТАЗИ ТЕМА (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598)

buster
12-23-2010, 13:33
Попринцип когато мастурбирам се оголва една четвърт,а неискам да насилвам повече,защото незнам какво може да стане.Когато се къпя пак е същото,но когато е в покой я оголвам без никакъв проблем.


П.С. трябва ли лекарска намеса???? :(

Hassell
12-23-2010, 13:40
Нищо сериозно не може да стане, ако внимаваш и бъдеш по-нежен.
Пробвай, когато я намокриш, малко по-силно да дръпваш. Може да има малко болка (болка силно казано), един вид ощипване, спри до там, след 10тина секунди пак пробвай, още по-назад. Ако имаш интимни душ гелове, бебешко олио, пробвай с тях, защото са овлажнители.

Пробвай така за 1,2 седмици. Ако няма НИКАКЪВ ефект, то ще се наложи лекарска намеса, най-вероятно ще ти направят "цепване" на препициума (кожичката, която покрива главичката ти), заздравяването трае около 4 до 7 дни, споко, няма болка. Ако те е срам да кажеш на ваще, отиди сам при личния си лекар да ти даде направление за уролог и отиди в близката болница, прегледа трае около 1,2 минути :).

Друг вариант е да имаш късо гемче, като се опитваш да забелваш главичката в еректирало състояние, тя криви ли сe надолу, все едно нещо я дърпа?

buster
12-23-2010, 13:43
Друг вариант е да имаш късо гемче, като се опитваш да забелваш главичката в еректирало състояние, тя криви ли сe надолу, все едно нещо я дърпа?

Не добре си е

Hassell
12-23-2010, 13:49
Значи засега имаш ФИМОЗА, често срещана при момчетата. Едва, когато забелваш главичката докрай в ерекция, ще разбереш дали нямаш късо гемче наистина.

Ами, това е, което мога да те посъветвам. Пробвай номерата с леко придърпване всеки път при мастурбация, не се плаши толкова. По възможност не го прави на "сухо", а в банята или с овлажнители.
Така 2 седмици, ако не помогне, казваш на родителите ти и няма от какво да се плашиш, сериозно.

Повечето момчета се стряскат, все едно са видяли НЛО в банята им, а всъщност, така наречената "ОПЕРАЦИЯ" трае 10тина, 15мин, а заздравяването - седмица. + това по време на операцията няма да усещаш нищо, живеем във времена, в които вече всичко е измислено.

Ти си на ход ;)

buster
12-23-2010, 14:06
БЛАГОДАРЯ...КАМЪК МИ ПАДНА ОТ СЪРЦЕТО