PDA

View Full Version : Татуси



Sexy_boy_94
12-25-2010, 19:01
Аз и брат ми решихме да си направим татоси (текстов),който по отделно да означават нещо и като се прочете заедно да значи нещо друго,но незнаеме какво точно да е ако имате идеи споеделете ги :))....... МС предварително :))

divacheee
12-25-2010, 23:26
Аз и брат ми решихме да си направим татоси (текстов),който по отделно да означават нещо и като се прочете заедно да значи нещо друго,но незнаеме какво точно да е ако имате идеи споеделете ги :))....... МС предварително :))

теглете си ножа .. един след друг ..

дееба малоумните пишлемета :-x

nefchi_bs
12-26-2010, 09:32
Ми измислете го вие,нали трябва да има някакво значение за вас,не за някои друг.Иначе идеята ми допада :) И аз да се похваля неска в 3 ще ходя да си правя скорпионче на кръста :P 8-)

whitebunny
12-26-2010, 13:37
Ми измислете го вие,нали трябва да има някакво значение за вас,не за някои друг.Иначе идеята ми допада :) И аз да се похваля неска в 3 ще ходя да си правя скорпионче на кръста :P 8-)+
искам снимка :oops:

ihateyou
12-26-2010, 17:44
Офф имаше една приятелка дето си написа какво беше `отец` и като махнеш първата буква става `сатана ` нещо такова беше, измислете нещо подобно то си е за вас..

LipSy
12-26-2010, 18:23
Вие си измислете нещо. Този надпис все пак трябва да означава нещо за вас, а не за други хора.