PDA

View Full Version : без злобaрски коментари моля ви



merlynmanson
12-25-2010, 17:45
хелпп закuсала съм влюбена сaмм вв биффшияя а тоии не ме понасяя какво да правя не мога да го забравя sawett plss ??

w0lf
12-25-2010, 17:55
почни да пишеш нормално и не се филмирай

тва ще е най-доброто което можеш да направиш

BGbullet
12-25-2010, 17:58
Да кажем, че станете отново гаджета. Мислиш ли, че ще е същото, както преди?

goblin0306
12-25-2010, 18:02
Не мога да не пусна злобарски коментар, поради простата причина, че начина ти на писане е отвратителен. Не можеш ли да пишеш като нормален човек? Като някой зададе въпрос по толкова, ама толкова лигав начин, просто е невъзможно да приема насериозно въпроса му. И щом заглавието на темата ти е "без злобарски коментари моля ви", означава, че още преди да напишеш въпроса си, вече си знаяла как ше реагира голяма част от хората. Убеден съм, че си създала темата само и само за да провокираш "злобарски" коментари, а не защото имаш нужда от съвет.

Ако си зададеш въпроса като хората и с повече подробности (защото в крайна сметка не сме внуци на Ванга, че да знаеме какво мислиш), тогава ще ти отговоря на въпроса.

ПС: По дяволите, пише се Marilyn Manson! Каква фенка си му като даже не знаеш как се пише името му?

JustIvisible
12-25-2010, 18:07
Не мога да не пусна злобарски коментар, поради простата причина, че начина ти на писане е отвратителен. Не можеш ли да пишеш като нормален човек? Като някой зададе въпрос по толкова, ама толкова лигав начин, просто е невъзможно да приема насериозно въпроса му. И щом заглавието на темата ти е "без злобарски коментари моля ви", означава, че още преди да напишеш въпроса си, вече си знаяла как ше реагира голяма част от хората.
+1 :)

SmilezZz
12-25-2010, 18:15
^^ ...че то вече всеки един нов потребител знае,че голяма част от потребителите,вместо да помогнат със съвети,все се намира нещо - по което веднага автора се напада..

По темата:
- Можеш и още как..Престани да мислиш за него и си продължи живота..Няма как цял живот да бъдеш с него,а дори и отново да се съберете - уверявам те,че няма да е както преди..
- Престани да се занимаваш с него и обърни повече внимание на уроците си в училище..Излизай с приятели..Накратко - живей си живота..
За да не съжаляваш след време,че не си го направила..

ihateyou
12-25-2010, 19:16
Не се занимавай особено ако той не те ебава повеч

правописа/начина ти на писане ти е за срам

jghgh
12-25-2010, 19:39
хелпп закuсала съм влюбена сaмм вв биффшияя а тоии не ме понасяя какво да правя не мога да го забравя sawett plss ??
От опит с бивш, който ме е мразел, мога да кажа да не му досаждаш.

На моя му мина след около година.
Тая година беше много тежка за мен, защото бях влюбена в него и "не можех да го забравя", обаче в крайна сметка го забравих и после го потърсих само като приятел и той взе че се съгласи.

Но докато не е минало достатъчно време (толкова достатъчно че ТИ да го забравиш), изобщо не го търси. Няма смисъл.

След като не те понася, само ще се излагаш да го търсиш. Като някаква бавна п??ка ще си.
Той не те понася, а ти го търсиш и ставаш още по-непоносима в очите му. Не звучи добре... :-o

Остави го намира. В крайна сметка щом не те иска...
То си има един лаф за пускането на свобода на този, когото обичаш. Остави го сам да решава.

dydinka11
12-25-2010, 20:03
Не мога да не пусна злобарски коментар, поради простата причина, че начина ти на писане е отвратителен. Не можеш ли да пишеш като нормален човек? Като някой зададе въпрос по толкова, ама толкова лигав начин, просто е невъзможно да приема насериозно въпроса му. И щом заглавието на темата ти е "без злобарски коментари моля ви", означава, че още преди да напишеш въпроса си, вече си знаяла как ше реагира голяма част от хората. Убеден съм, че си създала темата само и само за да провокираш "злобарски" коментари, а не защото имаш нужда от съвет.

Ако си зададеш въпроса като хората и с повече подробности (защото в крайна сметка не сме внуци на Ванга, че да знаеме какво мислиш), тогава ще ти отговоря на въпроса.

ПС: По дяволите, пише се Marilyn Manson! Каква фенка си му като даже не знаеш как се пише името му? евала !

ionicle
12-25-2010, 23:08
хелпп закuсала съм влюбена сaмм вв биффшияя а тоии не ме понасяя какво да правя не мога да го забравя sawett plss ??

Да, обаче пък латиницата (дето замества кирилицата) е забранена.
LadyDi

Behemoth
12-26-2010, 08:11
Първо - Ти май си под 14 а ... Не обиждам защото и аз съм в тази възраст
Второ - Видях в предни статии че си емо ... мразя емота но все пак ще получиш съвет
Трето - Щом той е озлобен към теб ти защо се поддаваш...

Има няколко решения... Атакувай и ти (чрез убиди, а ако имаш по влиятелни приятелчета може и чрез моя метод БОЙ !! ) сега онея меките ще кажат то нищо не се оправя с бой, това е доста не зряло (не ви питам копелета) , накарай го да съжелява, прецакай го флиртувай с него и после му направи номер от сорта (шоколадчета за дрисък, Английска сол)
Шшшт, детската градина.

autumn666
12-26-2010, 10:12
ПС: По дяволите, пише се Marilyn Manson! Каква фенка си му като даже не знаеш как се пише името му?

CR0W
12-26-2010, 15:53
Спри да мислиш за него.Не се филмирай.Намери си нов приятел и забрави за бифшият ти.

bebchence
12-26-2010, 16:05
При мен е нещо подобно, но аз вече се постарах да го изтръгна от мислите си.Сама трябва да си помогнеш нито един от хората които ще те посъветват различни неща няма да ти помогнат.Всичко е в твоята глава,в твоите мисли и спомени.Просто го приеми като един вълшебен момент от животът ти, който остава там където е свършил, и може би никога няма да е същият не се опитвай да го върнеш. Продължи напред и всичко ще се оправи, сама трябва да решиш че е време да оставиш нещо красиво да си тръгне, а ако е писано то ще се върне. :-)

lolyyy
12-26-2010, 16:33
Минала съм по пътя на емото и съм достатъчно запозната за да знам, че след като не си едно истинско емо , а ти наистина не си истинско , по лигавия ти начин на писане си личи .. от опит мога да стигна до извода че си лигла търсеща внимание и искаш това което не можеш да имаш ... най-добрата ми приятелка беше като теб миналата година, ама се чукна по главата и забрави лигата! Сигурна съм че ако бившия ти спре да те мрази ще се задържите не повече от 2 седмици щот ти пак ще се влюбиш в някого когото не можеш да имаш ... Така че ако наистина го обичаш направи му услуга и го отърви от мрънкалото което си ... [-X

anonimen213
12-26-2010, 16:43
Злобарски коментар.

arizona
12-26-2010, 16:59
офф,''не мога да го забравя...'' :roll: я стига,стегни се всички сме минали по тоя път,и сме го/я забравили.Не мислиш за него и тва е,излизаш с приятели и се кефиш на живота,а па него го остави на мира и той да си живее живота...няма вечно да сте заедно :shock:
P.S.може и да е злобно,ама изобщо не ми дреме 8-)

deitona22
12-26-2010, 18:46
Пиши нормално и тогава ще ти отговорят както трябва и няма да има зобни коментари.:)