PDA

View Full Version : Как да постъпя ?



selgomez
12-25-2010, 23:47
Здравейте!Преди няколко седмици се запознах с едно момче.Опознахме се и ми каза,че на Коледа ще си идва.Тогава имах участие,и после разбрах,че си е счупил крака.И казал на приятелката ми,че ме харесва.И аз го харесвам.Онзи ден са му сложили шина.Приятелката му е дала моя номер,обаче не ми се обади.Днес точно на Коледа разбрах,че има гадже Вчера си го е хванал.Точно днеска приятелката ми дади номера му,а аз я молех отдавна ...Сега не мога да заспя заради въпроса...-ЗАЩО ? как така нали ме харесваше...Как да постъпяя???
Искам да ви попитам : Как да постъпя? Дали да му звънна? Аз немога...или гаджета или не се познаваме...Аз се привързах към него не мога да понеса,че ще сме само приятели... :smt089

selgomez
12-26-2010, 00:22
Също казал на приятелката ми,че искал да ми предлагал,но не разбрах,защо не е могъл....нещо заради брат му....

П.П. Разбрах за гаджето му,като тя ме е търсила и ме пита "що съм се занимавала с "гаджето " ...Но не мога да разбера защо ме търси,като аз не съм се занимавала с него вчера и го познавам отдавна ?? :-o

PredrusalotoZaiche
12-26-2010, 01:55
Аз нещо не можах да разбера много от темата,ама .. :Д Не драматизирай,за няколко седмици надали си се привързала чак толкова към него.Не му звъни според мен ... щом си е хванал друга,явно не те харесва.

britzy
12-26-2010, 06:24
Аз нещо не можах да разбера много от темата,.
+++1000
я вземи излезни от филма

sladur4etyYy
12-26-2010, 13:03
харесвал те е, да. освен теб е харесвал още 7. тръгнал е произволно с някоя от тях, която му е вързала. не се впрягай, налей си питие. 8-)

Ssummerjam
12-26-2010, 15:28
Що ли не ти вярвам, че е важен за теб?! :-D "Или гаджета, или не се познаваме" - тва е пълна простотия. Ако наистина харесваш някого, ще се стремиш да си до него без значение дали ще сте просто приятели, или ще сте заедно. Ти държиш непременно да си С пича, което говори че очакваш чувства и от негова страна, а ако такива липсват - ще му удариш игнора. :? За кво привързване говорим?!? :-D

JustIvisible
12-26-2010, 15:41
Що ли не ти вярвам, че е важен за теб?! :-D "Или гаджета, или не се познаваме" - тва е пълна простотия. Ако наистина харесваш някого, ще се стремиш да си до него без значение дали ще сте просто приятели, или ще сте заедно. Ти държиш непременно да си С пича, което говори че очакваш чувства и от негова страна, а ако такива липсват - ще му удариш игнора. :? За кво привързване говорим?!? :-D

+1 :) :)

bebchence
12-26-2010, 15:48
Няма смисъл да му звъниш щом е с друга остави го нека си живее живота той после ще разбере какво е изпуснал.Явно е от онзи тип момчета на които не им пука много много с коя ще е важното е да има някоя.Продължавай напред с високо вдигната глава, и не с насълзени очи.Ще намериш някой, който истински да те обича сигурна съм! :-)

poncho
12-26-2010, 15:53
Няма смисъл да му звъниш щом е с друга остави го нека си живее живота той после ще разбере какво е изпуснал.Явно е от онзи тип момчета на които не им пука много много с коя ще е важното е да има някоя.Продължавай напред с високо вдигната глава, и не с насълзени очи.Ще намериш някой, който истински да те обича сигурна съм! :-)

+1 :)

selgomez
12-26-2010, 19:45
Няма смисъл да му звъниш щом е с друга остави го нека си живее живота той после ще разбере какво е изпуснал.Явно е от онзи тип момчета на които не им пука много много с коя ще е важното е да има някоя.Продължавай напред с високо вдигната глава, и не с насълзени очи.Ще намериш някой, който истински да те обича сигурна съм! :-)

Мерси за отговора! Но това го разбрах днес :D . Иначе благодаря :)