PDA

View Full Version : На какво може да се дължи това ?!



fenkaaa
12-24-2010, 20:02
Имам си приятел,водя полов живот.. закъснява ми вече 3 седмици,до сега нито един симптом на бременност,дори направих тест ( Shure Check ) и беше отрицателен.. Но да ми закъснява толкова много време,на какво може да се дължи ? Вярно,че може и от рязката смяна на времето да е,но до сега не ми се е случвало и не мисля че ми влияат такива неща :?

rali4ka1
12-24-2010, 20:04
До сега имала ли си такива проблеми?Кога си прави тест?

fenkaaa
12-24-2010, 20:09
Ами не точно това е че не съм имала такива проблеми до сега.. да ми закъснява толкова.. имала съм само 1 случей в който не спираше да ми върви и пих хапчета за регулиране на цикъла,а в същото време доколкото знам са и противозачатъчни.. дори мисля пак да ги започна защото с тях винаги си ми е точен цикъла .. теста го направих преди 2 дни

ri41
12-24-2010, 21:12
мисля, че след 3/4 ден теста е най-сигурен
а за цикъла, да не би да пазиш диети, гладувания, знам ли моя цикъл 3 месеца го нямаше миналата година и много се изплаших, а и по принцип при мене закъсненията са нещо нормално, по ненормално е, че от половин година ми идва около 1 седмица преди дата, в пубертета е така, не се шашкай :)

Cucko0
12-24-2010, 21:25
м не се стряскай и на мен този месец ми закъсня : ))

annayordanova
12-25-2010, 06:57
от времето е на мен ми закасня 26 дена така ,че не се притесднявай и щом теста е "-".... няма причина само да го мислиш ,кколкото по-бързо искаш да ти дойде цикъла толкова повече ще ти закасне

marin4itu
12-25-2010, 09:02
На мене пък ми подрани 3-4 дена. Явно е от времето. Но иди за всеки случай на гениколог, може да е някоя киста или нещо такова.