PDA

View Full Version : с вързани ръце



ecstazy
12-23-2010, 15:58
Просто ми писна. 9 клас съм.. точно преди 1 година всичко беше толкова различно смисъл тогава си бехме 1 групичка момичета и аз се привързах към едното дрън дрън беше мн яко март месец се скарахме и до октомври с тва момиче се подминавахме е така ниш че сме от един кклас а от октомври насам е смесена работа. Но просто е са е Коледа примерно като се сетя мин година колко беше яко и забавно. РАзменяхме си подаръци е така... а ся неска и вчера ги гледах отстрани как те си разменят подаръци и просто сълзи ми напираха в очите. Имам чуството че живея в миналото/ преди 1 год/ и че това сичко е сън. Че ще се събудя и сичко ше си е както преди. Не ми е проблема че няам приятели или тем подобните.. Проблема е че ми липсват тези времена, а седя отстрани с вързани ръце и нищо не мога да променя. Сиг щеше да си излезне едно хубаво приятелство, ама сичко се развали. Е неска ся от неска сме ваканция мн гадно ми стана едно чао не каза тва момиче. Не я задължавам за нищо но ми е мн мн мн мн кофти и направо нз кво да правя. С когото съм се съветвала, никой не може да ми даде хубав съвет. Безизходица и тва е. Може да ви се струва еб*си нищожното нещо и че се вживявам. Може и така да е, но мн ме боли, а супер мн държа на тва момиче, въпреки сичко което стана ;х

Пиша тая тема хем да си излея мъката, хем да видя дали някой ще даде съвет... критики.. се 1 .. просто да кажете нещо.. ;ь

scrooper
12-23-2010, 17:37
и аз иамах такъв периодв живота си- живеех в миналото и въздишах по стари спомени. Но това въздишане само може да ни навреди. Предприеми нещо- ако не можеш да си върнеш старото приятелство, потърси нови хора. Не е толкова трудно :)

firstdiesel
12-23-2010, 18:12
и аз съм горе-долу в тва положение ... всичките ми приятели са с поне 3 години по-големи от мене, всички завършиха ... кой е студент, кой работи, липсват ми, но живота продължава.
Това, което не те убива, те прави по силен!

SmilezZz
12-23-2010, 19:20
"Приятелството се гради с години,а се руши само за един миг"..
Не знам какво се е случило и защо сте се скарали,но наистина съжалявам адски много..Знам как се чувстваш,но с времето тази болка ще се заличи и ще си спомниш само най-хубавите мигове с нея..
- А това,че живееш все още в миналото = вреди само и единствено на теб..Щом на нея не й пука за теб и на теб да не ти пука,знам - трудно е,но пък е доста по-трудно да я виждаш всеки ден как се забавлява и така нататък,а ти да живееш с тази болка..
- Не знам какъв съвет да ти дам..
- Всичко най-хубаво в живота..

П.С - И не забравяй,че в живота трябва да преживееш и такива разочарования,за да си силна в бъдеще..

ecstazy
12-25-2010, 16:02
Нз много ми е тежко тея дни ;х Хем е Коледа и тряа да съм весела.. просто като си помисля за тва и ми се скапва настроението.. наистина не е лесно ;((

bunnyskeleton
12-25-2010, 17:56
Оф, разбирам те горе-долу. Чесно казано аз нямам много приятели, даже може да се каже, че нямам. За сега има 2-3-ма сигурни, ама за останалите се съмнявам. Даже понякога си мисля, че сигурните са 1 или 2.

ecstazy
12-27-2010, 10:04
Ми то проблема си е в мен, не в нея. Аз не мога да го преживея, не тя. Е така само 1 нещо исках за Коледа и ест не го получих. Няа ли най сетне да спре да ми пука за тва и да си живея живота като хората, а не да скърбя за някво тъпо минало, при положение че на нея й е през ..... кво е било и как се чуствам. Преди да замина за чужбина поне си писахме и говорехме като хората (преди 10 дена) ся като се върнах 2 изречения на кръст в даскало и неска 2 в скайпа. Няа угодия за мене де*а ;@@ Толкова тъпо се чуствам в момента, не мога да разбера реве ли ми се или искам да си разбия главата в стената. На сичкото отгоре навън е няква виелица и не мога да излезна да се разведря. Плановете за неска се провалиха и просто екстра ваканция ;))