PDA

View Full Version : Нова Година



mishetymalky
12-25-2010, 14:18
Ще започна с това,че не съм много голяма.На 14 съм.Досега винаги съм празнувала Нова Година вкъщи...Тази година искам за пръв път да съм с приятели.Ще се съберем в къщата на едно момче,няколко момичета и момчета.Но проблема е в това,че нашите няма да ме пуснат..Тъй като те са малко консервативни и чуят ли за момчета веднага си мислят за секс,затова мисля да си спестя някои подробности и да им кажа,че ще сме само 2 момичета,едно малко момче и големия му брат за да ни "пази".Но родителите ми отново няма да са съгласни..Таа ще ми дадете ли съвети как да ги обеда? :( :( :(

sweetlv
12-25-2010, 15:06
Не мисля, че има как да ги обедиш, освен ако има как да се говори с родител, който ще е там (което не ми се вярва). Миналата година, когато бях на 16, ме пуснаха бяхме 5 момичета (така само за пред родителските лица), но родителите говориха с родителите на момичето, у което бяхме. Имаше големи спорове, моления и накрая ме пуснаха. Успех, въпреки че според мен си още малка и ще имаш още много нови години. :) :) :)

Tempest
12-25-2010, 15:10
покани ги на убяд, може и да ги обедиш! LD

малка си за такива събирания.. Приеми го. Точка.

n3zabrawiimaa
12-25-2010, 15:35
малка си за такива събирания.. Приеми го. Точка.

Не е малка, от 13 годишна я карам с приятели.

А иначе, ти в момента пак ги лъжеш, с това, че ще бъдете само момичета. Как искаш да ти имат доверие, като ти под носа им ги лъжеш?

SmilezZz
12-25-2010, 16:19
Ти ги лъжеш,нормално е да ти нямат доверие и да не те пускат никъде..Иначе не е чак толкова малка,за да не я пускат да празнува някъде..
- Аз също съм на 14 години и родителите ми ме пускат,независимо къде - стига да им кажа кои ще са там..Дали ще има родител и тем подобни..Те също са консервативни,но си ми имат доверие и ми разрешават..
А и познават всичките ми приятели - така,че няма никакъв проблем..

По темата:
- Просто поговори с тях сериозно..
Ако трябва помоли родителите на момчето да поговори с вашите и да ги убеди..