PDA

View Full Version : Епилатор



MegiBoOm
12-25-2010, 13:15
Здравейте дами! Нека пак да ви попитам нещо.....

Днес баща ми ми подари епилатор и искам да си махна космите на краката, обачеее тва като го чух как бръмчи ( като бормашина ) и избягах.... :D
Ужасно много ме е страх и не знам въобще дали ще имам смелостта да си го доближа до краката 8-)
Иначе моля ви, обяснете ми как точно да го използвам понеже ще ми е за първи път! (:

LaChupacabra
12-25-2010, 13:34
ще следя темата...и аз никога не съм пробвала с епилатор и ме е страх...а за да не пускам нова безмислена тема бихте ли препоръчали добри марки епилатори..и да кажете цените? :D

MegiBoOm
12-25-2010, 13:43
Ъъъ моят е на BRAUN, пък ще видим колко е добър.... :lol:

Ambrosia
12-25-2010, 13:53
За начинаещи има епилатори със специални приставки, чрез които да се спазва правилния ъгъл за епилация.Това е моят : http://www.technomarket.bg/products/09052136/philips-hp-6402-00
и наистина съм много доволна, краката ми са перфектно гладки и издържат много време 8) А отностно болката..аз вече свикнах и не усещам нищо..болеше само първите пъти.Айде успех. :)

CTPAXX
12-25-2010, 13:53
Здравейте дами! Нека пак да ви попитам нещо.....

Днес баща ми ми подари епилатор и искам да си махна космите на краката, обачеее тва като го чух как бръмчи ( като бормашина ) и избягах.... :D
Ужасно много ме е страх и не знам въобще дали ще имам смелостта да си го доближа до краката 8-)
Иначе моля ви, обяснете ми как точно да го използвам понеже ще ми е за първи път! (:На колко си?

MegiBoOm
12-25-2010, 14:02
На 13 съм и да се похваля - Успях! 8-) Само като го доближих малко пощипа, ама започнах да свиквам :D Не е било чак толкова страшно! ;д

francyzoi4ety
12-25-2010, 18:07
И аз като си купих моя и като го изпробвах направо се изплаших.
Най-добре,ако имаш някакви косми първо ги мини с крем депилатоар и изчакай да израснат съвсем малкичко и после вече с епилатора малко по малко го приближаваш ииии ще свикнеш като са ти късички косъмчетата проблем няма да имаш никакъв : ) споко не е болезнено,но аз спрях да използвам епилатор за краката,защото не ми обираше всички косъмчета и просто ми омръзна,но ти си пробвай сама.Хайде успех : ))))))

xdennyx
12-25-2010, 18:35
И мен супер много ме беше страх и като го включих си викам няма как това да си го доближа до краката,ама една приятелка ми каза първо да си ги махна със самобръсначка и после епилатор като пораснат малко.Така направих и си спестих доста болка предполагам. :D

anonymous708973
12-25-2010, 19:14
Оле, нали? Супер зловещо ми е! Аз краката си ги бръсна, свикнала съм вече... С тоя епилатор умирам! Няма място, където да не ме боли, особено около коленете! Престраших се да си го доближа до крака чак третия път, като го пуснах :lol:

zlatit0o
12-26-2010, 08:26
Оле, нали? Супер зловещо ми е! Аз краката си ги бръсна, свикнала съм вече... С тоя епилатор умирам! Няма място, където да не ме боли, особено около коленете! Престраших се да си го доближа до крака чак третия път, като го пуснах :lol:

Бръснеш си краката?? :shock: :shock:

whitebunny
12-26-2010, 14:08
мен ме болеше първите няколко пъти а първия път когато се епилирах го направи една приятелка защото аз още не можех и ме беше страх :D

може ли да попитам колко време ви отнема епилирането на целите крака аз имам чувтвото че като седна и цял ден не мърдам :?

BaffaLsc
12-26-2010, 14:26
И мен преди ме беше страх от звука..
Свикнах.. със слушалки в ушите :razz:

titinkaa
12-26-2010, 17:49
Аз краката с епилатора преди да почна да ги махам ги мажа с памук напоен с оцет,и като попие оцета тогава се епилирам,по-малко боли,а и гори коренчетата.После се къпя и се мажа цялата с лосион за тяло.

zlatit0o
12-26-2010, 23:06
Аз краката с епилатора преди да почна да ги махам ги мажа с памук напоен с оцет,и като попие оцета тогава се епилирам,по-малко боли,а и гори коренчетата.После се къпя и се мажа цялата с лосион за тяло.
И аз по същия начин :D

FuckingFreak
12-27-2010, 06:04
Ау спомням си какво мъчение беше и при мен. Аз бях на 12 и през лятото започнах, особено коленете и бедрата точно при бикини линията или незнам точно как се нарича, много боли. Но вече свикнах. А иначе моят е http://www.elektroradar.de/WebRoot/Store/Shops/ElektroRadar/Products/Images/39/3401239/607050_2170_pink.jpg най-обикновен и мисля, че за парите които дадох си върши чудесна работа. Но скоро мисля да пробвам с кола маска, казват ми че не остават косъмчета и естествено е по-бързо.
А може ли да задам и аз един въпрос : През зимата махате ли си косъмчетата на краката? Понеже аз ги махам и едно момиче когато бяхме в съблекалнята по Физическо и ми вика " Ама ти защо си ги махаш сега нормална ли си сега е зима? " сякаш съм направила някакъв смъртен грях, на мен не ми е приятно да гледам косми особено пък каква е тая логика - през лятото ги махаш пък през зимата понеже никой не те гледа и си ги оставяш. А и както сега ги махам мисля, че през лятото ще ме боли доста по-малко. Та вие какво правите по въпроса?

titinkaa
12-27-2010, 06:09
^Няма зима няма лято,винаги ги махам.Просто е тъпо зимата да ги оставяш,нито ще ти топлят нито нищо,най-много да стане някой гаф,ако се запознаеш с момче и те види така. :D

linkin_park_girl
12-27-2010, 06:10
Разбира се,че ги махам и зимата.Дори да не е с епилатор,защото нямам време ги махам с бръсначката.Все пак си имам и гадже.Как ще се оставя да ходя с косми по краката..Още повече пък,че моите съученички като се преобличаме в съблекалнята ако има едно лесно ще ти влязат под бикините да видят дали имаш косми :-D Едно момиче трябва да се поддържа независимо от сезона ;) Това е мое мнение :)

zlatit0o
12-27-2010, 06:27
моят е http://www.elektroradar.de/WebRoot/Store/Shops/ElektroRadar/Products/Images/39/3401239/607050_2170_pink.jpg

Моят епилатор е абсолютно същия, само че жълт :D

anonymous708973
12-27-2010, 06:50
Оле, нали? Супер зловещо ми е! Аз краката си ги бръсна, свикнала съм вече... С тоя епилатор умирам! Няма място, където да не ме боли, особено около коленете! Престраших се да си го доближа до крака чак третия път, като го пуснах :lol:

Бръснеш си краката?? :shock: :shock:

Да. :) Става за 3 минутки, въобще не растат по-твърди, а за черни не знам, аз съм с почти черна коса и без това 8-) С епилатор никакъв шанс да опитам повече, трябва да съм луда да дам 20 кинта за коламаска при козметичка, а сама ако седна, 2 часа не ми мърдат. Просто не ми остава време.