PDA

View Full Version : Просто ме е Срам : (



Despicable95
12-24-2010, 09:27
Здравейте .. Аз съм момиче . Имам си приятел , от 1 месец сме заедно :) . Аз искам а виждам че и той иска да правим секс . Но проблемът е че аз съм девствена а той не :? . Колкото и да е глупаво мене ме е срам някой да ме вижда без дрехи 8-) не че съм нещо лошо де всмисъл не съм някой храст па баж :shock: :D но просто ме е срам да ме гледат гола :-D иначе с приятелят ми много се харесваме той е по-голям от мен с 3 години и си мисля ако откажа поради някаква абсурдно тъпа причина дали ще се разсърди .. а не искам да му отказвам .. просто ме е срам притеснявам се не съм на ОК с тези неща :?
На 15 съм :D

Hassell
12-24-2010, 09:37
Имам отговор: Не си готова.

Весели празници!

Despicable95
12-24-2010, 09:59
мм да и аз така си мисля :o
Весели празници и на теб Hassell

kalpazanka
12-24-2010, 10:00
Стискай си колената. Не ти е време.

kiki1991
12-24-2010, 10:12
определено не си готова за секс...

juveteam
12-24-2010, 10:39
Еммм освен, че може да не си готово...това за срама ще го отстраниш ;)
Имах и аз една приятелка(позната) която я беше срам да се съблича пред приятеля си, но послед всичко се оправи ;) Казваше "аз като права секс с него няма да си махам сутиена", но както казах всичко си идва на мястото ;)
Весели празници!

annayordanova
12-24-2010, 11:08
напротив готова е просто много я е срам нормално и аз бях така притеснявах се за това и 1вия ми път беше на тъмно колкото и тъпо да звучи. Та нищо срамно няма направи го 1 път и след това няма да те е срам,пак ще ти е притеснено ,но по -малко и като видиш ,че приятелят ти харесва всяка част от теб и ти се любува .... само мога да ти кажа наслаждавай се :-)

Wikzinka
12-24-2010, 11:59
напротив готова е просто много я е срам нормално и аз бях така притеснявах се за това и 1вия ми път беше на тъмно колкото и тъпо да звучи. Та нищо срамно няма направи го 1 път и след това няма да те е срам,пак ще ти е притеснено ,но по -малко и като видиш ,че приятелят ти харесва всяка част от теб и ти се любува .... само мога да ти кажа наслаждавай се :-) +1

Despicable95
12-24-2010, 12:08
мда .. благодаря на всички :grin:

evilgirl888
12-24-2010, 12:10
Кирилицата е задължителна!
Следващият път ползвай онлайн кирилизатори като този в abv!
kalpazanka

DarkTemplar
12-24-2010, 12:22
Направете го на тъмно.

radeberger
12-24-2010, 12:38
Щом се притесняваш толкова, изчакай да мине още време и би трябвало да се отпуснеш. :)

SmilezZz
12-24-2010, 14:52
Не е ли доста рано,за да правите секс..В смисъл заедно сте
от 1 месец,а вече искаш да правиш секс с него..Сигурна ли си,че
не е с теб,само заради това..Сигурна ли си,че той наистина има някакви чувства към теб ? Сигурна ли си,че няма да те изостави след това ?
Както и да е..
- Според мен не си готова..Поне по това,което си писала,останах с такова впечатление..Но ти естествено,знаеш най-добре..Но пък ако се чувстваш наистина готова - няма от какво да те е срам..Просто се отпусни и се отдай на мига ((:

Hilary_
12-24-2010, 17:57
била готова .. пхахаха :lol: :lol: :lol:


момичеее седи си на гъза по - добре!!! ..

chemist9009
12-24-2010, 18:01
хах готова била как разбра?!?! сигурно ти се доходи до кенефа.... :D :D :D :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

sugargirl94
12-24-2010, 18:46
И според мен не си готова...
Когато наистина си готова и си намерила 4овека изобщо нqма да те е 'срам' :Д

DarkTemplar
12-24-2010, 18:52
^и това го има.

fenkaaa
12-24-2010, 20:05
Ами да явно не си готова.. но все пак ако го искаш.. кажи си " не съм единствената в света която ще я видят гола,пък и притеснението ще е само в първите минути" и това е .. :D успех :-)

kl34kov
12-24-2010, 20:44
Ако ти се изпотяват глезените като си с него значи има нещо хаха ....... Одарете се на тъмно макари че само с пипане нестава но все пак притеснението ще ти е по малко...... :D :D :D :P 8-)

vIKToriYa
12-24-2010, 21:14
напротив готова е просто много я е срам нормално и аз бях така притеснявах се за това и 1вия ми път беше на тъмно колкото и тъпо да звучи. Та нищо срамно няма направи го 1 път и след това няма да те е срам,пак ще ти е притеснено ,но по -малко и като видиш ,че приятелят ти харесва всяка част от теб и ти се любува .... само мога да ти кажа наслаждавай се :-) +1

+

Goshkoy
12-25-2010, 01:55
Здравейте .. Аз съм момиче . Имам си приятел , от 1 месец сме заедно :) . Аз искам а виждам че и той иска да правим секс . Но проблемът е че аз съм девствена а той не :? . Колкото и да е глупаво мене ме е срам някой да ме вижда без дрехи 8-) не че съм нещо лошо де всмисъл не съм някой храст па баж :shock: :D но просто ме е срам да ме гледат гола :-D иначе с приятелят ми много се харесваме той е по-голям от мен с 3 години и си мисля ако откажа поради някаква абсурдно тъпа причина дали ще се разсърди .. а не искам да му отказвам .. просто ме е срам притеснявам се не съм на ОК с тези неща :?
На 15 съм :D
виж сега не че не си готова или нещо,поне според мене не съм много запознат с женската психика... та съвета ми е просто като пичагата почне да си върши работата се отпусни и не го мисли после по лека по лека и притеснението съвсем ше изчезне

tanch3t093
12-25-2010, 13:11
Още си малка за това. А и от къде си сигурна, че той не е с теб само заради секса? ... Иначе при всички е така и мен много ме беше срам първия път и го направихме на тъмно. По-натам вече ще се отпуснеш и няма да е така

littledolly
12-25-2010, 21:09
...

ThisIsMe
12-26-2010, 07:40
Прекалено много бързаш.В никакъв случай не може да се каже,че връзката ти е сериозна,та тя е толкова крехка ,а ти бързаш да се хвърлиш в креватни забавления.Защо?
Мислиш ли за после ми кажи?
Нима няма да ти е тежко ,ако го направите и след това те изостави?Няма ли да се срине самочувствието ти ?Няма ли да те боли?
Събери си акъла в главата момиче!Не само,че ти е рано,ами и не е ясно ,че това е точният човек.Аз за един месец никога няма да мога да опозная един човек,както е нужно,че да му се доверя.Не си ли чувала,че колкото повече се дърпаш,толкова повече те искат?
Ами потрай малко де!Спокойно,имаш цял живот на разположение да правиш секс.Живей пълноценно и се радвай на възрастта си без да стигаш до края!Точният момент да си с него ще настъпи,когато наистина го чувстваш ужасно близо до сърцето си.Надявам се да успееш да вникнеш в думите ми.В противен случай в възможно да бъдеш наранена,да страдаш и да те боли много,защото първият път не се забравя.

Shia
12-26-2010, 20:45
Направете го първия път на тъмно/или на приглушена светлина,тялото ти изглежда толкова красиво като едвам го докосват лъчите на лампата.Повтаряте,докато свикнеш и срамът ще падне,защото все някога се преодолява.
Готова си,месецът е достатъчен,за да решиш със собствената си тиква какво искаш ТИ не другите

NomNomNom
12-26-2010, 21:17
Идеята за тъмното е добра.

LaChupacabra
12-26-2010, 21:58
Не е ли доста рано,за да правите секс..В смисъл заедно сте
от 1 месец,а вече искаш да правиш секс с него..Сигурна ли си,че
не е с теб,само заради това..Сигурна ли си,че той наистина има някакви чувства към теб ? Сигурна ли си,че няма да те изостави след това ?
Както и да е..
- Според мен не си готова..Поне по това,което си писала,останах с такова впечатление..Но ти естествено,знаеш най-добре..Но пък ако се чувстваш наистина готова - няма от какво да те е срам..Просто се отпусни и се отдай на мига ((:
напълно съгласна..

robles
12-26-2010, 22:09
Имам отговор: Не си готова.

Весели празници!




мм да и аз така си мисля :o
Весели празници и на теб Hassell


Даже ти самата не си сигурна. И според мен не си готова. Ако беше, нямаше да те е срам (от личен опит ще кажа, че мислех че съм готова, бях на 17, а като излизах с момчето постоянно ме беше срам. После стана така, че той трябваше да замине (нищо не сме правили..). След време срещнах друг и като наближи момента осъзнах как изобщо не ми пука.) нямаше и да пускаш тема.
Не бързай и не се притеснявай какво ще помисли той за теб, ако не го направите. Ако е задник, може да те обиди и да разправя кофти неща за теб (както стана при мен), ако е точен, ще те разбере и няма да те насилва. Ако стане както стана при мен, не прави нищо за да се доказваш, че не си еди ква си. Нека говорят, ще спрат все някога, а ти няма да съжаляваш за избора си ;)

TheTeen
12-26-2010, 22:10
Щом те е срам,значи не се чувстваш готова.Подкрепям повечето тук,защото може би найстина не си готова физически за полов акт :? Просто изчакай подходящия момент,нека връзката стане по-стабилна,направи го в подходящия момент,за да не те е яд след това,защото първия път се помни дълго време :)

kalit0y
12-27-2010, 09:52
хаха 1 месец омг .. бас давам че след това ше те остави :? повярвай ми ,момче съм се пак .. много от приятелите ми правят така...

Много или ти самия правиш така??

nansyxcullen
12-27-2010, 20:58
Според мен като започне да става всичко ще забравиш за срама хД
Аз предпочитам на тъмно. Другите ти сетива се изострят. Така или иначе няма какво да гледаш. Чувствай.

Mario95
12-28-2010, 20:31
Аз друго предлагам.Ако си сигурна ще искаш те оправя потвърждаваш.Дооообре и тогава почвам процедурата да не те е срам.Събличам се че и ти да видиш нещо,после земам една тухла и БАМ.Ша са събудиш чак сутринта готова опраена и вече няма да те е срам.

Не разбирам защо след като имаш съмнения че може да скъсате ако му откажеш искаш да го направиш с него?! Иначе нашета част лесна ще те оправя и ае чао

mrazqkindergarten
12-29-2010, 11:08
Недей го прави, а той ако знае, че си девствена и на първия месец иска секс, значи май май при него тва е целта на връзката ви. :?

ellmeneo
12-29-2010, 13:11
мене пък изобщо не ме беше срам ,, :grin:

по темата : you aren`t ready

SBB
12-29-2010, 20:59
Ако много се обичате няма срам! Но се пак ако не си готова недей ..... се пак ти решаваш кога си готова :)

umri
12-29-2010, 22:05
1 шише домашна ракия и си готова, ама на теб и 1 малка водка щи стигне.

Despicable95
12-30-2010, 08:30
Както всички казвате че не съм готова и че той е с мен само заради това .. е може да не съм готова да 8-) аз си знам че не съм готова все още , но разбрах че момчето с което съм не е само заради Секса , ами просто наистина ме харесва .. доказа ми го :)
А па и той е девствен :D Всеки ден сме заедно и сме се опознали доста ( е може и ощее много , но има време за всичко ;) )

DarkTemplar
12-30-2010, 08:40
Абе гушкайте се и се обичайте, другото ще си дойде от само себе си. :)

Mario95
12-30-2010, 12:05
За няколко милисекунди прочетох каза ми го и се стъписах ,но го прочетох още 2-пъти и разбрах че ти е доказал

excuseme
12-30-2010, 12:40
определeно не си готова , щом казваш че даже те е срам да се съблечеш за какъв секс говориш . Почакай поне малко , опознайте се по-добре .Един месец не е достатъчен за да се отпуснеш напълно с този с когото си.Има време едва ли ти е спешно , а ако ти се разсърди значи иска само секс и определено не трябва да правиш грешката първия път да е с някой на когото не му пука за теб поне малко .А и сега като прочетах че и той е девствен според мен трябва да премислиш нещата , защото първия път е по добре партньора ти да е опитен или да го е правил поне няколко пъти.Все пак разбирам че щом си го харесваш искаш да си с него , но премисли още веднъж всичко . : )

wasch0
12-30-2010, 20:45
1. не мисля, че за един месец ще го обикнеш
2. определено нито ти е врмето,нито си готова