PDA

View Full Version : Just asking



Sober
12-23-2010, 21:06
Здравейте. :)
Казвам се Джеси (момче съм :D ) и искам попитам нещо...Та, имам следният проблем (ако може да се нарече така), на 21г. съм и имам бели косми в косата. Принципно това не ме притеснява чак толкова, но просто винаги съм държал изключително много на прическата и сега ми се налага да съм задължително с черна коса, но знам че белите косми има вероятност да станат с лилав цвят, тъй като при тях липсва пигментация...та това вярно ли е? Каква е възможността това да се случи? Ако има някой с опит да сподели. :D
Благодаря Ви предварително. :)

mimsssssss
12-23-2010, 21:48
След месец ще навърша 20 и имам бели косми и то изключително много за момиче на моята възраст. Една сутрин се събудих с побелял кичур на бретона - всичко това от голям стрес. И започнах да се боядисвам с черна боя. Мисля че първото боядисване ми беше на около 16. Не съм виждала отенъци, освен ако не ползвам боя със син отенък. Едната е blue black , а другата grafiti black. От първата ще имаш син отенък, а от втората просто черна коса. А по проята принцип боята покрива цялосто особенно черната и прави еднакъв цвета.
Дано съм помогнала :)

LipSy
12-24-2010, 14:23
Не мисля, че се получават лилави оттенъци. Едва ли. До сега никога не съм чувала някой да се е оплаквал от такова нещо! :-o

StolenBliss
12-24-2010, 16:03
Аз пък съм чувала, че ако почнат да ти излизат бели коси, по-добре да си направиш руси кичури и по няма да се забелязва отколкото с черна боя, щот кат почне да пада боята, белите косми изпъкват още повече.

ri41
12-24-2010, 16:15
1. ще си личи, че си боядисан
2. майка има чисто бяла коса, боядисва се черна и няма нищо лилаво, корените и избиват чистак бели, но като се боядиса стават чисто черни
3. по-добре кичури или кафява боя, или близка до естествения ти цвят

mlakniwe2
12-24-2010, 16:18
Аз съм на 17 и още като бях на 14 ми излезе доста голям бял кичур коса, щото преживях катастрофа и съм се стреснал и до днес съм така и не ми пука-малко кофти стои, но кво да прая

Di
12-24-2010, 17:28
боядисвай се,но в твоя цвят

BlackEyedPeas
12-24-2010, 17:31
Имам една приятелка, която е на 13 и има бели косми в косата.