PDA

View Full Version : Към всичкото дришловци и дришли с фотоапаратчета



CanisDirus
12-24-2010, 21:24
Точно вие, където сте си обесили по един фотоапарат на врата. Откакто фотографията стана евтино хоби стана непоносимо. И да евтино е. защото освен началната инвестиция във фотоапарат с обектив нямате почти никакви разходи. Компютър с фотошоп не е нищо сравнено с едновремешната тъмна стаичка, фотографската хартия, лентите, разтворите и тн.

На всички вас искам само да кажа:

Photography is not art goddamnet! It's just a Xerox of what just happened.


У превод:


Фотографията не е изкуство, по дяволите. Това е просто ксерокопие на това, което току що се е случило!

bulgarche
12-24-2010, 21:32
Затова правих черно-бели снимки със Зенит-а на татко, а от него получих страхотно опаратче.
Във фотото ме гледаха странно, забавиха ми поръчката и ми излезе по-скъпо от модерните снимчици, които си печатат през блутутурутката на тилифоня.

ShtrudeL
12-24-2010, 21:35
Ок

Takova
12-24-2010, 21:40
По - точно го превърнаха в
Това е просто ксерокопие на това, което току що се е случило!.Фотографията също е изкуство, но когато снимките имат послание, символика или просто изразяват някакви чувства.Като гледам сегашните снимки и си правя страшни изводи за емоциите :D

stayh1gh
12-24-2010, 21:59
Фотографията не е изкуство, по дяволите. Това е просто ксерокопие на това, което току що се е случило!

Dude.. seriously? :shock:

autista88
12-24-2010, 22:14
yes baby!

Аз лично предлагам фотоапарати и камери да се продават само с лиценз.

ShtrudeL
12-24-2010, 22:15
Злобно, злобно...
Вместо да си свиркате и да се радвате на живота, давате акъл на другите как да го правят.