PDA

View Full Version : Недостъпността на момиче -



addiTo
12-25-2010, 18:29
Момчета, харесвате ли недостъпните момичета ? ,, бтв аз не мога да разбера как трябва едно момиче да бъде недостъпноо :D малко инфо ;)

w0lf
12-25-2010, 18:31
по-интересно е ухажването но все пак трябва да се дават някакви вратички защото иначе ще се откажат

TedinCetyYy
12-25-2010, 18:33
въпроса ти е отпавен към момчетата,но аз ще ти кажа моята женска гледна точка каква е.Не можеш за всеки да бъдеш недостъпна,защото не всеки те харесваа и се опитва да ти привлече вниманието.А за тези въпросните обраи,които държат на вниманието ти,да са правиш на недостъпна за мен е да не им обръщаш внимание,да им показваш,че не ти пука за тях (въпреки да не е така) и според мен това предизвиква по=голем интерес-поне при мен е така :)

goblin0306
12-25-2010, 19:09
Лично мен ме дразни недостъпността на момичетата. Не обичам да си играя игрички. Такива момичета които ми се правят на недостъпни въобще не се занимавам с тях. Детска работа е според мен.
Много ясно, че трябва да има флирт. Иначе не е интересно. Въпроса е, че флиртуването и недостъпността са 2 различни неща. И според мен не трябва да се мешат.

Много често, когато момиче се прави на недостъпна, си играе игрички с теб. Кара те да се чувстваш гадно, защото си мислел, че ще стане, но в един момент ти се струва, че не си положил достатъчно усилия и продължаваш все по-усърдно да се опитваш да я свалиш. Има някой момчета, които харесват това нещо, но на мен ми лази по нервите, прилича ми по скоро на тест отколкото на флирт.

Примерно, винаги когато съм флиртувал с момиче ми е било супер яко, но когато почне да се прави на недостъпна, директно и пожелавам лека вечер и не се занимавам повече с нея. Дразнещо е и е надменно.

Но това си е мое мнение де.

awerw
12-25-2010, 19:11
Бива да е недостъпна, НО в определени граници, ако се преминат тези граници става трудно и се отказвам 8-)

Nqmatakuv
12-25-2010, 21:24
Не

pepsiM91
12-25-2010, 21:30
Да..и то много..ако всички бяха такива щеше да е яко.. :D

YeahItsMe
12-25-2010, 21:36
Да ти се прави момиче на недостъпно е интересно, но все пак момчето трябва да знае че "трудът" му ще бъде възнаграден ..
Пример: Аз съм на 16 години и се зарибявахме с едно момиче около 2-3 месеца по скайп .. Ама то не бяха чатове, какво ли не беше - аз я харесвах, и тя ме харесваше, но винаги когато и намекна да излезем някъде тя веднага отмята темата .. След дълги писаници по скайп тя се нави да излезем - АЗ НЕ ИСКАХ ;х Дори не знам какво беше това чувство .. Както изведнъж много я харесвах и като "я спечелих" ми беше достатъчно .. нямах нужда да съм с нея повече ..
Хубаво е да се правите на недостъпни, но да знаете границите :)

chemist9009
12-25-2010, 21:57
Епаа мно'о ясно0о,че ми харесват и такива важното е шоуто да е на макс... :lol: :lol:

b0b0bg
12-25-2010, 23:42
Предпочитам рускини :D

Pa3yMeH
12-26-2010, 05:10
Бива да е недостъпна, НО в определени граници, ако се преминат тези граници става трудно и се отказвам 8-)

JeanClaudeVanDamme
12-26-2010, 07:38
С недостъпни момичета въобще не се занимавам

sladur4etyYy
12-26-2010, 13:14
тцтц...

umri
12-26-2010, 13:32
Ако ми откаже среща 1 път, ше се замисла, 2ри път откаже ли ми, без значение какво е оправданието, трия телефона. Ясно е, че в определени ситуации ще се дърпа, че да не я помислят за лесна :lol: , но недостъпността не ми се нрави. Тоя тип снобарски кучки остават с пръст в шундрата и сериозно незадоволени. Накрая, като им кипне олиото отдолу, отиват и си лягат с първия нещастник.

SmilezZz
12-26-2010, 13:34
Момиче съм,но все пак искам да споделя собствената си гледна точка по въпроса:
1. На повечето момчета в началото им е интересна тази недостъпност,но ако това продължи по-дълго време,ги отблъсква и те губят онези симпатии,които са го карали да се занимава с въпросното момиче..
2. Други пък ги дразни тази недостъпност и според мен е така..Какъв е смисъла да се правиш на интересна,щом имаш някакви симпатии към дадено момче и той споделя същите тези чувства..

addiTo
12-26-2010, 16:16
Момиче съм,но все пак искам да споделя собствената си гледна точка по въпроса:
1. На повечето момчета в началото им е интересна тази недостъпност,но ако това продължи по-дълго време,ги отблъсква и те губят онези симпатии,които са го карали да се занимава с въпросното момиче..
2. Други пък ги дразни тази недостъпност и според мен е така..Какъв е смисъла да се правиш на интересна,щом имаш някакви симпатии към дадено момче и той споделя същите тези чувства..

А, ако той не ги споделя ? И просто някакси искаш да го впечатлиш с нещо, ако имаш поне малки симпратии към него.. Интересно ми е как ще разбереш дали той харесва недостъпните момичета или не ги харесва ?

totibsl
12-31-2010, 14:51
Момчета, харесвате ли недостъпните момичета ? ,, бтв аз не мога да разбера как трябва едно момиче да бъде недостъпноо :D малко инфо ;)

Трябва малко да се дърпа, но и да показва, че иска да е с теб. Но все пак, не трябва да прекалва - момчето може да реши, че не го иска. :lol:
И другата крайност е лоша - момичето (без значение колко харесва момчето) много лесно да му "върже"... това убива интереса не 100, а 101%. :)

SkyRevers
12-31-2010, 15:19
Не изобщо не обичам недостъпните, но когато започна да се занимавам с недостъпна и мина границата и ми стане достъпна съм доволен тъй като никои друг не я закача.
btw в момента се занимавам с момиче, което мислех за недостъпно :-D