PDA

View Full Version : В кой е проблемът?



da4ko
12-24-2010, 15:27
Добър ден!

Запознах се с едно момиче по скайп (една нейна приятелка ни запозна)
писахме си известно време и по едно време започнаха целувчици след няколко дена се срещнахме беше настина хубаво момиче (веднага се влюбих в нея!)

След известно време и предложих да ходим, тя каза че трябва да си помисли и че до няколко дена ще ми отговори! след 3 дена получих отговор много ясен текст 'ti si mi mnogo priqten no ne iskam da se obvurzvam s nikoi, pone za sega" Снощи имаше купон при нейната приятелка казах и че я обичам и... (бях пиян и не си спомням много :( )

И смятам че ме намрази! И сега компютъра и фейсбука и ме поддържат да не полудея :-o

Та се чудя на какво ли се дължи тази дистанция в мен ли е проблема или какво трябва да се промени?

PlOk
12-24-2010, 15:36
Според мен малко си избързал с тва за ''ходенето'' . А пък с тва "обичам те" ти си бил пиян, но тя го е приела на сериозно и не се е замислила. На това се дължи дистанцията според мен. Бъди и приятел, покажи й, че може да ти вярва. С течение на времето ще се отпусне и ще се получат нещата. Успех! :wink:

da4ko
12-24-2010, 15:50
Аз казах: прекалено бързо станаха нещата вече на 3-то то виждане, и ти предложих

И тя после: ne mi se struva che e taka

Вече дори не си пишем по скайп и това ме побърква! само ако я питам как е правим по 2-3 съобщения всеки и така през 4 часа, смятам да спра с това но бездействието по проблема ме побърква!

Утре ще ходим до мола с още 2 двойки и не знам какво да правя?

DarkAngeL94
12-24-2010, 15:54
просто.. остави я за известно време и може би ще те по-търси,ако ли не продалжи напред :) не е лесно но ако продалжиш ще стане по сложно повярвай защото и аз бях така и сега е толкова сложно при мене че нямам думи да го опиша :)

da4ko
12-24-2010, 15:58
просто.. остави я за известно време и може би ще те по-търси,ако ли не продалжи напред :) не е лесно но ако продалжиш ще стане по сложно повярвай защото и аз бях така и сега е толкова сложно при мене че нямам думи да го опиша :)

Опитах за малко резултата беше потресаващ за мен: цял ден между леглото и компа да проверя писала ли ми е! (дори не знам как издържах като видях че още не ми е писала)

Може би звуча ужасно глупаво но с мисълта за нея се успокоявам!

EDIT: Чудя се да ли да не се опитам да и взема паролата за скайпа но съм виждал много гадни неща!

valdesbg
12-24-2010, 16:40
Проблема си е изцяло в теб :)

Развалил си първоначалното впечатление за себе си и тя съвсем естествено се е отдръпнала.

Как и защо не мога да ти кажа. Вероятно си се представил за нещо повече от това, което можеш да бъдеш. И така :)

darkPaladin
12-24-2010, 18:26
просто не те харесва иска да е с друг намери си друга

Wikzinka
12-24-2010, 18:55
За жалост никой не може да избере кой да харесва - ти харесваш нея , тя може би харесва друг :) Такъв е живота и трябва да се научиш да го живееш :) Според мен щом се е отдръпнала не иска нищо повече от приятелство , но ти си я уплашил с прибързаното си предложение и тя е решила , че няма смисъл да се опитва да бъде приятелка с теб след като ти не я виждаш само като такава :)

da4ko
12-24-2010, 19:11
Благодаря за отделеното внимание изглежда няма бъдеще! :?

Само си развалих празника! :x
------
Дано вие прекарате хубави моменти с любимия човек

valdesbg
12-24-2010, 19:35
Ако това е причина да си развалиш деня... то как си оцелял до сега?

На мен ми намирисва че е просто извинение за не-празничното ти настроение.

tuzaro
12-24-2010, 19:39
като ти кажаш "симпатичен си ама ся точно не искам връзка" значи не те харесват майна...

RoSKo0o0
12-25-2010, 08:57
Днешното поколение не знаят какво е значението на тези думи... То изобщо останаха ли хора, които знаят :?

da4ko
12-25-2010, 09:03
Не знам аз просто не мога да я оставя!

НО реших да и дам 1-2 седмици без да и пиша и да и говоря
както казва DarkAngel
остави я за известно време и може би ще те по-търси

DeVilTerroR
12-25-2010, 13:30
Не те харесва, преживей го !