PDA

View Full Version : Мога ли да го направя?



munichkaaa
12-24-2010, 09:31
Здравейте! Имам един въпрос към вас. Значи аз съм на 14, а гаджето ми е на 18. От половин година ходим сериозно. Той е много добър и мил към мен, отнася се към мен с уважение, много е сладък и преди мен е имал само 3-4 момичета. И най-важното, девствен е. Аз също. Сега ще си кажете, как едно момче на 18 може да е девствено, ами, защото той иска да го направи с човек, който наистина обича. Имал е предложения, но е отказъл. Аз го попитах дали ме обича истински, и той каза да. Аз му отговорих, че немога да му дам секс, тък като съм малка, и няма да се разсърдя, ако го направи с друга. Но той ми отговори, че ме обича и иска с мен, но когато аз съм готова и ще ме чака колкото е нужно. Искам да попитам малка ли съм да го направя с него? Чувствам се готова, но пък и изпитвам известен страх от първият път. Не си мислете, че съм някаква к*рва. Напротив - даже съм и примерна ученичка. Моля ви, отговорете ми и без коментари от сорта "гледай си ученето" и т.н. Благодаря ви предварително!

SmilezZz
12-24-2010, 11:47
- Явно момчето наистина е свестно,щом е приел да те
изчака,докато ти се почувстваш готова..
- А до въпроса кога да го направиш - никой освен теб не
може да прецени кога да е..Все пак ти избираш най-доброто
за себе си..Помисли добре,виж дали наистина го искаш и
го направи,чак когато се чувстваш НАИСТИНА готова..,а не го
правиш заради него..

LipSy
12-24-2010, 21:18
Възраст за секса няма. Когато ти си готова, тогава. Няма смисъл да бързаш, защото после можеш да съжеляваш. Недей да се влияеш от мнението на другите и да бързаш. Тялото е твое и ти решаваш! Щом момчето се е съгласило явно е свястно и щом е на 18 още повече! :)

radeberger
12-24-2010, 22:37
Изчакай още малко до към 15-16. За къде сте се разбързали всички та от 13 -14 годишни зор...

futbolita
12-25-2010, 01:13
Ама на мене ми е много интересено какво толко го планувате ... Не искам да ме разбираш погрешно..Секса е най-хубав,когато стане спонтанен а не премислян със дни,месеци ... Нормално е да те е страх,все пак си мъничка и освен това ти и на 20 да станеш ако така го премисляте ПАК НЯМА ДА СЕ ЧУВСТВАШ ГОТОВА... Наистина готова е се почувстваш,когато дойде момента...Например сте двамата в стаята целувате се и там всичко останало и в един даден момент от самосебе си ще ти се прииска и ще се почувстваш решена да го направиш...А може би и няма да си готова още за тази стъпка,това зависи изцяло от него и от вашата връзка...Една връзка е сериозна когато сте се опознали добре,вие може и 5 години да ходите ама нищо да не знаете един за друг...По същество..НЕ БЪРЗАЙ ! Както вече казах ще се почувстваш готова когато всичко стане от самосебе си,не си правете планове защото така само ще развалите момента . Успех :-)

munichkaaa
12-26-2010, 14:35
Благодаря на всички, които си направиха труда да ми прочетат темата и още повече на тези, които ми отговориха. Много ми помогнахте. И наистина си мисля, да не бързам много. Поне на 15 да стана. Ще видим. И отново много благодаря. :-)

VampireLover3
12-28-2010, 12:17
Няма значение на колко си. Щом ти е казал,че ще те чака .. значи наистина те обича и наистина иска да е с теб. Само не прави отново грешката да му казваш "Направи го с друга ще те разбера".. и аз го бях казала един път и после приятелят ми обясни,че не трябвва защото тва си е чиста изневяра .. и те уверявам,че въобще няма да го разбереш нито пък ще ти е добре с него-след като знаеш,че е спал с друга. :) ..

xxcherry
12-28-2010, 19:32
Както ти решиш. Но трябва добре да го обмислиш.