PDA

View Full Version : Добро ли е? (моля за спешен отговор)



KoRnFan
12-25-2010, 13:18
Hi! Скоро се кана да предложа на едно момиче и искам да кажете мнението си за тези думи (пращам и го като съобщение):

------------------------------------------------------------------------------------------
Здравей!
От много време се каня да ти пратя това писмо... за това казвам направо:
-Обичам те!... Просто по теб съм луд...
Искам да знаеш, че за теб бих се отказал от всичко (метъл, вредни навици и др. простотий), че съм готов да сторя всичко...
Също не те „желая” за това което другите момчета те „желаят”... мисля, че се сещаш какво...
PS: Весели празници! :*
------------------------------------------------------------------------------------------

Ако смятате, че имам някакви грешки (не говоря за правописни :-D ) моля да ме коригирате.... Иии според вас ще ме одреже ли?

Благодаря предварително! :)

sexa_na_kompleksa
12-25-2010, 13:22
По-добре не й го пращай...

SmilezZz
12-25-2010, 13:24
По-добре не го пращай,ами й го кажи в очите..
Много по-трогателно ще е,а и тя ще разбере,че ти наистина
я обичаш и си готов на всичко за нея..
- А колкото до това - дали ще те отреже - никой,освен нея
не може да ти каже !!
Успех..И Весела Коледа..

anonimen213
12-25-2010, 13:24
Я се откажи ве,кво и лазиш в краката на тая.Пиши и смс: Може ли да се видим?- при отговор "да" отиаш и й казваш кво мислиш
при отговор "не" незнам вече .. ;х

Serendipitys
12-25-2010, 13:25
Не звучи добре, а много заучено и дървено. Пълна простотия е да и го пратиш в интернет. За вас няма ли срещи на живо? Или вече всичко е скайп, фейсбуук, форуми?

пп: (простотии , а не простотий)

DeVilTerroR
12-25-2010, 13:26
НЕ !!! Хиляди пъти е по-добре да и го кажеш на живо, но не по този смешен начин. Просто казваш и че я харесваш много и за теб е много повече от която и да е !

tigity
12-25-2010, 13:50
ем ако не е някоя дунда коят няаа се надуе след като и го пратиш ////... добре прари и го ;р :-P

KoRnFan
12-25-2010, 13:54
Мамка му! Сега осъзнавам колко е филмирано... :-x

chemist9009
12-25-2010, 13:58
к'ъф смс....казваш и да се видите сервираш и го на живо...и к'вото стане айде успех и Весела Коледа!На коледа стават чудеса :D :D :D

KoRnFan
12-25-2010, 14:01
к'ъф смс....казваш и да се видите сервираш и го на живо...и к'вото стане айде успех и Весела Коледа!На коледа стават чудеса :D :D :D

Мерси :) :) :) Надявам се наистина на коледа да стават чудеса :oops: :oops:

elito96
12-25-2010, 14:03
Няма нищо по-хубаво от това да и го кажеш, гледайки я в очите.

RoSKo0o0
12-25-2010, 14:11
Брат, ше го кажа в наш стил :
A-live, a-live... I am alive, i will never run away
places inside. My heart screams inside with pride

Така, че действай, че после да не си пееш : "I'm just a fagget" ;)

П.С. И мой, само от метъла не ми се отказвай... то по-специално KoЯn не се води чист метъл... ще ме извиняваш, но в тази музика има много повече смисъл отколкото в другите (хайде и рапът е доста добре в текстово отношение), но единствената разлика е, че тук текстовете не се осмислят на секундата, а се осмислят с времето, когато ги слушаш! И са доста ГЕНИАЛНО замислени (и моля без хейтърски коментари)

KoRnFan
12-25-2010, 14:18
Добре!!!! Ще и го кажа !!! Благодаря за коража който ми дадохте!!! :) :) :) :oops:

spopi
12-25-2010, 15:39
Бих се уплашила с това обичам те и някак фалшиво звучи. 8)

CR0W
12-25-2010, 15:47
Не го мисли-като се видите я погледни в очите(не втренчено :shock: ),и без да заучаваш изрази и фрази и кажи какво чустваш.

П.С. Ти у ред ли си... Да оставиш метъла заради момиче.Намери си такава,която ще те приема такъв какъвто си.

Успех и Весели празници.

JustIvisible
12-25-2010, 18:05
Както казаха всички преди мен-кажи и го в очите! Няма от какво да се притесняваш. Тя е човек (предполагам :D )..
:D

BGbullet
12-26-2010, 10:15
Аве как ще се промениш заради момиче ве? Особено да се откажеш от метъла? Ако не те приема такъв какъвто си, по-добре да не си с нея!

П.С. Весели Празници :grin:

wasch0
12-26-2010, 11:13
Много е сериозно. Твърдиш, е я обичаш, ще я изплашиш.
А и защо е писмо? Дай на живо. :)
УСПЕХ!

П.П. На коледа стават чудеса.