PDA

View Full Version : случвало ли ви се е?



titkaaa
12-24-2010, 19:15
здравейте хора! Таа значи вчера с момчето което харесвамсе видяхме разменихме 2-3 лафа и после вечерто той ми се обади обаче не си казахме нищо важо само как си кво прайш и т.н.Ние не ходим обаче се харесваме (поне така мисля аз) след този разговор той каза че след малко ще се чуем в фб обаче гоо чаках до 12 и никаф го нямаше и аз решиих да си лягам.Преди да легна м пуснах смс : да спиш в леген и да сънуваш мен :*:*:* Сладки сънища и това беше братче нито а ми отговори нищщо.постоянно мисля за негоо преди малко му писах в фб :оо как си :*:* а той:ам бива :)по принцип на всеки израз който пише слага поне 1 "целувчица" но този път нищо.Това някакъв фасон ли е от негова страна или наистина чувствата му към мен (ако е имало такива де) са истинали??споделяйте мнения :smt053 :-) [/b]

tuzaro
12-24-2010, 19:23
не те харесва майна, тъшак история...

0y7ofCon7roL
12-24-2010, 19:27
Според мен тоя пустиняк мандърса някоя мацка докато ти го дебнеш в фейсбук :D тъжно но смешно . весели празници

CR0W
12-24-2010, 19:56
може да не те харесва,да се прави на недостъпен,да си го подразнила,да си го убидила и тн.

HRaBr0TyYKeBaPcHe
12-25-2010, 00:07
Да не да си го убидила, или да си се държала като простачна за известно време?Особено пред хора?Нещо го е отблъснало, или просто чъкъръца друга.А може и да има раздвоение на личноста.

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-25-2010, 03:18
може да не те харесва,да се прави на недостъпен,да си го подразнила,да си го убидила и тн.

и аз съм на такова мнение :(

britzy
12-25-2010, 05:55
аз с моя най-добър приятел си разменяме така целувки :D :D

таа по темата-нещо си го издразнила или просто го е домързяло или знам ли-мъже... :D

Pa3yMeH
12-25-2010, 10:51
Да, това, че не ти е пратил целувка, означава, че не те харесва :)


Може да е нямал време, може да се забива с друга, но не вярвам за 2-3 часа да му "изтинат" чувствата :)

SmilezZz
12-25-2010, 11:56
Както ти казаха,възможностите са много:
- Може да ти е обиден
- Може въобще да не те е харесвал
- Може да флиртува с друга..
Обади му се ти този път,поговорете си..Не знам..
Но наистина няма как толкова бързо да са му
изстинали чувствата.

Viksyyy1995
12-25-2010, 12:46
Ами незнам тва ''да спиш в леген и да сануваш мен '' може да му се е сторило тъпо или пък да няма чуство за хумор човека :) Ако ти се прави на недостъпен прави се и ти . Не му пиши и не му се обаждай известно време и да видиш , че скоро ще те потърси .. :) :) Успех и весели празници .. :)

tanch3t093
12-25-2010, 12:58
може да не те харесва,да се прави на недостъпен,да си го подразнила,да си го убидила и тн.
Или просто да те накара да се чувстваш виновна по някакъв начин и да те накара да признаеш за чувствата си.

titkaaa
12-25-2010, 16:06
Хора мерси мн за съветите известно време няма да му пиша на тоя пикльо и така скоро ще ви пиша продължение..Весели празници и на вас приятели :-) :-) :-) :-) :-)

merlynmanson
12-25-2010, 16:09
ave naii lesno da go pitash dali te xr