PDA

View Full Version : Мммм объркана :(



poncho
12-23-2010, 17:03
Здр :) Ще съм възможно най-кратка. На 15 съм а той на 17 от едно даскало сме. Влюбена съм в него, но той си има приятелка уж.Познаваме се.. отскоро, той знае за всичките ми чувства(защото се сприятелихме супер мн и не мога да крия нищо от него). И проблемът ми е ,че ми обяснява че много ме обича, че съм единнственна ,че съм много сладка и т.н . Пишем си най-малко по 3 часа на ден ... говорим си и по телефона... в даскало се прегръщаме и сме непрекъснато заедно.. Абе изобщо не все едно ходим ами се едно сме женени вече :( Супер привързани сме един към друг ии не разбирам защо ходи с оная и ми казва че съм единственна. Та те изобщо не се виждат .. нито се чуват :X
Незнам дали ще се получи нещо но аз много го обичам :? :( :)
П.С той не е женкар или нещо такова!

TheGirlNextDoor
12-23-2010, 17:18
колко сте наивни не е истина ..................

poncho
12-23-2010, 17:19
Мерси за помоща (bow)

Cucko0
12-23-2010, 17:26
извинявай може и да прозвучи грубо ,но си наивна и си неговата играчка в момента си губиш времето с него ....докато приятелката му не е при него той убива време с теб :) осъзнай истината докато не е късно ...защото ако сега не спреш нещата ще се задълбочат и после може би ще те боли повече :)

vesito13
12-23-2010, 17:28
Не може да си единствена след като той си има приятелка. Тя е приятелката, ти - оная другата. Ако искаше да е с теб щеше да се раздели с нея. Той не го е направил. И надали ще го направи, ако искаше да е с теб, отдавна да я е оставил. Отвори си очите и престани да бъдеш втората. Ако това положение те устройва, продължавай с наивността. :?

LaChupacabra
12-23-2010, 17:32
съгласна съмс първите две мнения..ако наистина те харесваше а не те използваше-щеше да скъса с гаджето си.ако беше честен човек щеше да ти каже,че не изпитва нищо към теб и ще остане с настоящото си гадже.сама си прави изводите...

poncho
12-23-2010, 17:32
Да прави сте.. но проблемът е че съм влюбена в него и не мога просто ей така да спра да се занимавам с него .... :?

LaChupacabra
12-23-2010, 17:34
защо не поговориш с него?питаш го дали наистина те харесва...ако каже да го попитай защо не скъса с гаджето си..ако почне да увърта...
поставяш му ултиматум-или аз или тя...не го оставяй да си те върти на малкия пръст...

vesito13
12-23-2010, 17:35
poncho, можеш да спреш да се занимаваш с него, просто трябва да го поискаш. Воля, момиче ;)

DeVilTerroR
12-23-2010, 17:36
Постави му условие ! Ако наистина си единствената да скъса с приятелката си и да бъде с теб !

poncho
12-23-2010, 18:14
Да и като му поставя някви условия или като го питам дали ме обича и ако ми каже:НЕ и ... ;( А аз искам най-малкото да си запазим приятелството,защото стана доста силно и е така и 2мата имаме чувството че и преди сме се познавали.. :?

HitEmHigh
12-24-2010, 11:51
Какви приятели ще сте ако те е лъгъл до сега че те харесва а изведнъж го отрече ?

0y7ofCon7roL
12-24-2010, 16:20
Ами щом сте приятели с него и тн. значи няма да е проблем да го пробваш аджеба колко държи на теб. Направи следното, следващия път като се видите направи така че темата на разговора да тръгне така че да става въпрос за неговата приятелка и поедно време на разговора си с него за нея "уш' на шега с леко ехидна усмивчица го питай -айде бе няма ли да я оставяш тая твойта и да се зимаме с теб вече, нали и без туй и двамата се обичаме много ? След тия приказки просто ще му проследиш реакцията и ще си направиш съответните изводи :) доказано е 100% действа

siiska
12-25-2010, 01:33
Еми човек в подобна ситуация съм..И на мен ми казва моя, че съм най-красивата, най-сладката, най- милата а въпреки това е с нея! Е как аджеба кат съм най-красивата не е само с мене?!?! Не му вярвай и си тръгвай на време докато не си го заобичала още повече!!! Аз не си тръгнах на време и сега ми е хипер трудно да го оставя.. Колкото по-рано толкова по-дбре! Оставяй го и не се занимавай с такива боклуци.. колкото и мило да се държи с теб истината е една ти си на повикване за него и не те заслужава #-o

marin4itu
12-25-2010, 08:23
Влюбена си, затова ти се струва идеален. Ами представи си да остане с теб и да се окажеш на мястото на приятелката му.. Не вярвам да ти е приятно.. Стегни се и си намери някой, който ще го е повече грижа за теб!

tigity
12-25-2010, 08:51
да не гледаш ли че се възползва от това че си влюбена в него ... нз... според мене тряаа ребром да му поставиш вапроса... защото това не е редно нито спрямо теб нито спрямо др момиче!

SEXTRAVAGANTE
12-25-2010, 10:09
Ами човека обича да ги връти по 2.....и аз съм ги правил тея номера. На другата също и казва ,че е най.....бъди сигурна. Туй са много тарикатски игри дето сяко момче ги прави , ама ако не искаш да останеш излъгана по добре му бий шута.