PDA

View Full Version : Момиче за приятел



Flipper
12-24-2010, 18:47
Абе , Коледа е . Всички уж трябва да са обградени от топлина , ама на - аз пак съм сам .
Снощи излязохме с приятели , веселихме се , но днес да ми е толкова спряло и скучно , защото няма с кой да споделя празника .
Случвало ли ви си е да искате да имате човек до себе си от другия пол , с който само да прекарвате целия си ден заедно , без да правите секс. Точно от такова момиче се нуждая в момента . Да ходим на екскурзии , да запиваме и да се подкрепяме , че даже и да спим заедно , но без да прекрачваме границата .
До преди няколко месеца имах някаква подобна връзка с едно момиче , ама ето , че и тя свърши , а да ми е толкова необходима в момента.
Имате ли такива приятели/приятелки , а ако нямате иска ли ви се да имате?

Весели празници от мен .

0y7ofCon7roL
12-24-2010, 18:58
Аз празнувам със стария си приятел Jack Daniels и ми е рахат :lol:

Ssummerjam
12-24-2010, 19:03
Ха, да, единствено на Коледа всички трябва да бъдем обградени от топлина :-D Иначе е разбираемо това, което искаш. :)

sexyygirl
12-24-2010, 19:07
Определено се нуждая от човек,който да е до мен.

Eddie
12-24-2010, 19:10
Така като чета ти според мен искаш да си имаш сериозна приятелка, щом искаш да си и спинкаш с нея. Иначе според мен в възможно приятелството между мъж и жена, но трябва да се спазват много строги граници иначе в даден момент някой е разочарован.

0y7ofCon7roL
12-24-2010, 19:21
Определено се нуждая от човек,който да е до мен. Ми аз такова ако искаш да дойда :oops:

Flipper
12-24-2010, 19:24
Искам да я прегръщам , да я галя , да я целувам по личицето , но не и по устните .Не искам правя секс със нея , защото имам навика да си троша ръцете заради приятелките си , да се напивам и да правя глупости.
Сериозните връзки винаги са изкарвали най-доброто в мен , но и най-лошите ми черти, затова и в момента не искам "гадже".
Надявам се чудото от миналата година да се повтори , но май желанието ми няма да бъде чуто.

tuzaro
12-24-2010, 19:27
ти усещаш ли че май си минал на другия бряг майна....

Flipper
12-24-2010, 19:32
Не съм на другия бряг , патока само от женско става .
Под глупости, когато съм пиян имах предвид че стават филмите с други момичета и ако се разчуе става грозно .
Предпочитам да имам някое момиче, с което да ми е добре , а отделно като изляза петък , да се чувствам свободен да вършея из чуздите нивя (малко селски диалект) .
Колко от момичетата , които си чукал стават за водене на нормален , нетварещ разговор?

tuzaro
12-24-2010, 19:34
аз за тва имам приятели майна, момичетата си ги чукам с приятелите си говорим и си пием. Не може да става и дума за сравнение между момичета и момчета.

fenkaaa
12-24-2010, 19:54
На мен лично ми е кофти,че днес не съм с приятеля си .. но Бъдни вечер е и реших да поостана малко и със семейството си ,защото отскоро време не можем да си видим очите,но добрата страна е че точно утре на този хубав празник Коледа ще съм си с него и се надявам да си искараме супер.. независимо от това дали ще правим нещо или не :)

sexyygirl
12-24-2010, 20:11
Определено се нуждая от човек,който да е до мен. Ми аз такова ако искаш да дойда :oops:


Еми ела .. :P

0y7ofCon7roL
12-24-2010, 20:16
Определено се нуждая от човек,който да е до мен. Ми аз такова ако искаш да дойда :oops:


Еми ела .. :P хе хе кажи от каде си и как да те намеря :smt114

sexyygirl
12-24-2010, 20:18
Определено се нуждая от човек,който да е до мен. Ми аз такова ако искаш да дойда :oops:


Еми ела .. :P хе хе кажи от каде си и как да те намеря :smt114

Еми в нас съм си :P :P

MilanowPz
12-24-2010, 20:39
Аз Имам такава най добра приятелка (момче съм ) ... ама никога няма да легнем в едно легло... щото я познавам... и ще я избие на секс.... и ще стане гафа ;дддд

иначе и на мен празника ми е скапан.. по точно.. СИЧКИ .... незнам защо ги мраза толкова....

просот имам чувството че не съм обичан... :?

RoSKo0o0
12-25-2010, 08:59
Не съм особено заинтересован от подобен тип приятелство, тъй като ако си намеря сериозна приятелка ще трябва да го разваля, а всички знаем, че не е много приятно.