PDA

View Full Version : Какви момчета харесвате?



JustIvisible
12-25-2010, 18:37
С няколко думи :-D

Dekkuy
12-25-2010, 18:48
Трябва да е мил, да не иска само секс, да не е женчо или по-лошото някакъв мачо :D Да не е много грозен и така .. :)

Nestlee
12-25-2010, 20:09
Красив (сини/зелени очи,рус, висок..) , да има чувство за хумор, леко романтичен и да не е от типа:деебна да ебна.

HeavensMaiden
12-25-2010, 20:12
1. ДА НЕ Е ПЕДИ :booooomb: (бръснати крачета, русо бретонче, оскубани вежди ... )
2. Да е симпатичен (не ми тряа култорист нито пък моделче, важното е да е чаровен :) )
3.И да има кво да си кажем (т.е. да имаме общи теми )
4.Да е забавен

anonimen213
12-25-2010, 20:13
Красив (сини/зелени очи,рус, висок..) , да има чувство за хумор, леко романтичен и да не е от типа:деебна да ебна.Баси,кога ще е сватбата :Д

Gamedzilla
12-25-2010, 20:22
Красив (сини/зелени очи,рус, висок..) , да има чувство за хумор, леко романтичен и да не е от типа:деебна да ебна.
196-8 см. става ли... 8-)

RoSKo0o0
12-25-2010, 20:43
Трябва да е мил, да не иска само секс, да не е женчо или по-лошото някакъв мачо :D Да не е много грозен и така .. :)

добрем и аз ше дигам сватбата... само кажи дали да е на Хаваи или в село Разтрелча :D

mArMaLaDkA
12-25-2010, 21:46
Прости, груби и недодялани. ;-)

mArMaLaDkA
12-25-2010, 22:04
секси дупе, ест хубави крака... :)

да няма да го караш да си облича жартиери и пола?

vankovvv
12-25-2010, 22:34
секси дупе, ест хубави крака... :)

да няма да го караш да си облича жартиери и пола?
Всеки с фетиша си. ;-) 8-)

sweetyytweety
12-26-2010, 03:07
мми Да е хубав, умен ама не някъв професор де :D забавен :) със зелении :P или сини очи висок, и хубави ръце :D не знам що ама винаги гледам ръцете :-D Оформено тяло и да не ходи космат :) 8)

Pa3yMeH
12-26-2010, 05:07
Хаха, и половината от тук гаджетата им са "училишните гъзари". Другата половина са без гаджета :)

Scouser
12-26-2010, 07:53
Трябва да е мил, да не иска само секс, да не е женчо или по-лошото някакъв мачо :D Да не е много грозен и така .. :)

Нещо за мене ли говориш? :-P

Scouser
12-26-2010, 07:55
1. ДА НЕ Е ПЕДИ :booooomb: (бръснати крачета, русо бретонче, оскубани вежди ... )
2. Да е симпатичен (не ми тряа култорист нито пък моделче, важното е да е чаровен :) )
3.И да има кво да си кажем (т.е. да имаме общи теми )
4.Да е забавен

Call me! :-D

nefchi_bs
12-26-2010, 09:18
Хубави и умни,да има какво да си кажем :)

Dekkuy
12-26-2010, 09:46
RoSKo0o0 незнам какво е това село или си прайш ебаванка, но предпочитам Хавай :D

Scouser точно за теб говоря, познаам та от толкова отдавна , че съм ти забравила името :D шегувам се естествено :-D

addiTo
12-26-2010, 09:47
миии ..
1. трябва да е мил ;д
2. някъв такъв чаровен ;)
3. да има чувство за хумор !
4. никви претенции за цвят на косата, очите и т.н.
5. - може и да е пълничък :oops:
6. да дава всичко, за да е с мен
7. да е по-скромен, но страшен купонджия

gabi7u
12-26-2010, 10:02
моите изисквания са големи, но
съм намерила човек, който препокрива всичките .. 8-)

- Висок към 190. ( за моите 178 см. ;д)
- Умен. (Искам, когато говоря да не се налага да разяснявам думите си, или да избирам техни заместители с по - простички. По -умен = повече теми на разговор)
- Чувство за хумор
- Добър трябва да е. (Но не прекалено. Просто да се разбира с всички, да не е някой грубиян..)
- Да може да се забавлява.
- Естествено да е чаровен, симпатичен.

и малко мои си 8-)
- да има куче.
- да кара мотор.
- да го бива в нещо. ( в моя случай, момчето си го бива много в рисуването.)

Scouser
12-26-2010, 10:25
Scouser точно за теб говоря, познаам та от толкова отдавна , че съм ти забравила името :D шегувам се естествено :-D

Ха-ха, нали? 8) Митко съм, сети ли се? :P

Colouring
12-26-2010, 10:46
Да има благ характер,да не е избухлив,да е мил към мен,да имаме общи теми на разговор,т.е-общи интереси,да е забавен,да ме разбира.За външността-абе трябва да е високичък поне 180. 8-)
Общо взето-да се разбираме,да ни е приятно заедно,да се харесваме..
Това е.

п.п-I like blonde,italian,funny,surfing,photogenic,athletic,c harming,sexy,snowboarding,strong-willed,west coast,passionate,talanted,creative,resourceful,int uitive,peace loving,guitar playing,heart throbbing boys. :razz: :razz:

wasch0
12-26-2010, 11:02
Ако ще се впечатлявам от пръв поглед - висок,но не кльощав и симпатиченКато характер - сериозен,мил

RoSKo0o0
12-26-2010, 12:42
RoSKo0o0 незнам какво е това село или си прайш ебаванка, но предпочитам Хавай :D

Добре, странно защо и аз так си помислих :D

lolyyy
12-26-2010, 17:41
След всичко, което прочетох мисля, че ще трябва да заключа гаджето си в някоя тъмница и веднъж седмично да го разхождам със стоманен синджир за да не ми го откраднат :!: хаха шегувам се разбира се никога не бих и опитала да го направя, но явно имам до себе си перфектното момче, защото покрива всички нормативи, които прочетох до тук :smt041 :smt001 :---) Преди всчко той има страхотно отношение към мен, много е мил, винаги се съобразява с мен , държи се чудесно, винаги си ме изпраща до у нас , не спира да ми повтаря колко ме обича, дори когато се караме ми го казва , ревнува ме точно колкото трябва , не е някой психясал тип който само заради един поглед да прави скандали и филми (като бившия ми) но не е и без хич все пак жените може трудно да прощаваме прекомерната ревност но не прощаваме липсата на каквато и да е било ревност ... След това ... той много симпатичен ама много , висок , сини очи , светла коса (но той много си играе с нея постоянно сменя цвета на косата си и прическата си ... е сега и е дал малко почивка косата му е кам руса) , слаб е , бива го в много неща ... в рисуването , най-вече в спорта (бива го във всеки спорт и има ужасно мн медали и награди) във футбола и със скейта е ненадминат, има не само едно куче и коте (което много ми допада, защото аз просто обожавам животните) . Сериозен е и много точен , има удивително чувство за хумор. Скромен е , а винаги се намира в центъра на вниманието , което не мога да си го обясня :? И краката и дупето му са супер! Със сигурност не е ПЕДИ , забавен е и винаги има за какво да говорим . Умен е и много романтичен , винаги знае как да ме накара да се усмихна . И не е като повечето момчета , които търсят само секс , нещо повече понеже съм на 15 ми е казал , че НЯМА ДА МИ ПУСНЕ :-D Той е на 19 и надявам се само на шега ми каза че ще се помисли едва когато навърша 30 . Приемам това като майтап, но наистина май е твърдо решен да изчакам със секса още 1-2 години. Евала му ! Много го обичам и как иначе , след като той е мечтата на всяко момиче ! Много съм щастлива, че го имам !!! :grin: :smt007

MaLkaTa_LaDy
12-26-2010, 17:56
Леле колко ли пъти съм отговаряла на този въпрос... Няма да изреждам основните - интелигентен, забавен... бла бла...
ДА Е СТРАНЕН! Да има странни навици, странно мислене, странна коса...
с широк гръб и дебел плътен глас
амбициозен
анатюрист, да обича риска
мечтател
и непукист, малко бунтар дори
много смел
достатъчно дисциплиниран
малко грижовен, но наистина малко
много упорит, отвреме-навреме инатлив

достатъчно ли е?

awerw
12-26-2010, 18:05
Ама като почнат мъжките да се предлагат в такива теми :-D И на майтап да е много жалки ми изглеждат :?

FataMorgana
12-26-2010, 18:08
Леле колко ли пъти съм отговаряла на този въпрос... Няма да изреждам основните - интелигентен, забавен... бла бла...
ДА Е СТРАНЕН! Да има странни навици, странно мислене, странна коса...
с широк гръб и дебел плътен глас
амбициозен
анатюрист, да обича риска
мечтател
и непукист, малко бунтар дори
много смел
достатъчно дисциплиниран
малко грижовен, но наистина малко
много упорит, отвреме-навреме инатлив

достатъчно ли е?


Евала +1!

Но нека добавя и интересен. Някой който то изненадва всеки ден с нещата които върши и казва!

britzy
12-26-2010, 18:16
Ама като почнат мъжките да се предлагат в такива теми :-D И на майтап да е много жалки ми изглеждат :?

Dekkuy
12-26-2010, 20:15
RoSKo0o0, защо питаш тогава, като знаеш отговора :D

Scouser, сетих се е. Как няма. Не се забравяш лесно, освен името ти :D

PlOk
12-26-2010, 23:28
Чаровен, умен, възпитан преди всичко..
да умее да ме разсмива
да мечтае без граници
да може да разговаря на различни теми
да има самочувствие, но не прекалено голямо
да бъде смел в решенията, мислите и действията си
да рискува
да е постоянен
да е добре изглеждащ (хахах да не се лъжем ама на пръв поглед все пак трябва да ме привлече :) )

ии какво ли още не.. но това мисля, че стига :)

britzy
12-27-2010, 06:00
Такаам
1во-да е рус със сини очи без пъпки :oops: :lol:
2ро-да има супер голямото чувство за хумор,да не е некъв ревнив сухар
3то-да може да ме разбира,да ме кара да се усмихвам дори когато ми е спр сдухано.
4то-да се поддържа.
5то-да е скромен.

britzy
12-27-2010, 06:12
Да,но налии знаеш,че може да се търси едно ,а да се влюбиш в съвсем друго,съвсем различно от "изискванията" ти.

JustIvisible
12-27-2010, 07:23
1. ДА НЕ Е ПЕДИ :booooomb: (бръснати крачета, русо бретонче, оскубани вежди ... )
2. Да е симпатичен (не ми тряа култорист нито пък моделче, важното е да е чаровен :) )
3.И да има кво да си кажем (т.е. да имаме общи теми )
4.Да е забавен
Евала :-D

Scouser
12-27-2010, 08:33
RoSKo0o0, защо питаш тогава, като знаеш отговора :D

Scouser, сетих се е. Как няма. Не се забравяш лесно, освен името ти :D

Ха-ха-ха. Няма лошо, като ми забравяш името ще ми викаш - "Батко". Та така, Батиното искаш ли да пием бира тия дни? 8)

SmilezZz
12-27-2010, 09:14
Много критерии,големи претенции - но ми е интересно,когато се влюбвате в едно мом(и)че - проверявате ли го/я дали отговаря на тези ваши "изискани" критерии ?
- Всеки човек е идеален по своему..Но пък няма как да отговаря на този безкраен списък с претенции..Все нещо ще му/й липсва и тогава какво ? Спирате да се занимавате с него/нея ли ?
- Много е хубаво това,че знаете какво искате..Но след този списък с критерии - замисляли ли сте дали и вие отговаряте на тези изисквания..Все пак е несправедливо,когато другия се опитва да ви угоди,а вие да не можете..И ако чакате момче/момиче,което да прикрива целия Ви списък с критерии - има да чакате още доста време..

По темата:
За да не е спам - нямам никакви критерии..
Любовта не пита дали той отговаря на моите изисквания,а
директно ме "омагьосва".. ((:

wasch0
12-27-2010, 09:15
Такаам
1во-да е рус със сини очи без пъпки :oops: :lol:
2ро-да има супер голямото чувство за хумор,да не е некъв ревнив сухар
3то-да може да ме разбира,да ме кара да се усмихвам дори когато ми е спр сдухано.
4то-да се поддържа.
5то-да е скромен.



Тва е описание на моя 8)

Nestlee
12-27-2010, 10:05
Красив (сини/зелени очи,рус, висок..) , да има чувство за хумор, леко романтичен и да не е от типа:деебна да ебна.Баси,кога ще е сватбата :Д
ахахх.. Когато кажеш. 8-)



Красив (сини/зелени очи,рус, висок..) , да има чувство за хумор, леко романтичен и да не е от типа:деебна да ебна.
196-8 см. става ли... 8-)
Зависи от годините. Иначе идеално :lol: :lol:
Сериозно: Дано наистина да сте такива,защото такива момчета липсват ! :)


Много критерии,големи претенции - но ми е интересно,когато се влюбвате в едно мом(и)че - проверявате ли го/я дали отговаря на тези ваши "изискани" критерии ?
- Всеки човек е идеален по своему..Но пък няма как да отговаря на този безкраен списък с претенции..Все нещо ще му/й липсва и тогава какво ? Спирате да се занимавате с него/нея ли ?
- Много е хубаво това,че знаете какво искате..Но след този списък с критерии - замисляли ли сте дали и вие отговаряте на тези изисквания..Все пак е несправедливо,когато другия се опитва да ви угоди,а вие да не можете..И ако чакате момче/момиче,което да прикрива целия Ви списък с критерии - има да чакате още доста време..

По темата:
За да не е спам - нямам никакви критерии..
Любовта не пита дали той отговаря на моите изисквания,а
директно ме "омагьосва".. ((:
Оф боже ,ама като се сетя, че съществуват такива професори направо в никоя тема не ми се влиза. 10000 думи за коментар на мненията, и 2 думи за коментар по темата??! wtf? Ние тъпи ли сме таа наливаш акъл? Ай, моляя те. Каквото си ти, това и ние ! Слезте на земята. Ти сериозноо ли си мислиш, че някой като напише "висок, слаб, мускулест" и ще си хареса задължително такъв? Ами темата е такава и се пита "Kaкви момчета ХАРЕСВАМЕ?" Коментиращия по принцип харесва такива, но може и друг да си хареса. Айдее не се прави на идиот ! Нужни ли са всички тези обяснения? Ако нямаш какво да кажеш ПО ТЕМАТА просто не влизай. Тука ставам абсолютно като теб -2 думи по темата, 1000 по мнението ТИ, ама просто ме предизвикваш. ИИ ейй тука вече трябва да се извиня, защото се започва поредната форумска война.

RoSKo0o0
12-27-2010, 10:55
RoSKo0o0, защо питаш тогава, като знаеш отговора :D

Scouser, сетих се е. Как няма. Не се забравяш лесно, освен името ти :D

Нали знаеш, че човек е сигурен 99% в нещата, та 1% от теб, айде една бира от мен 8) :)

nikitka_
12-27-2010, 11:26
***

Nestlee
12-27-2010, 14:12
Nestlee,

по-кротко. Заявеното също е позиция, макар и не толкова елементарна като твоята.

доообре, маме, дообре .Извинявай, че нямам твоята велика позиция! ..А защо сега се бъркаш в тема, която не засяга теб?

w0sh
12-27-2010, 15:53
Nestlee,

по-кротко. Заявеното също е позиция, макар и не толкова елементарна като твоята.

доообре, маме, дообре .Извинявай, че нямам твоята велика позиция! ..А защо сега се бъркаш в тема, която не засяга теб?

лол.

защото е модератор.

ква ква.

girl6
12-27-2010, 16:35
1.- Хубав външен вид (руса коса,сини очи,хубаво тяло)
2.- Да не е някъв романтичен лигьо ( като бившия ми да прави някви досадни романтични жестове)

TheTeen
12-27-2010, 16:41
Да е мил,да е симпатичен,да знае просто как да впечатли и скакво да впечатли момичето,да бъде забавен и да не се интересува само от секс в една връзка.. Външния вид ннеай-важното според мен,външния вид е първото нещо,което виждаш в момчето и затова понякога човек си прави големи заблуди от външния вид,защото характера също играе доста голямо влияние :)

TheAvenged
12-27-2010, 19:35
1.- Хубав външен вид (руса коса,сини очи,хубаво тяло)
2.- Да не е някъв романтичен лигьо ( като бившия ми да прави някви досадни романтични жестове)
Потресен съм. Какво и е лошото на романтиката?

britzy
12-27-2010, 19:52
1.- Хубав външен вид (руса коса,сини очи,хубаво тяло)
2.- Да не е някъв романтичен лигьо ( като бившия ми да прави някви досадни романтични жестове)

абсолютно и мен ми писва от лигоч-може до едно ниво ама някои се О-ЛИ-ВАТ :booooomb:

akinom
12-27-2010, 19:56
1. Да ми хване окото от първия път!

.........

2. Да е с чувство за хумор!

.........

Другите неща от мен зависят.

freakylikeme
12-27-2010, 21:11
1. Да е висок и да не е грозен в моите виждания. :)

YoUcANNOtiMaGiNe
12-27-2010, 21:32
1. зелена коса
2. лилави очи
3. височината не е толкова важна ама все пак да не е под 3 метра
4. на килограми как да е, но да не тежи по-малко от един елф
5. качества- психясал, депресиран, изперкал, мазохистичен, полуегоистичен и още и още
ако има някой подобен индивид да пише
а стига с тия теми де :lol: :lol:

sexyt0o
12-27-2010, 21:41
Да не е кифла шефан с 1 дума педал :)
да не мисли само за секс
ии разбирасе да ме разбира да мога да си кажа с него всичко не да седи ме и да се гледаме тъпо ;д
ако има и мускулии ;дддд

Sunshin3
12-27-2010, 21:47
не знам
просто някои ей така ми харесват

tanch3t093
12-27-2010, 23:28
Висок, умен, чаровен и най-вече забавен :) скромна съм 8-)

Alabalaportokala
12-28-2010, 03:01
Интересно насред толкова много изисквания нито една не изказа като фактор парите.
О, да, забравих... вие сте в щастливите 2% на изключенията :D

Daqn4eto0o
12-28-2010, 06:10
Висок, с зелени очи, красив .. като за началоо :D :D

keti1000
12-28-2010, 12:10
да не си скубе веждите да не е нисък :D
да не се прави на мъжкарче и да има чувство за хумор да не взима дрога абе ... горе долу това хихи! :-P

Zayzi
12-28-2010, 12:20
Да е забавен,хубав характер,абе то зависи до самото момче като го видя,тогава си определям нещата,по които мога да го харесам :)

SiSi7yYy
12-28-2010, 13:08
Забавен, хубав, висок .. :D :oops:

Paramour
12-28-2010, 14:44
да е ТОЙ! :smt007
вярно, не е перфектен, но.. все пак:
светла коса, сини очи, забавен, романтичен.. винаги знае какво да каже.. висок.. когато иска да се забавлява знае как, но винаги мога да говоря сериозно с него. Винаги намира начин да ме развесели.. мога да разчитам на него, обича ме.
Обичам го! :smt007

8-)

Wednesday666
12-28-2010, 16:03
Нямам особено критерии за външен вид, по- скоро за характера .. Да се разбираме, да имаме за какво да говорим, да знае кога да ме бъзика и кога да бъде сериозен .. Е, все пак обичам най- много зелените очи .. и незнам защо, но винаги съм се заглеждала по момчета с по- дълга коса :D Но както казах външния вид не ме вълнува чак толкова .. Е, не бих тръгнала с някой дебел, мазен и т.н. :D

WaterLilly
12-28-2010, 16:20
Alabalaportokala, на по 15-16 сме повечето тук, защо да ни пука за пари? Не е като да може да ти купи кола, апартамент или нещо кой знае какво. 8-)

ivetty
12-28-2010, 16:34
-да слуша хубава музика (hip-hop,rap,RnB..)
-по възможност да е футболист :-D
-кестенява коса,кафяви очи,висок над 165см
-за предпочитане е да няма розови,лилави дрехи в гардероба си :-D
-да има чувство за хумор,за да може да ме развеселява когато имам нужда
-да е готов да направи поне малко за мен
-може да пуши, може да не пуши,но задължително да не се напива всеки ден
-да не иска само секс
-да може да обича

TheNewReligion
12-28-2010, 18:20
Ерудирани, забавни, със самочувствие, чистоплътни и високи.

Chemical
12-28-2010, 19:31
достатъчно висок, тъмнокос, тъмноок и добре образован,
все пак няма да стоим и да ядем семки по цял ден. 8-)

ellmeneo
12-29-2010, 13:21
красиви и ГАДНИ ! :smt077

asp1r1n94
12-29-2010, 14:13
99% лъжат за написаното...какъв е смисълът от темата ? 8)

kokosety
12-29-2010, 14:42
SmilezZz написа:
Много критерии,големи претенции - но ми е интересно,когато се влюбвате в едно мом(и)че - проверявате ли го/я дали отговаря на тези ваши "изискани" критерии ?
- Всеки човек е идеален по своему..Но пък няма как да отговаря на този безкраен списък с претенции..Все нещо ще му/й липсва и тогава какво ? Спирате да се занимавате с него/нея ли ?
- Много е хубаво това,че знаете какво искате..Но след този списък с критерии - замисляли ли сте дали и вие отговаряте на тези изисквания..Все пак е несправедливо,когато другия се опитва да ви угоди,а вие да не можете..И ако чакате момче/момиче,което да прикрива целия Ви списък с критерии - има да чакате още доста време..

По темата:
За да не е спам - нямам никакви критерии..
Любовта не пита дали той отговаря на моите изисквания,а
директно ме "омагьосва".. ((:

Оф боже ,ама като се сетя, че съществуват такива професори направо в никоя тема не ми се влиза. 10000 думи за коментар на мненията, и 2 думи за коментар по темата??! wtf? Ние тъпи ли сме таа наливаш акъл? Ай, моляя те. Каквото си ти, това и ние ! Слезте на земята. Ти сериозноо ли си мислиш, че някой като напише "висок, слаб, мускулест" и ще си хареса задължително такъв? Ами темата е такава и се пита "Kaкви момчета ХАРЕСВАМЕ?" Коментиращия по принцип харесва такива, но може и друг да си хареса. Айдее не се прави на идиот ! Нужни ли са всички тези обяснения? Ако нямаш какво да кажеш ПО ТЕМАТА просто не влизай. Тука ставам абсолютно като теб -2 думи по темата, 1000 по мнението ТИ, ама просто ме предизвикваш. ИИ ейй тука вече трябва да се извиня, защото се започва поредната форумска война.
Значи Nestlee е толкова права, че няма докъде!!! SmilezZz ( ако така се пишеш) има мнение във всяка тема няма значение, дали ще е по темата, тя трябва да говори професорката на форума. Брато, ти зле ли си, на 14 си колкото мен разликата, е че аз не пиша по всяка тема дори и да не мога да отговоря!!!
Та,момчетата който харесвам :
1.Харесвам зелените и сините очи ( особено ако цвета е наситен) :D
:D
2.Със по дълга коса не като на момиче, ама не и остриган 1 или 0 номер ( не че не е имало и такива, който съм харесвала)
3.По-висок от мен :oops: :oops: ( ако е по-нисък ще ми е малко неудобно и това пак не означава, че не бих харесала такова момче)
4.Със добри навици, да не говори като първият селянин, мил и не много ревнив ( умерено)
5. С по-малко пъпки
П.п Ако някой има нещо да каже.........не ми дреме 8)

ralica55
12-29-2010, 16:29
1. зелена коса
2. лилави очи
3. височината не е толкова важна ама все пак да не е под 3 метра
4. на килограми как да е, но да не тежи по-малко от един елф
5. качества- психясал, депресиран, изперкал, мазохистичен, полуегоистичен и още и още
ако има някой подобен индивид да пише
а стига с тия теми де :lol: :lol: Ако има такъв да пише и на мен !! :D :grin:

asp1r1n94
12-29-2010, 18:00
http://images.clipartof.com/small/20367-Friendly-Blue-Alien-With-Spiky-Green-Hair-And-Big-Green-Eyes-Looking-Upwards-And-Waving-Poster-Art-Print.jpg

anonymous708973
12-29-2010, 18:15
Към Смайлззз ще кажа само, че винаги съм имала страшно високи критерии не само към човека до мен, но и към приятелите си. Критериите не са се променили, трябва да издиря оная тема, в която едно момиче се жалваше колко ниски изисквания сме имали ние и колко несправедливи били момчетата 8-)
Любовта не пада от небето. Тя е сбор от много неща и едно от тия неща е точно отмятането на нещата от "списъка" ми. И да, аз мога да удовлетворя изискванията на човека до мен - дори защото съм пет пъти по-строга към себе си, отколкото някой друг може да е.

Дам, наистина станаха 1000 думи офтопик, съжалявам.

nymphadora
12-29-2010, 18:21
мм да е висок,чаровен и забавен

а,и ако е със светли очи е плюс 8-)

bybz
12-29-2010, 20:05
Май ще съм първата, която ще каже...
Ами аз не харесвам момчета със светли очи.
Колкото и странно да звучи - светлите очи при
момчетата ме подтискат и плашат.
Аз харесвам момчета с тъмни очи.
Като ги погледна и да потъна в тях.
За външния вид, за мен е важно
да не е изпедерастял :) Да се
облича нормално.
Не харесвам мистър мускол
или пък ръчичка кокал.
Косата тъмна.
Да не е висок, защото съм ниска.
Но и да не е тапичка.
Да не си скубе веждите
стига ми да се обезкосмява където е нужно
ръцете и краката не са от тези места при момчетата.


Да ме уважава. Да бъде с мен
навсякъде без да се притеснява.
Да може да ми каже всичко без
да се чуди как ще реагирам.Не искам да е винаги на
моето мнение. Искам да спорим да се караме и
след 5 минути всичко да е преминало
и да се прегърнем и целунем
и да сме по силни от всякога.
И въпреки това да е на моя страна
пред другите, въпреки че греша!
Искам да се шегуваме заедно.
Да не се притеснява пред приятелите си
да говори за мен.
Да ме харесва такава каквато съм,
а не да има условия да се променя.
Да бъде както мил и добър така и
лош, за да го оценя.
Да има недостатъци,
които ЩЕ ОБИЧАМ и
ще знам, че без тях, той няма
да е най - добрият човек за мен.

И още...и още...
Искам да имам този човек и за
мое щастие е до мен.
От година и месец.
Обичам го : )
Обикнах го не заради
необикновената му усмивка,
не заради най - красивите очи,
които някога съм виждала,
а заради това което е и защото
ме ''грабна''
от първия миг в който го зърнах.



:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt057

vesinka899
12-29-2010, 20:07
високи,не много слаби ама не и дебели,с дълги коси,с бради абее с една дума миетълииии :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035

DiabolicalSoul
12-29-2010, 21:42
Ама като почнат мъжките да се предлагат в такива теми :-D И на майтап да е много жалки ми изглеждат :?еми, гледам, че сте затруднени в търсенето - за това :grin:

иначе, сериозно по темата - такъв (описан в 50% от поустовете) НЯМА! (скромен, ама парти анимъл, мачо, ама чувствителен)

w0sh
12-29-2010, 21:44
Гордо мога да кажа, че не съвпадам с нито един списък.

vampire_girl_
12-29-2010, 21:57
Не държа да някакъв напомпан или Айнщайн.
Да има за какво да си говорим,да ме разбира /което не е лесно ;д/,да не е скучен и да го намирам за хубав - примерно дълга коса/не е задължителна,ноо е +/, хубави очи, набола брада...

novasum
12-30-2010, 06:04
Повечето искате момче със сини очи и руса коса :lol: Няма значение какви са очите и косата важното е да те обича и разбира :)

dimitar_ak
12-30-2010, 07:23
Повечето искате момче със сини очи и руса коса :lol: Няма значение какви са очите и косата важното е да те обича и разбира :)

Този светъл тип е прекалено сладникъв

kokosety
12-30-2010, 07:39
Не разбирам тези,който нямат какво да кажат по темата защо ни обвиняват? Иначе ако си падате и помъже споделете, какви харесвате :D :D

novasum
12-30-2010, 07:46
Повечето искате момче със сини очи и руса коса :lol: Няма значение какви са очите и косата важното е да те обича и разбира :)

Този светъл тип е прекалено сладникъв


\:D/

Freeb0yy
12-30-2010, 10:58
Бе то да кажа по думите на момичетата излиза ,че съм точно такъв какъвто търсят с руса коса (изправям се ;dd) сини очи , 1.80 спортист,демек атлетично тяло...
Въобщее не е там работата , поне в Стара Загора ,момичетата тука търсят само някав дет е мега як и има дебело портомне..

MaLkaTa_LaDy
12-30-2010, 11:12
Бе то да кажа по думите на момичетата излиза ,че съм точно такъв какъвто търсят с руса коса (изправям се ;dd) сини очи , 1.80 спортист,демек атлетично тяло...
Въобщее не е там работата , поне в Стара Загора ,момичетата тука търсят само някав дет е мега як и има дебело портомне..
Първата ти грешка беше, че започна да се хвалиш, втората беше, че каза, че се изправяш... Третата, че подценяваш момичетата [в Стара Загора].
П.с. Просто реших да спомена. :D

Paramour
12-30-2010, 11:17
Бе то да кажа по думите на момичетата излиза ,че съм точно такъв какъвто търсят с руса коса (изправям се ;dd) сини очи , 1.80 спортист,демек атлетично тяло...
Въобщее не е там работата , поне в Стара Загора ,момичетата тука търсят само някав дет е мега як и има дебело портомне..
Първата ти грешка беше, че започна да се хвалиш, втората беше, че каза, че се изправяш... Третата, че подценяваш момичетата [в Стара Загора].
П.с. Просто реших да спомена. :D

вярно 8-) :lol:

w0sh
12-30-2010, 11:34
Гордо мога да кажа, че не съвпадам с нито един списък.

Гордо, гордо... ама е време да осъзнаеш, че вече прокурорските не те харесват. Одъртяваш демек...


Време е да си купиш кола и ще влезеш във всички списъци пак, хахаха...

Универсалната точка.

Freeb0yy
12-30-2010, 11:51
Хах, тва че се изправям означава ли че съм гей или нещо такова бе.. Просто косата ми е по-добре като е изправена.. Много сте ми смешни такива като вас ...

w0sh
12-30-2010, 11:56
Хах, тва че се изправям означава ли че съм гей или нещо такова бе.. Просто косата ми е по-добре като е изправена.. Много сте ми смешни такива като вас ...

естествено, че това означава.

MaLkaTa_LaDy
12-30-2010, 12:29
на тази хубава и изправена косица не отиват всякакви вежди...
Aghaha you made my day!

Ааа аз мисля, че не съм казвала, че ако си изправяш косата си гей. Но не е никак ъм... мъжкарско. Питай колкото си искаш момичета, всички ще ти кажат, че не харесват суетни момчета. И не съм искала да звуча чак пък грубо.

bonbonenoizkushenie
12-30-2010, 13:41
ХАРЕСВАМ САМО ЕДНО МОМЧЕ ТОЙ Е ПРЕКРАСЕН ЗА МЕН - всичко което искам едно момче да притежава той го има -свестен е и е готин и е мил и в същото време е леко студен не е надут .. но той си има друга и не иска да е смен

tarlyo
12-30-2010, 14:33
Хах, тва че се изправям означава ли че съм гей или нещо такова бе.. Просто косата ми е по-добре като е изправена.. Много сте ми смешни такива като вас ...

Шибан педераст, марш!

dydka
12-30-2010, 16:25
важното е да ме грабне нещо в мъжа от пръв поглед...,но като цяло харесвам високите и леко едри мъже(не тип мускули всичко),и най-важното да има нещо в погледа им ,което да излъчва грубост и... перверзност като те погледне и ти заговори

The_Demon_Girl
12-30-2010, 20:26
Прочетете пак всичко, което сте написали и ако намерите човек, който да е пълна противоположност на него ... Той е! :D

Shiro
12-30-2010, 20:40
Да ви имам и представите.. още малко ще се мине на: "Кои разцветки кецки са най-секси" .. нали така беше текста? :( :D

fUcKsMiLe
12-30-2010, 22:59
Нямам определени 'изисквания' за момчето, което е до мен.
Мога да кажа само най-основното:
* да е чаровен
* да ме разбира
* да не ме лъже
* да ме обича!
* да не е грубиян (:
* и да е по високичък :D (1,75 и нагоре (до към 1.85) )
* а и забравих нещо много важно - да може да се справи с характер като мен и моето ДОСТА развинтено въображение :lol:

А косата каква била, а очите какви били, а задника, а не знам си кое :Д .. не ме вълнува чак толкова ..!!
(Въпреки, че не мога да не кажа, че като видя момче със зелени/сиви/пъстри очи направо се разтапям :Д .. :smt007 )

DiabolicalSoul
12-30-2010, 23:54
Нямам определени 'изисквания' за момчето, което е до мен.
Мога да кажа само най-основното:
* да е чаровен
* да ме разбира
* да не ме лъже
* да ме обича!
* да не е грубиян (:
* и да е по високичък :D (1,75 и нагоре (до към 1.85) )
* а и забравих нещо много важно - да може да се справи с характер като мен и моето ДОСТА развинтено въображение :lol:

А косата каква била, а очите какви били, а задника, а не знам си кое :Д .. не ме вълнува чак толкова ..!!
(Въпреки, че не мога да не кажа, че като видя момче със зелени/сиви/пъстри очи направо се разтапям :Д .. :smt007 ) Тъкмо щях да пиша, че не отговарям на нито едно от предходните 1000 описания и да не разчитате на мен :D ама видях това - звънни довечера за кафенце ил итам квото пиеш :P

BrokenInnocence
12-31-2010, 01:40
Не държа да някакъв напомпан или Айнщайн.
Да има за какво да си говорим,да ме разбира /което не е лесно ;д/,да не е скучен и да го намирам за хубав - примерно дълга коса/не е задължителна,ноо е +/, хубави очи, набола брада...

Мдам.

britzy
12-31-2010, 07:16
ХАРЕСВАМ САМО ЕДНО МОМЧЕ той си има друга и не иска да е смен
и това има общо с темата,защотооо?

Moderatorius
12-31-2010, 07:30
Хм. Трябва да знае как да ми оправи настроението, да има за какво да си говорим, да е наивно-добричък, да не лъже :-x ... да ме уважава.
Иначе за външен вид... нямам претенции, но поне за височината.. да е колкото мен и нагоре :D т.е. над 1.75.

tigity
12-31-2010, 07:48
1. да не е простак.
2. да мога да го показвам пред др хора (т.е. да се поддържа)
3. да не е някой лигав ... ама да не е и някой прекалено сериозен
4. да мога си приказвам и простотий с него ... но и да става и за сериозни разговори.
5. да няаа някви стереотипи кът останалите хора... стаа въпрос за разлика в годините или за от сорта хората кво ще кажат....
6. да ме обича.
7. да се съобразява поне малко с мен ... :D :D :D
Перфектния не съществува xD

bybz
12-31-2010, 07:54
1. да не е простак.
2. да мога да го показвам пред др хора (т.е. да се поддържа)
3. да не е някой лигав ... ама да не е и някой прекалено сериозен
4. да мога си приказвам и простотий с него ... но и да става и за сериозни разговори.
5. да няаа някви стереотипи кът останалите хора... стаа въпрос за разлика в годините или за от сорта хората кво ще кажат....
6. да ме обича.
7. да се съобразява поне малко с мен ... :D :D :D
Перфектния не съществува xD


Щом се влюбиш в някого той става перфектен ;р :)

tigity
12-31-2010, 08:15
1. да не е простак.
2. да мога да го показвам пред др хора (т.е. да се поддържа)
3. да не е някой лигав ... ама да не е и някой прекалено сериозен
4. да мога си приказвам и простотий с него ... но и да става и за сериозни разговори.
5. да няаа някви стереотипи кът останалите хора... стаа въпрос за разлика в годините или за от сорта хората кво ще кажат....
6. да ме обича.
7. да се съобразява поне малко с мен ... :D :D :D
Перфектния не съществува xD


Щом се влюбиш в някого той става перфектен ;р :)
но почти не срещаш това което си очаквал! 8-)

ChildOfBodom
12-31-2010, 08:43
Сериозно, грамотно, себеотстояващо, уважаващо ме, харесващо манга, аниме, метъл и WoW същество.

Manik96
12-31-2010, 11:05
Мил,забавен и да има ваншност .. (поне малко :D ) ..

BGbullet
12-31-2010, 11:16
Нямам определени 'изисквания' за момчето, което е до мен.
Мога да кажа само най-основното:
* да е чаровен
* да ме разбира
* да не ме лъже
* да ме обича!
* да не е грубиян (:
* и да е по високичък :D (1,75 и нагоре (до към 1.85) )
* а и забравих нещо много важно - да може да се справи с характер като мен и моето ДОСТА развинтено въображение :lol:

А косата каква била, а очите какви били, а задника, а не знам си кое :Д .. не ме вълнува чак толкова ..!!
(Въпреки, че не мога да не кажа, че като видя момче със зелени/сиви/пъстри очи направо се разтапям :Д .. :smt007 )


1.76 някъде с пъстри очи съм и относно характера и аз имам доста развинтено въображение.. повярвай :D

а и междодругото ако искаш драсни едно лс да се запознаем :)

3oPuTy
12-31-2010, 11:31
Амиии по принцип не гледам много външния вид :) Често ми се е случвало да хлътна по момче,за което преди съм твърдяла,че въобще не е мой тип :)
Дори мога да дам пример :) По принцип МРАЗЯ русите момчета/мъже,но до скоро бях хлътнала здраво по един такъв индивид :D
Иначе като цяло си падам по т.н. "лоши момчета",които все твърдят,че не търсят сериозна връзка :-D Забавно е да гледаш как се променят с времето ... :) А и като цяло не харесвам прекалено милите,романтични,нежни момчета ... Някак си ми се губи цялата тръпка като знам,че ми е в кърпа вързан :?
И все пак за външния вид - искам само да е по-висок от мен,когато съм на ток,нооо това не е голям проблем,защото с моите 1,66м. и токове до към 10см. :-D
А относно темите за разговор - то ако няма за к'во да си говорим въобще няма да го харесам,то е ясно :-D


На този етап е това :) А след няколко години,когато реша да създавам семейство най-вероятно ще търся човек,коренно различен от сегашния ми тип :-D

AdrenaliNa
12-31-2010, 12:02
Сериозно, грамотно, себеотстояващо, уважаващо ме, харесващо манга, аниме, метъл и WoW същество.

fUcKsMiLe
12-31-2010, 14:57
Тъкмо щях да пиша, че не отговарям на нито едно от предходните 1000 описания и да не разчитате на мен :D ама видях това - звънни довечера за кафенце ил итам квото пиеш :P


1.76 някъде с пъстри очи съм и относно характера и аз имам доста развинтено въображение.. повярвай :D

а и междодругото ако искаш драсни едно лс да се запознаем :) лоллз :lol:

fear4o
12-31-2010, 15:16
Момци приберете си пишките обратно, fUcKsMiLe е само моя... 8)

Missmarch
01-01-2011, 19:23
Момчета тип ``КЕН`` не понасям, просто защото се чувствам по мъжествена от тях :lol: :lol: :lol: обичам когато едно момче е срамежливо, но не чак толкова, че да му вадя думите с ченгел от устата :D ..достатъчно срамежливо, че когато засрещнем погледите си той да се изчервии и да обърне настрани главата :grin: :D :D моите представи за момче са странни, външният вид не е много-много важен, но покякога ДОСТА... русии и синеоки момчета не харесвам :( надути подлизурковции не не не моля ви се :-D едни такивка скромнички си ги обичам... че аз да съм бурната :-D да има готин характер, забавен, мил, грижовен /щото аз намерение да гледам деца-нямам/ :-D да е средно висок но 100% 20 сантиметра над мен, да поддържа фигурата си, но неее като някакъв кечист, да носи малко така.. развлечени парцалки, малко по неглиже, но в никакъв случай дрехи по него! :lol: :lol: :lol: т`ва е, жалко че може и с мечтата да си остана :?

fUcKsMiLe
01-05-2011, 21:46
Момци приберете си пишките обратно, fUcKsMiLe е само моя... 8) :-)

kl34kov
01-05-2011, 23:49
Голяяя забава пада тука мн смях хаха... :D 8-) :P :-P :razz: 8)

Eos
01-06-2011, 06:54
Не знам, чак пък и да изреждам, то се е видяло, че половината искате 'принца на бял кон' но, на края идва само коня дами 8-)

Всъщност, би трябвало да кажа, че ме привлича 'вътрешната' красота, да ама не 8-) За първо впечатление гледам външния вид, смисъл дрехи ала - бала, след това гледам ръцете и косата, направо си ми е като навик 8-)
Но в момента, съм с човек който изпълва всички критерии пък и плЬОс това характера му е, LIke. ;-)

mynichka
01-06-2011, 07:45
За външност нямам определен тип, всеки път попадам на коренно различни. Иначе- да ме уважава, да е мил, чаровен, да има чувство за хумор, да знае как да покаже чувствата си и .. още много.

Torn
01-06-2011, 07:51
Е вече знам защо гаджето ми неможе да издържи и 5 мин да е далеч от мен 8)

dimdim
01-06-2011, 13:32
всички знаем че "любовта не подбира"
не че и аз много вярвам в любовта но както и да е,това е офтопик

по темата:
---ВИСОК
---шегаджия,драка дори(нали знаете онова закачане на шега)
---тъмен(не ром) тъмна коса(къдрава да речем),тъмни очи(може и зеленикави)
---остроумен, честен, откровен, че дори и циник

и една друга добавка,кояте не е нещо като критерии,по скоро мое наблюдение към това което ми харесва:
небрежен,набола брада,по-голям от мен и не знам дали нарочно, но винаги си падам по мъже-чешити,никой не може да ги понася освен мен
:grin: :grin: :grin: всеки с фетиша си,както някой беше написал в началото на темата :)

dimdim
01-06-2011, 13:33
всички знаем че "любовта не подбира"
не че и аз много вярвам в любовта но както и да е,това е офтопик

по темата:
---ВИСОК
---шегаджия,драка дори(нали знаете онова закачане на шега)
---тъмен(не ром) тъмна коса(къдрава да речем),тъмни очи(може и зеленикави)
---остроумен, честен, откровен, че дори и циник

и една друга добавка,кояте не е нещо като критерии,по скоро мое наблюдение към това което ми харесва:
небрежен,набола брада,по-голям от мен и не знам дали нарочно, но винаги си падам по мъже-чешити,никой не може да ги понася освен мен
:grin: :grin: :grin: всеки с фетиша си,както някой беше написал в началото на темата :)

StreetWitch
01-06-2011, 15:45
Мога да кажа само едно НорМаЛЕН или леко ненормален!

ledenakrasota
01-06-2011, 15:57
-Забавен!
-Да не пуши!!
-Да не пие като умряло магаре!!!
Не мога да понасям пияни състояния и изпълнения,освен ако не са забавни. :)

-Да е добър в леглото! :oops:

Supernaturalfan
09-22-2011, 22:42
-да слуша хубава музика (hip-hop,rap,RnB..)
-по възможност да е футболист :-D
-кестенява коса,кафяви очи,висок над 165см
-за предпочитане е да няма розови,лилави дрехи в гардероба си :-D
-да има чувство за хумор,за да може да ме развеселява когато имам нужда
-да е готов да направи поне малко за мен
-да може да обича
+1
Познавам един такъв човек..

vakanciqta
09-22-2011, 23:01
Външността не е от много голямо значение . Но да е с кафеви очи и кафява коса . Да е мил , да ме обича такава каквато съм , да не искам да ме променя . Да е от ЦСКА , да е умен ,да е зодия с която се разбирам ( стрелeц , лъв , риби) да може да ме защити ако стане нещо и да е с поне 1 година по-голям . Еми май е само това :)

FeelMyPain
09-22-2011, 23:18
Външността не е от много голямо значение . Но да е с кафеви очи и кафява коса . Да е мил , да ме обича такава каквато съм , да не искам да ме променя . Да е от ЦСКА , да е умен ,да е зодия с която се разбирам ( стрелeц , лъв , риби) да може да ме защити ако стане нещо и да е с поне 1 година по-голям . Еми май е само това :)

Това няма как да стане. :razz:

vakanciqta
09-22-2011, 23:20
Да ти кажа има как и познавам такъв ама си има гадже... ;@@@

6y6kyy
09-24-2011, 11:49
Външността не е от много голямо значение . Но да е с кафеви очи и кафява коса . Да е мил , да ме обича такава каквато съм , да не искам да ме променя . Да е от ЦСКА , да е умен ,да е зодия с която се разбирам ( стрелeц , лъв , риби) да може да ме защити ако стане нещо и да е с поне 1 година по-голям . Еми май е само това :)

Това няма как да стане. :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: Левски ОЛЕ!
По темата: Момче съм!

alzheimer
09-24-2011, 12:19
Сега ще кажете, че имам много претенции, но....

1. Трябва да е търпелив до безкрайност и да ми търпи простотиите.
2. Да не е някакъв "играч" или по-точно женкар.
3. Много добра лична хигиена.
4. Да не се взима особено насериозно и да може да се смее над себе си и да издържа на моите ебавки по негов адрес. И да има чувство за хумор, което поне малко се припокрива с моето.
5. Да е секси (включва подходящо облекло: ризи, дънки, суичери, кецове; подходяща коса: по дългичка и сладко рошавичка ;хубава усмивка; най-добре кафяви очи; да е висок над 1,70; да е кльощав, но не прекалено)
6. Да има подобен вкус в музиката като мен.
7. Да е умен и да може да върже две изречения и те да са смислени.
8. Да е свестен тип, но да може от време на време да прави простотии и да не ме изоставя докато не реша, че искам да се разкара. И да се обажда, когато трябва да се обади.
9. Да може да твори нещо (я разкази, я картинки, я музика).
10. Да е мил, добър, да ми прави комплименти, макар и гадната ми коса или пъпките ми.

Inloveee_
09-24-2011, 15:40
Да е точен, симпатяга, уверен в себе си.
Чувството за хумор е задължително.
В същото време да е отговорен и да може да се разчита на него.

againstyou
09-24-2011, 17:19
Да има хубава усмивка,готино тяло,над 1.75.,да харесва футбол или да играе,чувство за хумор,да има самочувствие а не някъв сдуханяк,да има сладък смях и глас.

chockie
09-24-2011, 21:32
да се държи добре с мен.. да ми угажда .. да ми казва колко съм миличка сладичка и колко много ме обича .. и мисля, че е това ..

vakanciqta
09-24-2011, 23:47
Сега ще кажете, че имам много претенции, но....

1. Трябва да е търпелив до безкрайност и да ми търпи простотиите.
2. Да не е някакъв "играч" или по-точно женкар.
3. Много добра лична хигиена.
4. Да не се взима особено насериозно и да може да се смее над себе си и да издържа на моите ебавки по негов адрес. И да има чувство за хумор, което поне малко се припокрива с моето.
5. Да е секси (включва подходящо облекло: ризи, дънки, суичери, кецове; подходяща коса: по дългичка и сладко рошавичка ;хубава усмивка; най-добре кафяви очи; да е висок над 1,70; да е кльощав, но не прекалено)
6. Да има подобен вкус в музиката като мен.
7. Да е умен и да може да върже две изречения и те да са смислени.
8. Да е свестен тип, но да може от време на време да прави простотии и да не ме изоставя докато не реша, че искам да се разкара. И да се обажда, когато трябва да се обади.
9. Да може да твори нещо (я разкази, я картинки, я музика).
10. Да е мил, добър, да ми прави комплименти, макар и гадната ми коса или пъпките ми.
И аз съм така , ама почти не се намират такива въпреки ,че косата ми не е гадна и нямам нито една пъпка

pux4oto
09-25-2011, 10:17
някой който знае как да обича... моят единствен критерий :)

heartlesandfreaky
09-25-2011, 10:29
Да не е егоист.. Това според мен е най-важното. :)

lofebasscho
09-25-2011, 16:20
момчето което ще ме подлуди направо в буквалния смисъл ще е РУС !! незнам защо ноо имам слабост към русичките и нисички колкото мен или мааалко по над мен но не два метра или 180 аа блак! иии такива където слушат дъбстеп и днб те са най сладки .... такова момче да си имам до мене нищо няма да ми липсва ...

Chacho
09-25-2011, 16:22
@lofebasscho, Syze да си пази COOH викаш?

Leonore
09-25-2011, 16:51
За предпочитане тъмнокос, с нормална, късо подстригана коса, чаровна усмивка, висок, с добре оформено тяло и арогантен поглед.
Умен, самоуверен, забавен, своенравен, маниполативен, инпулсивен, твърдоглав и предизвикателен.

anonymous708973
09-25-2011, 18:56
Умен, самоуверен, забавен, своенравен, маниполативен, инпулсивен, твърдоглав и предизвикателен.

Тая "порода" са най-интересни :)

umri
09-25-2011, 21:29
Умен, самоуверен, забавен, своенравен, маниполативен, инпулсивен, твърдоглав и предизвикателен.

Тая "порода" са най-интересни :)
Нали! До "твърдоглав" липсва само "и нагъл" и картинката е пълна.

манипУлативен..



1. Трябва да е търпелив до безкрайност и да ми търпи простотиите.
2. Да не е някакъв "играч" или по-точно женкар.
3. Много добра лична хигиена.
4. Да не се взима особено насериозно и да може да се смее над себе си и да издържа на моите ебавки по негов адрес. И да има чувство за хумор, което поне малко се припокрива с моето.
5. Да е секси (включва подходящо облекло: ризи, дънки, суичери, кецове; подходяща коса: по дългичка и сладко рошавичка ;хубава усмивка; най-добре кафяви очи; да е висок над 1,70; да е кльощав, но не прекалено)
6. Да има подобен вкус в музиката като мен.
7. Да е умен и да може да върже две изречения и те да са смислени.
8. Да е свестен тип, но да може от време на време да прави простотии и да не ме изоставя докато не реша, че искам да се разкара. И да се обажда, когато трябва да се обади.
9. Да може да твори нещо (я разкази, я картинки, я музика).
10. Да е мил, добър, да ми прави комплименти, макар и гадната ми коса или пъпките ми.

Ооо... ще си намериш лесно, по доста от критериите. Такива колкото искаш. Но няма да е от най-хубавите, нито от особено умните и може да няма мноого добра хигиена, но може, ноже... И все пак, ако твоят критерий за умен е "да може да каже 2 смислени изречения".. няма да е трудно.


@lofebasscho, Syze да си пази COOH викаш?

Как само аз те разбрах, копеле ;д

tomboy
09-25-2011, 21:33
сладур с характер и чувство за хумор :) !...(за предпочитане висок и с перчем :razz: :razz: :razz: не гейски ами просто да не е гологлав!.... :razz: :razz: :razz: )

umri
09-25-2011, 21:42
Аз съм скромно момиче, нямам големи изисквания.
Ако казва сладко "р" го взимам. И чат-пат от любезност да се хили на простотиите ми, също е вариант.
Ееее, щом са само това критериите.... много са такива, лесно ше си намериш. (:

Chacho
09-25-2011, 21:53
Сигурно си е представяла движенията на езика при продължителното р. Ах това довлно непце :D

umri
09-25-2011, 22:02
бе, бе, бе... баси бебето стана то ;д

Chacho... aahahahahahahahhaah

Chacho
09-25-2011, 22:07
бебчУ, бе.

Голями мръсници се навъдихте тука ей, аман.

Благодаря! :oops:

бе-тата трябва да се компенсират с а-тата ;)

ledenakrasota
09-25-2011, 22:08
-Забавен!
-Да не пуши!!
-Да не пие като умряло магаре!!!


-Да не бъде егоист!
-Да се допълваме! :)

umri
09-25-2011, 22:11
Как всеки си мисли за различно, обаче. ;д

Истината е една! И тя е, че средната продължителност на живота на щраусите е 38 години.

Chacho
09-25-2011, 22:16
Спрете, моля ви, възбуждам се!

ledenakrasota
09-25-2011, 22:19
Спрете, моля ви, възбуждам се!


Възбужда те императорският пингвин? :shock: :shock: :shock:

Chacho
09-25-2011, 22:23
:)

И мръсната перушина на дъртите щрауси.


PS: Смешното е, че някои сериозни хора в тая тема имат по-странни предпочитания от мен.

ledenakrasota
09-25-2011, 22:24
:)

И мръсната перушина на дъртите щрауси.


PS: Смешното е, че някои сериозни хора в тая тема имат по-странни предпочитания от мен.


Аз не мога да откъсна поглед от подписа ти. :lol: :lol:

Chacho
09-25-2011, 22:27
:)

И мръсната перушина на дъртите щрауси.


PS: Смешното е, че някои сериозни хора в тая тема имат по-странни предпочитания от мен.


Аз не мога да откъсна поглед от подписа ти. :lol: :lol:

Wanna play multiplayer? ;)

ledenakrasota
09-25-2011, 22:28
Wanna play multiplayer? ;)

:oops: да :oops:

Chacho
09-25-2011, 22:34
Имам само една тениска :oops:

ledenakrasota
09-25-2011, 22:35
Имам само една тениска :oops:

Ще я скъсаме. :oops:

seksapilno
09-26-2011, 07:15
Високи,забавни,с хубава усмивка и очи,без значение какъв цвят 8)

bitchwolf
09-26-2011, 08:06
Обичам добрите души независимо от това какъв цвят им е косата или очите и прочие,тези които мислят! и не ги е страх да казват истината.. :)

poizN
09-26-2011, 16:40
Красив (сини/зелени очи,рус, висок..) , да има чувство за хумор, леко романтичен и да не е от типа:деебна да ебна.
хмм като мене?? :D :D

ICETTT
09-26-2011, 17:18
Хубав, мил, чаровен с добро сърце. Да не мисли само за секс. И естествено...красив :-D

anonymous708973
09-26-2011, 17:23
-Забавен!
-Да не пуши!!
-Да не пие като умряло магаре!!!


-Да не бъде егоист!
-Да се допълваме! :)

Щот' шъ умрете, ако пуши, нали... Тва е като изискването "перфектен английски" 8-)

как обаче седя и си повтарям РРРРРРР :ДДД

AdamL
09-26-2011, 18:17
Обичам добрите души независимо от това какъв цвят им е косата или очите и прочие,тези които мислят! и не ги е страх да казват истината.. :)

Лоллл ти си намери човека :oops:

ledenakrasota
09-26-2011, 18:23
-Забавен!
-Да не пуши!!
-Да не пие като умряло магаре!!!


-Да не бъде егоист!
-Да се допълваме! :)

Щот' шъ умрете, ако пуши, нали... Тва е като изискването "перфектен английски" 8-)

как обаче седя и си повтарям РРРРРРР :ДДД


Да! Имам непоносимост и има риск от задушаване. :)

galet0
09-26-2011, 18:31
Еми трябва да има чувство за хумор и да обича животните

Външния вид не е важен за мен стига характера да ми харесва (:

leadyflame
09-26-2011, 18:41
Не бил важен ли, нека някой който ти покрива тези ти минимални критерии е някой доста нелицеприятен, едва ли ще го вземеш за нещо повече от приятелче на чието рамо да плачеш

galet0
09-26-2011, 18:42
Не бил важен ли, нека някой който ти покрива тези ти минимални критерии е някой доста нелицеприятен, едва ли ще го вземеш за нещо повече от приятелче на чието рамо да плачеш

всъщност зависи,всеки си има чар (:

важна е хигиената обаче (: смисъл,дори да не е толкова красив,ако има добра хигиена всичко е ок

umri
09-26-2011, 20:29
важна е хигиената обаче (: смисъл,дори да не е толкова красив,ако има добра хигиена всичко е ок

Бахти ниските изисквания.. Не ти завиждам на какви си попадала.

Аз къв лош опит имам от кофти хигиена.. вече години ми държи влага тоя случай.

galet0
09-26-2011, 20:36
важна е хигиената обаче (: смисъл,дори да не е толкова красив,ако има добра хигиена всичко е ок

Бахти ниските изисквания.. Не ти завиждам на какви си попадала.



то това е въпроса-омръзна ми от красиви малоумници.

Chacho
09-26-2011, 20:40
Мноо ясно. По-добре да си обсъждате в леглото сензационните свойства на неутриното и как ще се срути Теорията на Относителността с някой пълничък пъпчивко без вежди, подчертаващи кривият му нос. :)

umri
09-26-2011, 20:48
важна е хигиената обаче (: смисъл,дори да не е толкова красив,ако има добра хигиена всичко е ок

Бахти ниските изисквания.. Не ти завиждам на какви си попадала.



то това е въпроса-омръзна ми от красиви малоумници.
Хигиената е едно, да е малоумник - друго.

Chacho, много big bang theory, брато. ;д

6u6u23
09-27-2011, 10:29
Хаха, и половината от тук гаджетата им са "училишните гъзари". Другата половина са без гаджета :)

момчетата дет аз харесвам ги има :) и ги познавам :Р

ewiow
09-27-2011, 12:07
Момче, което да може да обича, да е нежен, загрижен, симпатичен, висок и да обича да приказва :P

evalongoria
09-27-2011, 12:31
Между 'какви момчета харесвам' и 'какво гадже искам' при мен има огромна разлика..;д
Винаги се увличам по курвари,ебачи,някакви нее*ателни към всичко...използвачи,инетерс чии ии с две думи типичното лошо момче..

да не е кльощав,да е доста висок,да има големи ръце и дълги пръсти,да има плътни устни и да се облича смъкнато ^^^^^

againstyou
09-27-2011, 15:18
Винаги се увличам по курвари,ебачи,някакви нее*ателни към всичко...използвачи,интерсч ии ии с две думи типичното лошо момче..


+1 ;х.

crash19
09-27-2011, 15:25
1. ДА НЕ Е ПЕДИ :booooomb: (бръснати крачета, русо бретонче, оскубани вежди ... )
2. Да е симпатичен (не ми тряа култорист нито пък моделче, важното е да е чаровен :) )
3.И да има кво да си кажем (т.е. да имаме общи теми )
4.Да е забавен

Иии да не е гъзарче, мноооого ме дразнят :D

polssa
09-27-2011, 17:51
с няколко думи ?! - готини (с всичките си значения) ..
да са като него ... :oops:

stelkastel
09-27-2011, 20:15
Mr. dark, tall and handsome...мисля, че така казваше Анди Стар /Дневниците на вампира/. :D Харесвам момчета, които имат нещо отличително у себе си - дали ще са татуировки, обици/по-скор обица/, умение да пишат правилно - харесва ми, когато момчето притежава нещо, което го отличава от останалите. :)

ThatsMe
09-27-2011, 21:01
Wait wait ! Бати какво стана с момичетата които не гледат външността а какъв човек си? Много сте повърхносни... може би не ви разбирам (момче съм :)

Chacho
09-27-2011, 21:43
Wait wait ! Бати какво стана с момичетата които не гледат външността а какъв човек си? Много сте повърхносни... може би не ви разбирам (момче съм :)

Много просто: момче си, гледаш външността. Ако си отрежеш топките и започнеш да обличаш рокли, ще гледаш външността в момчетата И характера. Лека вечер!

FreShHhH
09-27-2011, 23:17
Красив (сини,зелени очи,кафява коса или черна може и руса но с изключения,с малко дупе,слаб но стегнат) забавен,мил,добър,да се облича яко тип Wiz Khalifa,Mac Miller и да мирише на хубав парфиум ! :D

Grozddence
10-01-2011, 10:49
[/i][/b] Азз съм си набелязала един от моето училище ии си харесвам него ;д
1.Висок с хубаво тяло :)
2.Кестенява до руса коса :) .. ии зелени или кафяви очи
3.Добра дисциплина :)
4. Умен :)
5.С чувство за хумор , та когато ми се плаче да има кой да ме разсмее 8-) :)
6.Да е мил с близките ми :)
7.Може да е леко груб с останалите / е не да ги кара да си събират зъбите от земята ;д / :)
8.Нежен .. да знае как да се държи с едно момиче :)
9.Да ме уважава :)
10.Да не ме усмирява и да се опитва да ме променя защото директно отива по дяволите всичко :)
11.Да знае как да се облича ,, и в никъФ случай не ми се иска да ее космат :? :x :-x
12.Добър спортист :)

Ии да обича да ме гушка :D :) :) :)

pomo6tplz
10-01-2011, 13:50
нат метар и 85 наи малко
коса руса като сено
силно изразено личе
стегнато тиало
очи сини ама и зелени става ама наи добре сини зеленото е мръсно синио бтw
с голиам портфеил и със силно залозени морали!

bonbona102
10-01-2011, 15:30
Трябва да са по-висок от мен,което не е трудно за моите 160 см рус или тъмен няма значение важното е да чаровен не много хубав,да не ми го крадат (базик) и най-важното да ме обича.Еми моя покрива всички изисквания,че даже понякога ги минава.Доволна съм

Phonique
10-01-2011, 19:50
нат метар и 85 наи малко
коса руса като сено
силно изразено личе
стегнато тиало
очи сини ама и зелени става ама наи добре сини зеленото е мръсно синио бтw
с голиам портфеил и със силно залозени морали!


Наистина ли си толкова неграмотна? :shock: Нищо лично правиш ми огромно впечатление.... :?

mrazqkindergarten
10-01-2011, 21:36
Харесва ми да е добър, мил, да ме обича и да го доказва непрекъснато, да има чувство за хумор, да е интелигентен, а на външност поне симпатичен. :)

FuckedUp
10-01-2011, 21:47
важна е хигиената обаче (: смисъл,дори да не е толкова красив,ако има добра хигиена всичко е ок

Бахти ниските изисквания.. Не ти завиждам на какви си попадала.

Аз къв лош опит имам от кофти хигиена.. вече години ми държи влага тоя случай.

Я разкажи :lol:

LoveDrunk
10-01-2011, 22:25
До скоро не знаех колко високи са ми всъщност очакванята за момчетата. Всъщност ще съм малко банална и ще кажа, че най-много ме впечатляват мъже с готино чувство за хумор. Всъщност според мен всички имат такова, но въпроса е да си пасваме, да си разбираме шегите един вид. Иначе всичко си зависи от човека. Имало е случаи в които момче, което на пръв поглед не ме е привличало или нещо, да ме грабне с някоя просташка шега...