PDA

View Full Version : Как да й кажа



val181
12-25-2010, 18:33
С едно момиче се познаваме от много отдавна и сме добри приятели. Напоследък имам чувството че се влюбвам в нея.Кажете ми как да постъпя защото не искам да си развалим приятелството ако ми откаже.

blop
12-28-2010, 19:16
ами моят съвет към теб е да се пробваш. ако не и кажеш постоянно ще те измъчва мисълта какво е щяло да стане ако и беше казал дали тя те харесва... според мен трябва да се пробваш. кажи и какво изпитваш. вярно може да развалиш приятелството си с нея но това по-добре ли е от това само да седиш неловко покраи нея и да се чудиш дали тя те харесва. опитай се да намериш някакви симпроми от нейна страна виж дали и тя показва че те харесва и се опитай. ако сте били приятели толкова дълго време няма начин и тя да не те харесва малко. просто според мен проятелство между момче и момиче няма без да развиете чувства. в крайна сметка каквото и да ти казват хората всичко си зависи от теб самия прецени добре и давай успех желая!

SmilezZz
12-28-2010, 19:25
Намекни й,че я харесваш..
Пък може и тя да има чувства към тебе - опитай..
Ако не стане - обясни й,че не искаш да си разваляш
приятелството само заради това..

rPtAz
12-28-2010, 19:31
Намекни й,че я харесваш..
Пък може и тя да има чувства към тебе - опитай..
Ако не стане - обясни й,че не искаш да си разваляш
приятелството само заради това..


axaa 8) 8) 8)

llaaddyy
12-28-2010, 20:18
кажи и какви са ти чуствата към нея но също така и кажи, че не искате да си разваляте приятелските отношения заради това. Успех! :-P

DeVilTerroR
12-28-2010, 20:48
Трябва сам да прецениш дали си заслужава да рискуваш приятелството ви !

ПС: Има хиляди такива теми !

wasch0
12-29-2010, 07:15
Трябва сам да прецениш дали си заслужава да рискуваш приятелството ви !

ПС: Има хиляди такива теми !