PDA

View Full Version : Алкохол



kiselomliako
12-23-2010, 19:06
Моля ви, помогнете ми. Имала съм доста проблеми през живота си, още от навлизането в пубертета. Може би е от годините, не знам, в момента съм на 16 и просто не знам какво да правя. За всичко съм използвала алкохола - каквото намеря - от ракия, уиски, бира, вино до спирт. Ще се опитам да ви опиша - когато пия, не ме е страх от никой и от нищо, не мисля за нищо, съществувам само аз и щастието в мен. Никой досега не ме е карал да се чувствам по този начин. Всичко изчезва....а когато отрезнея се връща моето ежедневие...
Моля ви, не пишете негативни коментари, търся отговор. Ако някой знае как да постъпя в този момент, ако някой е бил в това състояние, моля да ми помогне. Темата не е спам.

CanisDirus
12-23-2010, 19:07
Не изтрезнявай!

kiselomliako
12-23-2010, 19:11
От това ме е страх - да отрезнея. Искам постоянно да чувствам подрепата на алкохола. Затова пуснах предишната тема - баща ми ме заплашваше, че ще ме пратят в лудница, ако не спра да пия.

CanisDirus
12-23-2010, 19:14
Избягай от вкъщи!

FockidyFockFock
12-23-2010, 19:20
За всичко съм използвала алкохола...
Напримеееееееееееееееееее еееееер? :oops:

kiselomliako
12-23-2010, 19:21
Канис, още от малка съм правила всякакви глупости - бягах от нас, пиех...Родителите ми се опитваха да разберат какъв е проблема, а аз никога не им казвах. Баща ми ме заплашваше, искаше да спра, скоро ме закараха в болницата, като от изследванията разбраха, че имам алкохол в кръвта. Искаха да извикат психиатър, но тя закъсня и не дойде, за да ме прегледа. В момента имам невероятно желание да пия. Единствено ви моля да ми кажете как да го преодолея.

yakuza_
12-23-2010, 19:22
Докато не започнеш да продаваш покъщината за шишенце одеколон, всичко е окей.

CanisDirus
12-23-2010, 19:23
Единствения начин да избягаш от изкушението е да му се отдадеш.
Не спирай да пиеш! Предвиждам ти бляскава кариера в сериите facial abuse. :grin:

kiselomliako
12-23-2010, 19:24
Това не е шега. Наистина бих искала някой да ми отговори сериозно.

yakuza_
12-23-2010, 19:26
Отговора едва ли изисква да си гений за да отидеш на психолог или при анонимните алкохолици, които всъщност пият, но без да кажат на никой.

CanisDirus
12-23-2010, 19:28
На колко си години?
Пусни снимка.


Според отговора може и лично да ти помогна 8-)

kiselomliako
12-23-2010, 19:29
Когато избягах от нас, замалко се отървах от психиатърката. След това майка ми ме разпитваше, дали искам да отида и да поговоря с нея, евентуално ако тя може да ми помогне по някакъв начин, но аз отказах. Мислех си, че всичко ще се оправи. А сега изпитвам същото желание, не мога да го преодолея.

shadow4e
12-23-2010, 19:31
Кажи от кой град си или кой е областният град. Mога да те свържа с алкохолозависими, които от години вече не пият. Mисля, че би ти било повоче от полза да поговориш с някой, който е бил в твоето състояние.

semantics
12-23-2010, 19:36
Помощ за сериозни проблеми НЕ ВЪВ ФОРУМИ!

Хубаво е, че осъзнаваш проблема. Щом сама не виждаш решението, няма да го намериш и във виртуалното пространство. Помощта ще дойде от разговор тет-а-тет и със специалист.

Точка.

shadow4e
12-23-2010, 20:07
Някой ако желае също да помогне, да се включи на ЛС. Ключ сега.