PDA

View Full Version : Постъпих ли добре ?



zamisle
12-25-2010, 18:37
Приятелката ми изневери и с хиледи уговорки я приех обратно при мен просто сърцето ми я иска, но разумът не и все пак отдавна сме заедно и я приех. Но се разбрахме, че ще я проверявам къде ходи и т.н. . Та добре ли направих, че я приех с тази уговорка ?

JustIvisible
12-25-2010, 18:39
Не.. Правила съм същата грешка. Всичко се повтори :(

chambao
12-25-2010, 18:42
1 път направила ли го е,ще го направи отново.Явно и липсва нещо което не и даваш и го търси при други.За мен вашата връзка няма да я бъде :) УСПЕХ

JustIvisible
12-25-2010, 18:43
1 път направила ли го е,ще го направи отново.Явно и липсва нещо което не и даваш и го търси при други.За мен вашата връзка няма да я бъде :) УСПЕХ
+1

zamisle
12-25-2010, 18:56
И аз съм мислил за това. И преди сме се карали пак по тези въпроси, но тя се скъсва да ми се моли и да реве и кво ли не и най-накрая пак и прощавам просто много съм влюбен изглежда и не мога да си представя живота без нея.

Сега ми прати смс

"Прости ми моля те знам че сбърках но помисли колко много направих за теб не заслужавам ли малка отплата моля те мило"

chambao
12-25-2010, 19:07
Личи си,че си влюбен до уши.Щом неможеш да я забравиш,опитай да забравиш какво се е случило.Седнете като големи хора и се разберете.Много зависи от колко време сте заедно.Ако са някакви си 1-2-3 месеца не си струва да правиш такива саможертви за който и да e.

awerw
12-25-2010, 19:15
Ох гадни проблеми човек :? Ти си я познаваш най-добре и все пак внимавай много какво ще стане от тук нататък, ако се повтори 3ти път вече дори да я обичаш много незнам то не може да и прощаваш винаги :(

zamisle
12-25-2010, 19:28
Абе ще я държа сега много изкъсо и ще гледам как се развиват нещата. Някой друг да коментира постъпката ми ?

anonimen213
12-25-2010, 19:31
Пич,не ги разбирам тия работи,ама щи кажа,че си направил добре,ама ако това се повтори ... режи я :)

zamisle
12-25-2010, 19:49
Дано не се повтори.

RoSKo0o0
12-25-2010, 20:45
Но уей мен... разкарай го тоя боклук :-x :-x :-x

SolemnityOfDeath
12-25-2010, 21:04
Бил съм в такава ситуация...много зависи от вас двамата поравно, не само от нея, да знаеш.

Пробвайте, понякога успява да се позакърпи положението след изневярата и потичат плавно нещата, пък дано стане. Има един период от 1-2 месеца в началото дето е гадно, после малко по-добре става. Успех :)

Gamedzilla
12-26-2010, 08:11
Но уей мен... разкарай го тоя боклук :-x :-x :-x
Няма кво да се добави, освен, че е разбрала, че няма кой да я приюти/да и купува неща...

Pa3yMeH
12-26-2010, 09:21
Плаче тя. Нищо лично към момичетата, но си върти женските номера.

zamisle
12-26-2010, 10:09
Хмм ще я видя какво ще прави в бъдеще, ако се повтори май ще събирам вече сили и квото и да ми има трябва да я зарежа :(

Saphire
12-26-2010, 21:09
Познавам човек, който е изневеряавл 1 път, взел си е поука и повече няма да го направи. Сам прецени твоята мацка ква е и изчакай още малко. Повтори ли се недей да имаш много милост ... има и по - добри от нея...

frozendeath
12-26-2010, 21:35
Нали знаеш, ако нещо се случи веднъж, не е задължително да се повтори. Но случи ли се втори път, задължително ще има и трети. Лично аз бих й дала шанс.

SEXTRAVAGANTE
12-26-2010, 21:40
Не се знае дали си направил правилния избор , но е хубаво това , че си решил да опиташ и си дал шанс на момичето. Ако отново започне да злоупотребява според мен трябва окончателно да я оставиш

chemist9009
12-26-2010, 21:45
Не си направил правилния избор с това,че си я приел....махай я от главата си докато не е късно :D

impossible17
12-27-2010, 21:14
Никой не заслужава втори шанс защото си мисли, че ще има и трети!

bqlomeche
12-27-2010, 21:17
Зависи :) Доверието се губи много лесно, а много трудно се печели... Ако се повтори просто е нямало смисъл. Един шанс за изневяра да, но два, три, четири вече излизат извън границата. Ако се повтори си спести страданията. На всеки му се случва да кривне. :) Прощавай, но не забравяй :)

tanch3t093
12-27-2010, 23:13
И аз бях в същата ситуация... Не го приех, не съжалявам. Повече няма излишни нерви с това къде е, с кой е и какво прави ... Според теб струва ли си? Щом веднъж го е направила, може пак да го направи ...

darrie
12-28-2010, 13:09
Не. Не и прощавай. Зарежи я, забрави я. Ще дойде друга, която ще те оцени, ще те обича, както заслужаваш и няма да ти изневери. Ти я обичаш, нали? Би ли изневерил? Не, нали? Значи тя не те обича щом го е направила. Сега ще ти е трудно, но после няма да съжаляваш. Казвам ти от опит.

adrenal1n
12-28-2010, 13:23
И аз съм мислил за това. И преди сме се карали пак по тези въпроси, но тя се скъсва да ми се моли и да реве и кво ли не и най-накрая пак и прощавам просто много съм влюбен изглежда и не мога да си представя живота без нея.

Сега ми прати смс

"Прости ми моля те знам че сбърках но помисли колко много направих за теб не заслужавам ли малка отплата моля те мило"
Захвърляй я.. Като почнат с тия "Колко много съм правила за теб, бла-бла-бла"..

Zayzi
12-28-2010, 13:25
Веднъж загубено доверие трудно се връща след това.Със сигурност не те заслужава като приятелка по твоите думи

valdesbg
12-28-2010, 13:35
И кво - всичките ти принципи отиват на кино заради две сълзички и три мили думички?

Ти топки имаш ли да тропнеш по масата и да поведеш нещата? Вкарай малко твърдост в характера ти.

Не, не си направил добре като си я приел. А с тая уговорка.. направо си сринал всякакво уважение към себе си. Не очаквай нещо да се промени, осен да се съгласяваш много по лесно от преди за много по големи дивотии.

Няма да имаш успех така.

mrazqkindergarten
12-28-2010, 14:27
На твое място не бих простила, но все пак това съм аз.. След като си от хората, които са склонни да преглътнат това нещо и да саотново с въпросния човек, сам си носиш последствията от това, което е станало. Ти я познаваш и ти знаеш дали би го направила.. Ако не е така, то не знам какво правиш с нея.

darrie
12-28-2010, 14:55
И аз съм мислил за това. И преди сме се карали пак по тези въпроси, но тя се скъсва да ми се моли и да реве и кво ли не и най-накрая пак и прощавам просто много съм влюбен изглежда и не мога да си представя живота без нея.

Сега ми прати смс

"Прости ми моля те знам че сбърках но помисли колко много направих за теб не заслужавам ли малка отплата моля те мило"
Захвърляй я.. Като почнат с тия "Колко много съм правила за теб, бла-бла-бла"..

Именно. Да не си я карал насила да ги прави тези "много неща", че иска отплата.. Това ли е отплатата? Да ти изневери? Ненормално проста е, човек.. Извинявай, че обиждам, но си толкова влюбен, че не виждаш истината. ТЯ НЕ ТЕ ОБИЧА. ОСЪЗНАЙ СЕ.

xinfamous
12-28-2010, 15:27
ще я проверявам къде ходи и т.н. .

Влез в тази група:

http://www.facebook.com/pages/REVNOSTTA-SI-E-ZAGUBA-NA-NERVI-AKO-E-RESILA-DA-IZNEVERI-HODI-GO-SPRI/122684401078171#


p.s. сгрешил си,никога няма да е както преди.

umri
12-28-2010, 16:18
Имаш 2 варианта:

1. Да я отрежеш завинаги.
2. Да я викаш само, когато ти се ебе, без да излизате и да и обръщаш каквото и да е друго внимание. Така известно време, и след това я режеш.

Ако избереш вариант 3, си тъп.

bibencee18
01-02-2011, 19:42
Като чета статията ти, се сещам за себе си. Пич 1 път случило ли се е, простил ли си и 2-ри ще има бъди сигурен. Момиче съм да, но няма да я защитавам, напротив. Не я оставяй да ти се качва на главата. Ако я научиш така тя все да изневерява, а ти все да прощаваш има ли смисъл изобщо от тая връзка. Тя ще знае, че ти ще и прощаваш и пак ще си прай к`вото си иска. Погледни от тая страна. Честно ли е? Не мисля. :x

NomNomNom
01-02-2011, 21:13
Не. Остави я на мира.

Faces
01-03-2011, 18:55
Братле помисли логично щом си се захванал с нея значи си я имал за добро и свястно момиче най важното доверил си се.А тя кво вместо да го оцени най нагло ти е изневерила и после театри ти разиграва,бий и шута и бягай надалеч хора които предават винаги по един или друг начин ще го направят пак ;) А и това вашето връзка ли ще е ? Да я държиш като кученце на каишка връзка без доверие не е връзка само ще си загубите времето взаимно и ще се нараните повече ;) Оставяй я и продължавай няма смисъл да си губиш времето :)

TechnoAddicted
01-03-2011, 19:07
Yo dawg ... your girl just got pimp'd :shock: