PDA

View Full Version : Oxxx писна мии вече ;( ;@



sunshiinee
12-24-2010, 14:36
Има едно момче което много харесвам .. говорим сии забиваме се .. всичко ОК .. но докато си се забиваме и си мисля че нещата вървят . на следващия ден е тръгнал с друга ... докато са заедно той продължава да ме забива и на мен ми става странно ... ОК скъсаха .. това нещо продължава .. след още 2 седмици ми казва че харесва една моя приятелка ... стана ми мн гадн0 ... на следващия ден ми предложи .. :| аз знаех че се е**ва с мене и му казвам че не му вярвам но той продължава да ме убеждава .... не му повярвах дори и за секунда ама си викам айде ще се направя и ще му покажа че започвам малко да му вярвам .. и в този момент той ми каза ама ти нали знаеш че не говоря сериозно ... въпреки че го знаех .. потънах в земятаа .. сълзите ми бяха на очите .. мн му се ядосах и се разсърдих .. около 2-3 часа само се е извинявал .. другите мъ приятели и те ми казват "и мене ме издразни тояя как може така да прави с тебе" .... продължавам да му се сърдя .. сега не си говорим пишем или каквото и да е .. мн мн ми е гадн0 .. посъветвайте ме какво да правя .. въпреки всичко искам да си запазим приятелството .. за нещо повече мисля че няма никакъв смисъл вече .. не мога да му вярвам .. Моля ви за съветтт :(

PlOk
12-24-2010, 14:56
Тоя е некъв селянин. Оставяй го! Просто си е играл с тебе..

ri41
12-24-2010, 14:56
що не го заебеш тоя момък, очевидно се забавлява с тебе, демек се ебава, не бъди глупава да го търпиш

Cucko0
12-24-2010, 14:59
що не го заебеш тоя момък, очевидно се забавлява с тебе, демек се ебава, не бъди глупава да го търпиш

sunshiinee
12-24-2010, 15:01
знам знам ... искам да го забравя ама не става мамка муу .... (извинявам се ;д ) ....

PlOk
12-24-2010, 15:05
Ъъъм .. то не става ей така. Трябва да се опитваш и да го искаш супер силно. В момента ти се убеждаваш, че сигурно има нещо добро в него. Може би има, но няма да си ти тази, която ще узнае кое е. Съжалявам, но животът понякога е гаден. (:

Zoki
12-24-2010, 15:55
Не си попаднала на точния човек. Не си късай нервите заради него... явно не те заслужава.. продължавай напред :)

poncho
12-24-2010, 16:02
]Да и според мен не си заслужава да си хабиш нервите с него... :) ама не може да и кажете:остави го и т.н.Тя го харесва няма да е толкова лесно да го забрави се пак... :?

Ssummerjam
12-24-2010, 19:29
Тоя си те върти както иска, осъзнай се и не му позволявай да го прави повече. :?

CR0W
12-24-2010, 20:01
Остави го.Тоя е пълен нещастник.Играел си е с теб(вълка козината си мени,но не и нрава) и ще продължава да си играе.Можеш да се обеждаваш колкото си искаш,че ще се промени,че ще стане по-добър и т.н.Стисни зъби и го забрави.Много мразя такива хора...боклуци.

MilanowPz
12-24-2010, 20:43
ТОЯ Е ЖЕНКАР>>> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ТОЛКОВА ЛИ НЕМОЖЕТЕ ДА СЕ ДОСЕТИТЕ БЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!!!
ИМАТЕ АКЪЛ ЗА ТАЯ РАБОТА.... ЩОМ СЕ ЗАБИВА С ТЕБ И ОЩЕ НЕКФИ.... ПОМИСЛИ МАЛКО....


ти си на 12-13 а той на 16 нали ?

HRaBr0TyYKeBaPcHe
12-24-2010, 23:56
Не се убиждай, но си леко глуповата.Как може да плачеш.Ама нали знаеш не е тъп тоя де яде зелника...
Аз ако бях ( е не съм така глупав, че да ме метнат така, а и много ми е на оная работа) щях да го умолявам да тръгнем,дори само за малко и публично да го зарежеш с нещо от сорта на събуване на гащите, размазване на еклерче в лицето му.
А иначе земи се осъзнай на кои хора си!

RoSKo0o0
12-25-2010, 08:46
Не се занимавай с боклуци само ще съжалявам после.

Despicable95
12-25-2010, 10:06
Не се занимавай с такива боклуции :?

Pa3yMeH
12-25-2010, 10:43
]Да и според мен не си заслужава да си хабиш нервите с него... :) ама не може да и кажете:остави го и т.н.Тя го харесва няма да е толкова лесно да го забрави се пак... :?

Аве ти с твоята супер голяма любов във някъв дето се ебава с тебе...
ПТ: Знам, че е трудно, но става само с голяма воля. Само за смях ставаш с тоя.

tanch3t093
12-25-2010, 12:26
Замисли се залужава ли си да се тровиш заради такъв боклук. Да се съсипваш, да плачеш? Докато той с нз колко още момичета се ебава и ти просто не означаваш това за него, което ти се иска? Той не е сериозен и това се вижда, защо продължаваш да страдаш? И си видяла, че докато уж е ходел там с някво момиче все още се е забивал с теб това само показва колко е несериозен в чувствата и действията си ... Вземи се стегни, че доникъде няма да стигнеш с рев и самосъжаление .. ;)

Viksyyy1995
12-25-2010, 12:49
Тоя пък за къф се мисли .. тоя е някакво жигуло .. забива която му падне .. не се занимавай с него намери си някой по достеоен за теб .. :) :) :)

impossible17
12-27-2010, 21:19
най-лесно е да се каже остави го, майната му и т.н...
трудно е да се отдръпнеш от човек, който малко или много харесваш .. опитай малко по малко .. намери отрицателните му страни.. опитай се да не мислиш за него.. и не се разтройвай от това, че не си пишете, не си говорите.. така е по-лесно за теб..
аа.. и не се надявай на приятелски отношения с този човек ! невъзможно е

bqlomeche
12-27-2010, 21:22
Имай гордост.. Остави го да си върви по пътеката... Ти си имаш свой път :)

electricxx
12-29-2010, 21:41
Не си струва...как може така да се гаври с теб?!

vampire_girl_
12-29-2010, 22:02
Не си губи времето с тоя.Ако случайно се случи нещо между вас,никога няма да си сигурна в кой момент ще ти тегли една...

w0lf
12-29-2010, 23:12
ахахах кво си прай ташаци пича :lol: