PDA

View Full Version : Хм....Дали ?



HoBoJIyHuE
12-23-2010, 17:24
Здравейте... Най-сетне и аз се реших да направя една тема.До сега само съм чела и съм давала съвети,но ето и моя ред дойде... Тази година съм в ново училище.Всичко е ОК,запознах се с много нови хора,някои добри,някои не толкова.Запознах се и с едно момиче .Стана ми симпатична и имахме много общи интереси.Но това момиче е малко странно.. :-o Облича се с мъжки дрехи,харесва мъжки парфюми(и дори май ползва) ,прави си гласа на по-дебел(демек да изглежда гласа и като момче) ,прави момчешки работи,ходи като момче,мисли като момче,споделяла ми е куп неща ,които прави..Например,че винаги ходи в мъжки магазини за дрехи,кара скейт,мрази всякакви козметики и още други неща..Започвам да си мисля ,че може да е обратна :X ....Случвало се е и като и говоря за момчета да се дразни и веднага да сменя темата.Разказвала съм и за 1 мой приятел,с който се скарах на скоро и тя казва,че много се дразнела като си помислела за него... Тя е типичната жена-мъж.Започва да ме плаши леко..Напоследък все иска да ходя някъде с нея по усамотени паркчета,у тях,предлага ми да пием алкохол(което за 8 клас ,според мен не е редно) Тя има и други приятели от класа,но все с мене иска да ходи някъде.Гледа ме по странен начин.... Въпросът ми е дали да се отдалеча от нея ,или да се правя ,че не ги забелязвам тези неща ?

ecstazy
12-23-2010, 17:31
Не мисля, че да се отдалечиш от нея е правилното решение. Не знам какъв съвет точно да ти дам.. според мен прави се че не ги забелязваш тея неща, защото явно въпреки всичко тя е свестен човек. Зависи като каква я чувстваш - смисъл дали ти е допаднала като човек и такам.. дори и да е обратна и да те е харесала, не мисля, че това ще е пречка за вашето приятелство.. Ще е странно, но не знам. Зависи и от 2те какъв тип хора сте ;дд

HoBoJIyHuE
12-23-2010, 18:26
Ами да...Наистина ще е странно...Но дори да се правя ,че не забелязвам какво прави, винаги когато съм с нея тя ще има някакви задни мисли .Някак си ми е неудобно.А и аз съм си напълно нормална ! Падам си само и единствено по момчета.А тя е малко рязка и..ддз може да поиска да направи нещо....А мен от това ме е страх :X :X :X :?

ecstazy
12-23-2010, 18:32
опитай се да повдигнеш темата в/у този въпрос. Но гледай да е внимателно, защото можеш да я засегнеш, ако я питаш направо "абе ти обраатна ли си" или "харесваш ли ме като нещо повече от приятелка" Иначе като изключим всички тея неща допада ли ти като човек?

HoBoJIyHuE
12-23-2010, 18:46
Дори да я попитам деликатно,както ти се изрази,тя ще отрече.Първо, защото ще знае,(ако в действителност е такава за каквато я мисля) ,че ако ми каже истината, може би повече няма да общувам с нея и ще се изплаша и ще я помисля за луда.Втората причина е ,че сигурно ще я хване шубето,че ще кажа на някой от класа...А иначе като човек е забавна,умее да разсмива,но не мога просто така да се абстрахирам от всичките тези фактори... :) Винаги човек трябва да има едно на ум за всичко...

pandelka
12-23-2010, 18:48
Недей да се отдръпваш от нея,а засега просто се опитай да не отдаваш голямо внимание на това. Ако няма никаква промяна разбира се се опитай да поговориш.Междудругото.. тя разказвала ли ти е за нейните връзки с момчета,ако е имала.. :)

HoBoJIyHuE
12-23-2010, 18:53
Ами..веднъж ми разказа ,че си имала някакво гадже и "уж" продължавала да си има,но той заминал в чужбина и изобщо не се виждали.Само това е, което знам.Но тази история ми се струва доста съмнителна...Както и да е..И двете сте прави за отдалечаването...Съвсем случайно веднъж пробвах да я отбягвам, но тя пак и пак идва при мен и не мога да я избегна....Иначе ви благодаря и на двете/двамата за отговорите...

Auriss
12-23-2010, 23:31
Ако е хубава се взимайте и ме викай да гледам :D :D

ritch
12-24-2010, 12:10
Избягвай я.

beautifullslayer
12-27-2010, 16:14
Знам ,че не е хубаво човек да се меси в личните неща на другия, но може да се опиташ да я накараш да правите по-момичешки неща ... като например да си говорите за мода или да разглеждате модно списание..
може пък да и хареса... опитай се да поговориш с нея за миналото ... може да и се случило нещо , за да е такава !

poncho
12-27-2010, 16:24
Знам ,че не е хубаво човек да се меси в личните неща на другия, но може да се опиташ да я накараш да правите по-момичешки неща ... като например да си говорите за мода или да разглеждате модно списание..
може пък да и хареса... опитай се да поговориш с нея за миналото ... може да и се случило нещо , за да е такава !

+1 :)

TheTeen
12-27-2010, 17:05
Виж сега някой момичета имат по различен вкус ии предпочитат да практикуват мъжки му работи,ама не смятам че това значи че е обратна в никакъв случай..не мисля че има смисъл да страниш от момичето,естествено ако найстина ти е приятна :)

autumn666
12-27-2010, 18:39
:shock:
Недей да страниш от нея... все пак може би тя винаги иска да е при тебе просто защото и харесва да общувате и те има за много добра приятелка. :?
Ем недей директно да я питаш дали е обратна лол :D Започни да говориш с нея за момчета, колкото и да се опитва да промени темата, накрая ще се откаже. Питай я за гаджетата, които е имала (ако е имала...) и я разпитай за сегашното и гадже...
Кажи и че мислиш, че някой от даскалото ви (някое момче :D ) e красив, и виж ква ще е реакцията и....
А и пък ако толкова се притесняваш, всеки път щом тя иска да се "усамотите", хващай някой друг от класа да дойде с вас :D
Нищо друго не мога да измисля, пробвай, пък накрая то ще си проличи :-P

HoBoJIyHuE
12-30-2010, 21:11
Хехе... задължително ще опитам каквото ме посъветвахте.... Може би аз си въобразявам и греша.. И все пак ако възникне нещо ново, ще пиша по темата =] .... A и съм и предлагала да разглеждаме разни женски списания,каталози, а тя само вика :"Бляяк" ,"Мани тея глупости" ... Благодаря ви за съветите :) Намирам ги за много полезни.Аз дори не се бях сетила за някои неща ;д

SladkaZagadka
12-30-2010, 23:25
Добре, а другите от класа какво мислят за нея? Общува ли с мъжката част от класа? Приятелките ти странят ли от нея, тя страни ли от тях? Те забелязали ли са странното поведение, прави ли им такова голямо впечатление?

HoBoJIyHuE
12-31-2010, 14:01
Ами от класа повечето и се кефят,и не странят много много от нея,по-скоро тя страни от тях...Но на тях не им прави толкова впечатление, защото не излизат много с нея.. А аз уж прекарвам повече време с нея,повече си говоря...Иначе всички на първият учебен ден са я помислили за момче.. :) Общо взето това е тяхното мнение, а и не съм се интересувала много..Не обичам да клюкарствам