PDA

View Full Version : Защо се дърпа?



Remixa92
12-23-2010, 17:24
Искам да видя дали има някой в моето положение и какво да правя.Харесвам едно момиче и и го показвам явно,но уж е заинтересована,уж не е.Проблемът е ,че тя ходеше с един мой приятел,но вече скъсаха,не е като да го прецаквам или нещо подобно.Днес ми намекна,че сега си има друго гадже,но не знам дали се бъзика,както аз често правя,питах я има ли,тя не ми отговори точно.
Казах и,че искам да излезнем двамата,тя се съгласява,но все отглага.
Как да я предърпам.

CR0W
12-23-2010, 17:30
Не я притискай.Първо разбери дали найстина има гадже,и тогава предприемай нещо.Не и предлагай твърде често-така ще изглежаш жалък.Това е от мен.Успех.[/b]

Remixa92
12-23-2010, 18:16
Аз,често не и предлагам,до сега 1-2 пъти за едно и също нещо.Не я моля.
НО ЗА КАКВО ЖЕНИТЕ СЕ ДЪРПАТ,КАТО И НА ТЯХ ЩЕ ИМ Е ХУБАВО.

nymphadora
12-23-2010, 18:19
^ Едва ли ще се дърпа,ако й е хубаво :wink:

CR0W
12-23-2010, 18:26
Аз,често не и предлагам,до сега 1-2 пъти за едно и също нещо.Не я моля.
НО ЗА КАКВО ЖЕНИТЕ СЕ ДЪРПАТ,КАТО И НА ТЯХ ЩЕ ИМ Е ХУБАВО.

Само жена може да ти каже защо :shock: колко пъти съм ги разбирал погрещно... :) но пък и доста пъти съм ги разбирал правилно...

Remixa92
12-23-2010, 18:28
^ Едва ли ще се дърпа,ако й е хубаво :wink:
Еми като се дърпа как ще разбере.

CR0W
12-23-2010, 18:31
Ами.. може,може,може,може да не й допадаш. :?

lifo
12-23-2010, 18:31
Колега сега съм в същото положение:
1.На предното и скъсване и се обясних(разбра истинските ми чувства) но просто реши да му даде втрори шасн и отново се сабраха. То няма лошо но преди няколоко дена окончателно се разделили и ден след раздялата ме потърски аз веднага отвърнах и отидохме на кафе. Тя ме харесва и аз също затова смятам на следващата среща да си поговорим и се съберем.
Направи така , че дори и да има фр да забележи тебе да избере теб докосни сърцето и и при първа възможност си поговорете и изяснете.
Късмет и весели празници

Remixa92
12-23-2010, 18:37
Ами.. може,може,може,може да не й допадаш. :?
Ако е така,то тя със сигурност не го показва.

Remixa92
12-23-2010, 18:38
Колега сега съм в същото положение:
1.На предното и скъсване и се обясних(разбра истинските ми чувства) но просто реши да му даде втрори шасн и отново се сабраха. То няма лошо но преди няколоко дена окончателно се разделили и ден след раздялата ме потърски аз веднага отвърнах и отидохме на кафе. Тя ме харесва и аз също затова смятам на следващата среща да си поговорим и се съберем.
Направи така , че дори и да има фр да забележи тебе да избере теб докосни сърцето и и при първа възможност си поговорете и изяснете.
Късмет и весели празници
Да,това и се мъча да направя сега.Тя има други ангажименти тея дни,но съм и казал,че при първ възможност искам да излезнем и тя се съгласи.Сега ще видим какво ще стане.

nymphadora
12-23-2010, 19:23
^ Едва ли ще се дърпа,ако й е хубаво :wink:

MilanowPz
12-23-2010, 19:28
ак да я предърпам........??????

Начи пидЖ.... Зимаш една Голема Рибърска Кука.... закачаш я за дибело въже.... и я фърляш ф устата й !!!!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D

и ще е твоя ;ддд :-P

WrongLife
12-23-2010, 19:41
Не я притискай.Първо разбери дали найстина има гадже,и тогава предприемай нещо.Не и предлагай твърде често-така ще изглежаш жалък.Това е от мен.Успех.[/b]
Аз бях в твоето положение, но в много по тежък вариант, той ми беше най-добър приятел....Та те скъсаха, аз я свалях, той ми каза, че няма против, но и той започна да я сваля и ние се скарахме.
Да не ти пука има ли гадже-С нахалство и прогрес към личен интерес.
Действай не чакай-това беше моята грешка!

Remixa92
12-23-2010, 21:05
^ Едва ли ще се дърпа,ако й е хубаво :wink:

Ие много си интересна.Под дърпа имам предвид се прави на недостъпна,а не да ме игнорира тотално .

faithhh
12-24-2010, 06:05
Аз,често не и предлагам,до сега 1-2 пъти за едно и също нещо.Не я моля.
НО ЗА КАКВО ЖЕНИТЕ СЕ ДЪРПАТ,КАТО И НА ТЯХ ЩЕ ИМ Е ХУБАВО.
Същата работа братче казвам и,че е единствената,уникалната,не забравимата и най-хубавата и не само го казвам а ГО МИСЛЯ,но само ми пише "mm".И като и кажа аре на кафе (ми нз)...

TheNewReligion
12-24-2010, 09:54
1. Обясни точно как показваш симпатиите си пред нея. Дърпаш я за косата, подвикваш и "ей, маце.."? Как?
2. Защо мислиш, че тя "уж" има интерес, "уж" няма. Казва ти го? Най-вероятно ти го показва. Та, как?
3. Предложи й СЛЕД ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ отново да излезете.
4. Не й поднасяй галактиката на тепсия НИКОГА. Автоматично губим интерес. Поне докато сме тийнове.

indigo0lady
12-24-2010, 10:23
според мен мацката те разиграва, майна... :?

Remixa92
12-24-2010, 11:29
1. Обясни точно как показваш симпатиите си пред нея. Дърпаш я за косата, подвикваш и "ей, маце.."? Как?
2. Защо мислиш, че тя "уж" има интерес, "уж" няма. Казва ти го? Най-вероятно ти го показва. Та, как?
3. Предложи й СЛЕД ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ отново да излезете.
4. Не й поднасяй галактиката на тепсия НИКОГА. Автоматично губим интерес. Поне докато сме тийнове.

1.Аз съм "малко" директен.По-скоро следният изказ е по-близък до моя

Искам ако не утре,други ден да излезем.

2.Ми защото не съм сигурен дали ме харесва за нещо повече от приятел,един ден и тя ме закача,друг не и така.

3.Така мисля и да направя.Но ако ме отреже за сега както ми е обещала,няма да се занимавам повече с нея.

4.Никога не се кланям пред никой,ако ще и да е най-красивотот момиче.Имам я може би за равностойна,но не и нещо повече от мен като личност.