PDA

View Full Version : Къде или какъв е проблемът според вас?



secretstar
12-24-2010, 21:55
Значи...с приятелката(гаджето) ми ходим от 9 месеца 14 дена и 20мин.Додук вери найс :) Та проблема е там,че когато поиска да вляза в скайп да си поговорим тя в повечето разговори се занимава с странични неща(зяпа в някви сайтове,пуска си музика и т.н)-уж ме вика да си лафим! С една дума забравя за мене.Е,да,не мога да искам да се занимава постоянно с мене разбира се,но в повечето случаи така става,незнам,може би вече не изпитва някакви чувства към мен или съм скучен :( нямам идея :? Питам я за нещо,вика стига с тия тъпи теми!? Направо се шокирах :shock: "Стига с тия тъпи теми!?"-май това изяснява всичко,а? Вие как мислите по въпроса? :(

sanji
12-24-2010, 22:02
Значи...с приятелката(гаджето) ми ходим от 9 месеца 14 дена и 20мин.Додук вери найс :) Та проблема е там,че когато поиска да вляза в скайп да си поговорим тя в повечето разговори се занимава с странични неща(зяпа в някви сайтове,пуска си музика и т.н)-уж ме вика да си лафим! С една дума забравя за мене.Е,да,не мога да искам да се занимава постоянно с мене разбира се,но в повечето случаи така става,незнам,може би вече не изпитва някакви чувства към мен или съм скучен :( нямам идея :? Питам я за нещо,вика стига с тия тъпи теми!? Направо се шокирах :shock: "Стига с тия тъпи теми!?"-май това изяснява всичко,а? Вие как мислите по въпроса? :(X
Еми виж пич вземи я шокирай малко , привлечи й вниманието !!!Не знам може би следващия път и ти не пробваш да правиш същото като нея.Или покажи ,че вече нямаш такъв интерес(при мене разботи) ако те пусне да си отидеш значо тя не заслужава да е с тебе.Пък туй да ти кажат "Стига с тия тъпи теми" не е чак толкова зле ,на мен ми казах "Проумей го ние никога не можем да бъдем заедно,не сме създадени един за друг!Край на приказката!!!"Туй ,че гледа да избягва някаква тема не е чак толкова зле през мойте очи.И аз предпочитам да избягвам някои теми ...

ginny
12-24-2010, 22:11
Споко не си само ти моят пък все свири на китарата, дори когато си говорим по тела. Говорихме си и се оказа, че просто обича да ми свири на китарата :D > Знам, че понякога е досадно, но може и да е яко. Говори с нея, кажи и, че прави така и я питай защо може и несъзнателно да го прави

bmthftw
12-24-2010, 22:16
според мен проблема е, че прекалено много внимание й обръщаш и я занимаваш постоянно със нещо,а на нея това и омръзва и и става безинтересно, сякаш я задушаваш ( може би силно казано ) Спри да й пишеш толкова често и изчакай тя да ти пише първа,даже може да се забавяш с отговорите :д Може би така ще й привлечеш вниманието

secretstar
12-24-2010, 23:02
Благодаря ви много! Поне малко ми улекна \:D/ Охх :)

marin4itu
12-25-2010, 08:29
Това изречение, което ти казала за темите, може би го е казала, защото постоянно мрънкаш, че не ти обръща внимание.

RoSKo0o0
12-25-2010, 08:34
Не оставяй да командва и не я изпускай ест :]

radeberger
12-25-2010, 08:53
Нормално е след толкова време да се познавате много добре. Изненадай я с нещо.