PDA

View Full Version : Какво да правя?



VampireLover3
12-25-2010, 11:51
Здравейте .. имам доста проблеми и вече незнам какво да правя и за това реших да пиша тук с надеждата някой да ми помогне.. :{
Та така..проблема е с приятелят ми .. заедно сме от почти 9 месеца,но нещата никак не вървят..Още от началото много хора се опитваха да ни разделят,но нищо не стана.. и така продължихме заедно по пътя на "любовта". Аз страшно много го обичах и все още го обичам..личеше си,че и той ме обича,но уви сега не е така.Таа .. лятото беше ужас .. караници,сдобрявания,каран ици и така цяло лято.Проблема бил в това,че се виждаме всеки ден е хубаво намалихме срещите..Малко след като започнахме училище,той нещо се дразнеше с мен и аз го ударих,но съвсем леко..тогава той ми се разсърди не ми говореше около две седмици..извиках го вкъщи да поговорим дойде.. Каза ми,че вече не знае дали ме обича и на кратко си ми разби сърцето за секунди. :( След което аз бях много зле и тъй като съм много чувствителна реших да направя опит за самоубийство,нагълтах се с хапчета и се опитах да си нарежа вените-тъпа съм знам! :( Ходих по психолози и т.н.т. не ми помогнаха особено. Един ден не издържах и след училище отидох у тях поговорихме и се разбраахме..уж всичко се бееше наредило..и така имаше все още караници,но не бяха толкова сериозни...до миналия месец него пак го хванаха лудите скарахме се..при което той каза,че това ще е края.Аз разбира се не се предадох и реших,че има надежда за нас,но напразно.Говорихме,но така и не се разбрахме .. Той страшно много ме нарани с думите и постъпките си..и аз не издържах-примирих се,че това ще е края.Беше ме блокирал в скайп и фейсбук-опитах се да бъда силна или поне така исках да изглежда,макар и сърцето ми да умираше от болка.
:( Още на същия ден той ме отблокира от скайп и ми каза,че иска да говорим съгласих се и направих огромна грешка-събрахме се.Всичко вървше добре първата седмица..след което един ден излязох с мои приятелки на барче,реших да извикам и него. Дойде,но дори не искаше да влезе,ршихме да не влизаме,а да се разходим из квартала..държеше се ужасно.Като се прибрахме му писах в скайп и го питах какво става..той започна да обижда каза ми вече да ходя където си искам.. да съм ходела по стриптиз барове и да съм танцувала там гола.Нарече ме курва и така нататък..не приех нищо насериозно и го забравих.На следващия ден реших да отида и да поговоря с него..разбрахме се всичко беше нормално освен държанието му в скайп.........Минавам направо към днескашния ден.. на село съм и след няколко дни ще съм извън държавата и общуваме само в скайп..та днес ми каза,че не ме обича и че този път си имал основателна причина за да скъсаме.. но искал първо да поговорим .. попитах го дали ме мрази и той каза -да ... Не вярвам просто така да спре да ме обича..оф нз всичко е много объркано.Дано някой разбере нещо. :( :( :(

SmilezZz
12-25-2010, 12:03
Защо се опитваш да поддържаш тази връзка,когато той явно наистина няма никакви чувства към теб ? С толкова карания и сдобрявания нищо не се променя - напротив става по-положението..
- Не му си сърди за постъпките му..Мислила ли си за това,дали пък ти да не си му направила нещо,което да го е обидил и той от тогава да не иска да сте заедно и да са му "изстинали" чувствата..
- Просто според мен няма смисъл да продължавате...
Ще си намерите хора,които наистина ще ви обичат и двамата ще бъдете щастливи,но в тази връзка - явно няма как да стане така..

RoSKo0o0
12-25-2010, 12:12
Повярвай, хората могат да спрат изведнъж да те обичат (явно). Според мен въобще не трябва да се занимаваш с него. Бъди ти силната и ти не го търси. К'во толкова? 9 месеца... Толкова пекани типове има насам-натам. ;) Ддз...

vladinkaa
12-25-2010, 12:17
не се измъчвай напразно ,не е нито първия нито последния опитай се да го забравиш окончателно а ако той те обича наистина ще ти го покажe - не си струва

tanch3t093
12-25-2010, 12:40
Защо трябва да му лижеш гъза с извинене, след като те е наранил толкова пъти, дори те е нарекъл К...а и ти продължаваш да му се връзваш? Повярвай ми и аз съм била на същото дередже. Ходихме 10 месеца, карахме се да, но винаги отстоявах принципите си и дори да ме е нарекал така и то на бъзик едно извинявай не променяше нещата .. Момичета сме дръж се на положение някакъв пикльо ще те обижда, а ти продължаваш да тичаш след него .. Ама изобщо да не ти дреме кво мисли и прави...

Viksyyy1995
12-25-2010, 12:41
Спри да се занимаваш с него. Намери си някого когото ще държи на теб и ще т е обича . Той и да иска да говорите не отивай . Просто остани замалко сама . Времето лекува всичко. :) :) :)

VampireLover3
12-25-2010, 12:53
Ами незнам какво може да съм му направила..винаги е ставало така както той иска.Онзи ден ми казваше,че ме обожава,че не иска никога да се разделяме и дори не искаше да ме пусне да си тръгна ..каза ми,че съм единствена,а сега.. всъщност той си променя много бързо мнението никога не си спазва обещанията..Обичам го..знам,че ще се спаравя и без него,но ме е страх от тази разделя.. :( Ох...каза ми "Забрави ме и си търси нов" ..хубаво де толкова ли им е лесно на момчетата..как ще забравя аз човек който обичам..Има и още нещо..след като се събрахме ми каза "Много съжалявам,че те оставих.. никога няма да повторя тази грешка.. спомняш ли си,че в началото ти бяхказал,че бившите ти са загубили ужасно много..аз те загубих,но си те върнах,няма да повторя отново тази грешка" :( :( :( :(

tigity
12-25-2010, 13:08
мммммммм...........кажи му от мене че е безподобен простак :-x :-x

SmilezZz
12-25-2010, 13:20
Разкарай го..Явно не е достатъчно голям и все още не се е осъзнал,щом и той самият не знае какво иска..
- Продължавай без него,както и той без теб..
Недей да му се връзваш на глупостите и прищевките му,
всичко си има граници..И според мен той е преминал отдавна тази граница,щом е започнал да се държи така глупаво и да те "обижда" без причина..
- Нали знаеш,че има доста момчета..Все ще си намериш някой,с който ще си паснете идеално..Но просто с това момче нещата не вървят..
П.С - Весела Коледа !!

Pa3yMeH
12-25-2010, 13:22
Според мен ОТДАВНА не те обича...

GrIp
12-25-2010, 13:27
Боже мой, опитала си се да се самоубиеш ? Извинявам се, но неможах да разбера на колко години сте ? Единственото, което мога да посъветвам е всички да се опитат да разберат, че когато нещо подобно стане никога нетрябва да се стига до такива крайности, просто да се разбере и да се запомни, че нито ще е първата/първия нито последната/последния. Аз съм на 22 години и поне според мене все още е много рано да се намира истинска любов и човек да се измъчва за подобни неща. Приемайте всяка една такава случка като урок и продължавайте напред. :)

VampireLover3
12-25-2010, 14:19
Благодаря Ви!
Със сигурност ще е по-добре да сме разделени,но някак си не мога да приема мисълта,че повече няма да го видя и,че няма отново да ме прегърне... :( Оф ужасно е..до сега съм говорила с майка си щот тя видя какво ми е писал в скайп ..и ми каза да се държа по начина по който и той се държи с мен..според нея като види,че не ми пука за него той сам щял да тръгне да ме търси.. :ss
Някак си като ме обижда хем ме наранява хем ме кара още повече да го желая..
М/у има още нещо..след като се бяхме разделили първия път започнах да се държа сякаш вече не ме интересува и той ми каза "Хах ето видя ли,че вече не ме обичаш ..всички момичета сте еднакви!" ...
tigity-е Браво успя да ме накараш да се разсмея!
Весела Коледа на Всички! :-)

Cucko0
12-25-2010, 14:31
не си губи времето ..не се опитвай да закрепиш тази връзка ..сама се нараняваш

sexa_na_kompleksa
12-25-2010, 15:00
На твое място не бих се занимавала с него, та той се е държал безобразно с теб! Наистина отначало ще ти бъде трудно, но после ще свикнеш и ще видиш, че ти е по-добре без него. Ще си намериш друго момче, което да те уважава и да те обича. : )

bmthftw
12-25-2010, 15:27
тоя е мноооооооооо зле :) супер мно ме дразнят такива мале на мен ако ми беше казал ''курва '' на момента го зарязвам тоя миндил :д
не знае кво иска мно ме дразнят такива детски гъзовее ! игнор от сякъде !

VampireLover3
12-25-2010, 16:09
Да,но ..има неща които ме спират:
1.Обичам го!
2.През толкова мн неща сме минали и толкова много неща преживях с него,че точно сега да се предам :S
3.Страх ме е..тва е първата ми най-дълга връзка,първата ми любов.. :-s