PDA

View Full Version : Помощ



BFBALEX
12-25-2010, 21:01
Пичове а3 сам на 14 с имам един проблем днес предлагам на 1 момиче а то само мълчи а3 викам кажи де да или не тя пак мълчи с си тръгна и нищо не ка3а каква да правя моля ви кажете

BFBALEX
12-25-2010, 22:06
Моля хелп

Scouser
12-26-2010, 07:57
Бухахахаха! :razz: Не си дошъл на точното място, пич! Я по-добре отиди да играеш на топка по полята! Да, знам че е сняг, ма то не пречи! 8)

CR0W
12-26-2010, 09:48
Глътнала си е езика милата...
Ми какво да правиш,какво да правиш ами обади и се и я попитай за отговор.Не много пъти, а само веднъж,за да не излезнеш досадник.Кажи и,ако иска да помисли известно време,а през това време се представи като жентълмен. :)

Scouser
12-26-2010, 10:26
Глътнала си е езика милата...
Ми какво да правиш,какво да правиш ами обади и се и я попитай за отговор.Не много пъти, а само веднъж,за да не излезнеш досадник.Кажи и,ако иска да помисли известно време,а през това време се представи като жентълмен. :)

Стига бе, меен. Рано му е за мацките на момчето. 8)

sladur4etyYy
12-26-2010, 12:52
Глътнала си е езика милата...
Ми какво да правиш,какво да правиш ами обади и се и я попитай за отговор.Не много пъти, а само веднъж,за да не излезнеш досадник.Кажи и,ако иска да помисли известно време,а през това време се представи като жентълмен. :)

хахах, тя, ако го харесва, дали пък нямаше досега да му е казала ''да''?
пич, откажи се. 8-)

CR0W
12-26-2010, 13:14
Глътнала си е езика милата...
Ми какво да правиш,какво да правиш ами обади и се и я попитай за отговор.Не много пъти, а само веднъж,за да не излезнеш досадник.Кажи и,ако иска да помисли известно време,а през това време се представи като жентълмен. :)

хахах, тя, ако го харесва, дали пък нямаше досега да му е казала ''да''?
пич, откажи се. 8-)



Както казах глътнала си езика

sladur4etyYy
12-26-2010, 13:15
Глътнала си е езика милата...
Ми какво да правиш,какво да правиш ами обади и се и я попитай за отговор.Не много пъти, а само веднъж,за да не излезнеш досадник.Кажи и,ако иска да помисли известно време,а през това време се представи като жентълмен. :)

хахах, тя, ако го харесва, дали пък нямаше досега да му е казала ''да''?
пич, откажи се. 8-)



Както казах глътнала си езика

глътнала си е тя.. ченето 8-) просто не е знаела как да го резне.

SmilezZz
12-26-2010, 13:23
Интересно ми е как й предложи ? Какво й каза ? - "Хайде да ходим" :lol: О.о.
Предполагам,че момичето ако те харесваше,щеше да ти каже "ДА",но
явно няма никакви симпатии към теб,а не е казала нищо - просто е търсела начин да те резне ... :lol: :lol:

BFBALEX
12-26-2010, 16:10
Бухахахаха! :razz: Не си дошъл на точното място, пич! Я по-добре отиди да играеш на топка по полята! Да, знам че е сняг, ма то не пречи! 8) Явно и 10 годишните са по умни от теб

BFBALEX
12-26-2010, 21:09
И не напра3но говора тя ме е целувала и а3 я харесах и от там ми доиде идеята да и предложа

evichka
12-29-2010, 23:16
хах ми просто не те харесва.. иначе досега щеше да приеме.. ти за всеки случай я питаи пак но и прати смс или по скайп (според мен) :D ., аа относно целувката.. това може нищо да не значи за нея! :)

Brooklyn
12-29-2010, 23:43
следващия път я засили в стената завържи и колана около врата и ако не проговори я направи да млъкне завинаги :smt023

GregoryHouse
12-29-2010, 23:46
следващия път я засили в стената завържи и колана около врата и ако не проговори я направи да млъкне завинаги :smt023

Оригинален си като песен на Manowar...

Brooklyn
12-29-2010, 23:59
следващия път я засили в стената завържи и колана около врата и ако не проговори я направи да млъкне завинаги :smt023

Оригинален си като песен на Manowar...през кУ.ра си ми като песен на порнелия от диапазон рекърдс :smt023

яж си гъбите и си влизай в ролята на идола от аватара ти ,ама си много плиткоумен майна и даже за бледо копие в приказките на дубльора му не ставаш

аре вдивия охлюв

Sweet41
01-01-2011, 14:48
според мен това че не е отговорила не значи че не те харесва може да не е сигурна в отговора си и да и трябва време да помисли.Питай я пак прати и смс и ако тогава вече не отговори значи не те харесва достатъчно.