PDA

View Full Version : тема: черинка



cherinka
12-24-2010, 22:31
искам да ви се оплача.

адски много държа на приятелите си, винаги всичко каквотот ми е по силите съм правила за тях, винаги те ще бъдат на първо място в моя живот, съдба е, но каквото и да се случва винаги ще продължавам да правя всичко за тях, не искам нищо в замяна, но защо те имат други приоритети в живота си, защо не мога да срещна сродната си душа (приятелкса) ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО.
много ги обичам, винаги ще направя всичко за тях, ама защо се получава така, защо съм такава, защо нямам друг приоритет в живота...явно проблемът е в мен, защо защо защо!!!
Толкова неслуки в живота имам заради тях и никога нищо не съм натяквала.
Цинично е, но... няма ненаказано добро. ДОбро не съм видяла до сега. Ама все пак пак си е цинично.

Порастваме. Едно време приятелите са били НАЙ, докато след време трябва да направиш семейство, тогава п артньорът ти е най-добрият ти приятел. Не знам и аз какви вярвания имам, че с най-добрите си приятели бих могла да бъда щастлива, докато те смятат, че с човек от срещуположния пол ще са щастливи. ЗАКЪДЕ БЕЗ ПРИЯТЕЛИ В ТОЯ ЖИВОТ, БЕ, МЕН?!

Много съм притеснена.
Губя приятелките си едба по една...
Едната отиде в чужбина. Завинаги.
Другата тепърва ще ходи в чужбина (сега е на пробен период при майка си).
Третата като завърши в университета ще заминава за чужбина с ГАДЖЕТО си.
Четвъртата е бременна... това означава да забравя за всички наши минали спомени, които няма да продължат за в бъдеще. Демек очаква я друг живот от този, който сме водили до момента, а всички наши случки са незабравими и никога няма да ги забравя, както и тя, но периодът е гаден...
Само петата е по-земна така, и се допълваме някак си. Но и тя няма да е завинаги.

В такъв период съм, че искам нещо постоянно! Нещо, заради което да живея (освен себе си). Не искам да е оценено, а СПОДЕЛЕНО!

П.С. Наздраве!

PainMonopoly
12-24-2010, 22:38
Тва жените никога няма да ви разбера. Трябва приятелките ви задължително да са пред вас, да се виждате всеки ден и да прекарвате определено минимално време заедно.

Имам приятели, които са на другия край на света и ги виждам два пъти годишно. Не съм легнал да умирам, не са ми гаджета все пак. А не са ми станали по-малко приятели. :)

cherinka
12-24-2010, 22:44
Разстоянието погубва очти всичко.

Два пъти годишно, викаш, ги виждаш.
И майка ми, и баща ми, и половината ми роднини и познати имат приятели, с които се виждат от дъжв на вятър и наричат ПРИЯТЕЛИ. Това е глупаво.

Не ти говоря, че "жени, трябва да се виждаме по 12 пъти на ден".
А за всички онези споделени моменти заедно, редовно, продължително, паметни, ей такива ми ти работи.

Хората трябва да се усещат. Да са близо един до друг.
Връзки и аз като теб имам с 'приятели' и роднини в други страни, даже някои ги виждам веднъж на две години. И какво? Айде, с роднините ни събира една кръв, ами с другите? Те са ТАМ, аз съм ТУК. Всеки има различен живот, всеки е поел по различен път. Нещата не са същите. Не са и по-добри даже (за отношение помежду им/ни).

Disrespect
12-24-2010, 22:51
даже не го прочетох цялото..

щот си тъпа, как ще поставяш някой над себе си и ще очакваш той да прави същото за теб...

cherinka
12-24-2010, 22:53
Проблемът е, че не очаквам същото (или дори подобно).
Просто съм такава и не знам да се радвам или да тъжа,...

Disrespect
12-24-2010, 23:00
но защо те имат други приоритети в живота си, защо не мога да срещна сродната си душа (приятелкса) ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО.

я по-точно кажи какво искаш последно???

celuvkata
12-25-2010, 01:08
Mа ти си много проста ма. Какво искаш - всички да седят спряли в 80-те, защото ти нямаш капацитета да се развиеш?

Аз и моят приятел често се виждаме с други приятелски двойки, но все пак идеята е, че човек съзрява и е време да създаде нещо, да се развива в някаква област. Аз например чакам дете сега - мислиш ли, че ще имам време за всички навлеци, които нямат цел в живота и съответно си губят времето по цял ден?

celuvkata
12-25-2010, 01:17
Mа ти си много проста ма. Какво искаш - всички да седят спряли в 80-те, защото ти нямаш капацитета да се развиеш?

Аз и моят приятел често се виждаме с други приятелски двойки, но все пак идеята е, че човек съзрява и е време да създаде нещо, да се развива в някаква област. Аз например чакам дете сега - мислиш ли, че ще имам време за всички навлеци, които нямат цел в живота и съответно си губят времето по цял ден?

celuvkata
12-25-2010, 02:26
Съвети от бременни жени не приемаме!

Аз поне ще дам живот, а на теб ще ти пуснат водата и ще заминеш на единственото пътешествие в живота ти.

Punisherrr
12-25-2010, 07:22
Я успокойте тона двамата.

yakuza_
12-25-2010, 07:44
Значи хората да не ходят в чужбина, за да останат тук и да сте приятели ?! Не звучи егоистично :D Имал съм приятели, с които с времето станахме познати и обратно ... Хората се променят, интересите също ...

CanisDirus
12-25-2010, 09:22
кухнята
ножа
вените
...

Sham
12-25-2010, 10:37
//

machoka
12-25-2010, 15:13
просълзих се, дайте ми салфетка беееееееее

CanisDirus
12-25-2010, 15:15
просълзих се, дайте ми салфетка беееееееее
брандирани на Син Сити по 10 лева?

machoka
12-25-2010, 15:18
Не, с тия само задника си бърша 8)

CanisDirus
12-25-2010, 15:19
А после хвърляш ли ги?
И къде ги хвърляш?

machoka
12-25-2010, 15:21
Ти нещо толкова скъпо ше хвърлиш ли?

CanisDirus
12-25-2010, 15:23
Много ясно. Това е като сватбения букет. Обръщаш се и отзад се бият кой да го хване.

machoka
12-25-2010, 15:24
..само дето изненадата никак не е приятна.

WinstonSmith
12-25-2010, 15:54
Mа ти си много проста ма. Какво искаш - всички да седят спряли в 80-те, защото ти нямаш капацитета да се развиеш?

Аз и моят приятел често се виждаме с други приятелски двойки, но все пак идеята е, че човек съзрява и е време да създаде нещо, да се развива в някаква област. Аз например чакам дете сега - мислиш ли, че ще имам време за всички навлеци, които нямат цел в живота и съответно си губят времето по цял ден?

Кажи им го, мила!

Пожелавам ви да сте живи и здрави и тримата.

Liar
12-25-2010, 18:25
При връзката с човек от другия пол са налице най-голям брой предпоставки за трайно приятелство - липсва онова разрушително съперничество, гледате в една посока, споделяте физически и емоционално с повече от всекиго другиго.
Приятелите са нашия лост към усъвършенстването в живота, но не трябва да се превръщат в негов смисъл. Била съм на път да направя тази грешка, но в последствие осъзнах, че влагам повече емоции и чувства във всеки момент и всеки жест, в сравнение с човека отсреща.