PDA

View Full Version : Весела коледа!



niq17
12-24-2010, 05:36
Една история за щастието, и за сълзите който пролях аз.Вече два месеца се боря за него - със зъби и нокти.Потъпках достойнството сред най-близките ми приятели, но не защото беше виновен той, а аз самата.Всичко започна когато той ме погледна за първи път, влюбих се от пръв поглед, до този ден за мен "любовта от пръ поглед бе мит".Сърцето туптеше, очите пърхаха, а аз не можех да стъпя на земята, знаех 1е той изпитва нещо към мен, но знаех , че срама му пречи на отношенията ни.Не само срама и разликата в годините ни, която го смушава, тя не е толкова голяма - аз съм с година и няколко месеца по-голяма от него.И така дойде един момент, в който се отдалечи от мен, не че някога е бил близо (говорили сме само един път, другото беше погледи и"здрасти")Когато бях аз с някои от компанията му, защото аз се разбирам много добре с тях, той не смееше да дойде при нас, но вчера ми направи впечатление, че аз бях с един много добър приятел от класа му и си говорехме, в това време той дойде и му стисна ръката.За мен беше добър знак, а когато някое момче от компанията ми говори нещо мръснишко - случва се рядко, моето момче се смее.Всеки ден когато се срещаме се гледаме в очите..Мислите ли че имам шанс с него. моля ви без тъпи коментари, защото съм писала тук няколко пъти и получих само упреци.

britzy
12-24-2010, 05:47
Понеже е с мн.хубаво заглавие-Първо,здравей,мила.второ-не се отказвай-явно той има симпатии просто очаква точния момент или се притеснява от реакцията на приятелите си (което е тъпо) ,но всичко ще се нареди-ти може да му се обадиш за Коледа например и така да си поддържате контакт докато в един момент стане нещо повече.
ПС-на Коледа стават чудеса,така че :D :-)

niq17
12-24-2010, 06:06
Благодаря!Да найстина по коледа стават чудеса, и нека това бъде моето.Няма как да му се обадя , но файсбук със сигурност ще послужи.Весела Коледа :-)

britzy
12-24-2010, 06:16
Весела Коледа-и си пожелай това за Коледа ,колкото и налудничаво да е 8-) :-) :-)

SmilezZz
12-24-2010, 07:08
Възможно е:
1. Да те харесва,но да го е срам да ти го
признае..
2. Да те харесва,но да се страхува от
реакцията ти...И от това,че възможно е
чувствата да не са взаимни..
3. Да не изпитва нищо към тебе,а да те има
просто за добра приятелка..
- Не знам,наистина по Коледа стават чудеса..
Надявам се и той да има чувства към теб и да
се получат нещата..

Despicable95
12-24-2010, 08:17
Според мен той се притеснява че си една година по-голяма от него . Поговори с него и му обясни че това не е нищо лошо .. аз лично най-добрата ми приятелка беше с едно момче което е 1 година по-малко но като се харесваха :) даже не му личеше че е по малък .. беше многоо висок за годините си .. не се притистискай и тук казвам времето ще покаже : ))
Весела Коледа и на теб :-)

niq17
12-24-2010, 08:32
Благодаря на всички! и да ще си го пожйелая задължително и ако е рекъл господ да бъдем заедно ще бъдем :-)

TheNewReligion
12-24-2010, 09:50
Аз само не разбрах как си решила, че и той те харесва...Та, как? Ако едно момче иска да бъде с теб, ще намери начин да ти намери телефон/ скайп/ фейскух/ айсикю/ факс/ имейл...Да се влюбиш от пръв поглед е възможно, но в колко от случаите е споделено? Ще изчислиш ли? Не вярвам толкова пък да го е срам, на повечето момчета им е кеф да свалят какички, така че ще ти напиша истината според мен: той няма интерес. Това, че си е говорил с теб ЕДИН път не означава нищо. Това, че ти е стиснал ръката ЕДИН път, не означава НИЩО. Това, че "се гледате в очите" всеки път, може да е плод на богатото ти въображение. Може да сте се погледжали един-два пъти, но това е най-нормалното нещо на света. Съжалявам, че ти пукам романтичния балон, ама ако наистина те харесваше/ беше влюбен в теб, отдавна да ти намерил координатите.

niq17
12-24-2010, 11:53
Не е плод на въображението, а съм сигурна.Разминавайки се се гледаме в очите, а когато е зад мен и се обърна ме гледа, но хубавото е че не спира веднага щом види, че и аз го гледам, а се гледаме в очите

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-25-2010, 03:25
и аз мисля че те хр :) но ... с мъжете никога не знаеш ... хах това ми напомня на един цитат от секса и града "Who knows? He’s a man. You could lay your pussy on a table right in front of one and still not know what he’s thinking." :-D

niq17
12-25-2010, 05:01
Да права си, ами аз реших след ваканцията да му подаря плюшенно мече, средно на големина, което държи рамка и в рамката има наша обща снимка, но мисля да има и картичка, но нямам напредстава какво да напиша вътре.Може би нещо от рода, да ми даде шанс да му докажа, че наистина го обичам, че във всеки път когато ме погледне откривам частица обич от негова страна, и да му кажа, че всеки път когато виждам да си тръгва сърцето ми се свива от мисълта, че може повече да не го видя?

britzy
12-25-2010, 05:53
М аз мисля,че ще се шашне малко-не го притискай така чак,защото ще се уплаши и има възможност да се отдръпне :(

TheNewReligion
12-26-2010, 23:07
Да права си, ами аз реших след ваканцията да му подаря плюшенно мече, средно на големина, което държи рамка и в рамката има наша обща снимка, но мисля да има и картичка, но нямам напредстава какво да напиша вътре.Може би нещо от рода, да ми даде шанс да му докажа, че наистина го обичам, че във всеки път когато ме погледне откривам частица обич от негова страна, и да му кажа, че всеки път когато виждам да си тръгва сърцето ми се свива от мисълта, че може повече да не го видя?
Човек...ти наистина си влюбена. В което няма нищо лошо. Стига да е споделено. Силно се надявам да не си въобразяваш глупости, защото това е много често срещан епизод.
До колкото разбрах, сте си говорили един път. Да му подариш мече-рамка с ваша обща снимка, която не си споменала да имате? Или поне не би следвало от това, че почти не се познавате. Дано изпускаш информация. Ще го шашнеш и ако е толкова срамежлив, колкот го описа, просто повече няма да те погледне. Поуспокой се малко и слез на земята. Дано и той е влюбен в теб и да греша все пак. ^^

niq17
12-28-2010, 05:21
Може би сте прави, но хора побърквам се неговото стана бебешка работа, вчера разбрах, че в клас се е наложило д седне до една моя приятелка и той и е казал, че съм грозна, и по-точно по-голяма<---това се слчило в миналия понеделник, а в четвъртак, както ви казах, дойде при мен и добрия ми приятел, а досега не се беше случвало, после мен дойдоха да ме вземат, защото имах работа с родителите си и ми звъннаха да отида до оградата на училището, той беше там, аз отидох, излязох от двора и застанах от външната страна на оградата и изведнъж ми се прииска да се обърна назад и да го видя, обърнах се и той гледаше към мен, задържах погледа си за няколко секунди и отново продължих, другото което, наистина тези погледи очи в очи в училището.. за какво е всичко това, ако не изпитва нищо към мен.Не казвайте "Може би, защото те мисли за приятелка<---- не е така ние никога не сме били приятели,даже един път аз бях в моята компания и той доиде защото не ме видя и всички ми викат "виж кои е тук" и аз се усмихнах и му казах здрвей, тои се усмихна наведе главата си и ми отогвори, но иначе не си говорим само се гледаме. Замислих се дали не прави това, защото го ее срам какво ще кажат,приятелите му, ако тръгне с мен, защото когато вси4ко започна никой не знаеше, а в последствие всички научиха, и от тогава той започна да казва така, а преди нищо не казваше.Аз все още мисля да направя това с мечето, самоче няма да има наша снимка, и текста на картичката да бъде :
....вземи се осъзнай, защо правиш всичко това?, не осъзнаваш ли, че ме нараняваш по този начин, стегни се, дръж се като мъж, помниш ли по какъв начин се запознахме/, не бяхме ли плахи и двамата, Осъзнай се...постоянно правиш някакви грешки, виждам, че си срамежлив, но спри да ме унижаваш по този начин, защото аз многго теч обичам, и моля те нека този път отговорът ти бъде по различеен от не, нека опитаме

britzy
12-28-2010, 06:41
Мисля,че не е удачно да пишеш каквото и да било,защото представи си не те харесва?? Да предположим,че не те харесва и се получава доста кофти-щом е приказвал тези неща може би хм не знам иска да те отбегне? Може би е разбрал,че го харесваш затова се опитва да те"Разкара" .Не знам мен като ме харесва някой не ми казва че съм грозна,по-голяма и етк. и принципно момчето прави първата грешка,колкото и невероятно да звучи дори за тези времена.

niq17
12-28-2010, 12:34
Той знае, че го харесвам, ощо от както се запознахме, и аз бях наясно, че ме харесваше, но той се разболя и отсъства една седмица , а в същото време беше казал на приятекля ми, че ако му предложа , може и да откаже но после ще съжалява и ще размисли.И като се върна от боледуването, аз предложих а той отказа, минаха седмици и без да искам се издадох, че го харесвам и той започна да казва така, а иначе през интервала от седмици гхледането продължаваше

Zayzi
12-28-2010, 12:38
Изглежда найстина си лудо влюбена,щом туко-така не се отказваш! :) Помисли си хубаво над въпроса дали те заслужава ... :wink:

niq17
12-28-2010, 13:09
О да, той ме заслужава..и колко щастливи можем да си бъдем дваМАТА...Само нека се полу4и ... :)