PDA

View Full Version : Малко помощ (добре де не чак толкова)



mishod
12-26-2010, 03:47
Здравейте... от няколко години следя форума, но никога не съм писал...
Много се надявах да не се наложи да прибягвам до чужди мнения, но ето че се налага...

Така проблемът ми е следния: на 23 години съм (малко може да ви се сторя дъртичък за тук, и съжалявам)... имах до преди месец приятелка ... ходихме близо 6 години... и един прекрасен ден тя ми каза, че съм я ревнувал, че не съм имал време за нея, че съм я спирал да излиза... и край! всичко свърши, приказката приключи... Аз бях първият и приятел, съгласен съм, че има нужда да види какво е да е с другите, но 1 месец и малко, а аз още не мога да я преживея... На мое място как ще постъпите...

sweetyytweety
12-26-2010, 04:02
може да си и омразнал и си е търсела причина какво да ти каже 6 години са си много :)

Gamedzilla
12-26-2010, 08:08
С мен се случи по същият начин, стана преди две седмици и тръгна с моя приятел, от тогава нито си говоря с единия, нито с другия, вече не ми е тъжно и гадно, макари, че я обичах много...
Мисли за всичко друго, но не и за нея, и не ходи на любимите ви места за кратко, надявам се, че бях полезен... :)

spopi
12-26-2010, 08:29
Ми както казаха по-горе 6 години са доста време.Но ще ти мине малко ще ти е по-трудно. :)

burpp
12-26-2010, 08:37
и един прекрасен ден тя ми каза, че съм я ревнувал, че не съм имал време за нея, че съм я спирал да излиза... и край!

А така ли е ?

ThunderStyle
12-26-2010, 17:45
и един прекрасен ден тя ми каза, че съм я ревнувал, че не съм имал време за нея, че съм я спирал да излиза... и край!

А така ли е ?

Да наистина, така ли е? Защото аз също имах приятелка от дълго време... и тоав беше причина да скъсаме... До колко това е основателна причина не знам, но аз лично наистина го правех (смисъл, само ревността не съм и забранявал нищо...)...

SmilezZz
12-26-2010, 18:06
6 години наистина са си дълго време,спор няма..Но се съмнявам причината да е тази ревност и забраните,които си й слагал..Все
пак няма как 6 година да са изникнали тези неща - поне според
мен..Но се опитай да забравиш това,за връзката ви..Трудно ще се заличи този спомен,но няма друго какво да правиш..
- Просто недей да страдаш,че си я загубил,а се радвай,че си я имал и си бил щастлив с нея..

awerw
12-26-2010, 18:15
Тя сигурно е по-малка от теб.

marin4itu
12-27-2010, 08:27
Ако наистина си я ревнувал и си я ограничавал, тя до сега да си е мълчала и ти няма откъде да знаеш и може да й е дошло в повече.. Плюс това ти каза, че си й бил първото гадже.. Еми и аз това забелязвам в приятелки, които са с едно момче 3-4 години и станат на по 18-19 и късат с момчето. Все пак всичко трябва да се преживее и след като едно момиче има много сериозна връзка толкова много време, иска да опита и от другите неща в живота.

mishod
12-27-2010, 18:15
и един прекрасен ден тя ми каза, че съм я ревнувал, че не съм имал време за нея, че съм я спирал да излиза... и край!

А така ли е ?

Да наистина, така ли е? Защото аз също имах приятелка от дълго време... и тоав беше причина да скъсаме... До колко това е основателна причина не знам, но аз лично наистина го правех (смисъл, само ревността не съм и забранявал нищо...)...

че съм я ревнувал, ревнувал съм я, но винаги съм давал и обоснование защо съм го правил... накрая ми се струва, че не бях прав... но отидох и се извиних, че не съм имал време за нея... това мога да го гарантирам, че винаги всяка една свободна минутка съм я отделял за нея, защото уча и работя през нощта... и мисля, че се сещате че не мога да съм 24/7 с нея, а за това, че съм я спирал да излиза, лично според мен тя сама се е спирала, порадни някакви чисто психологични причини, дали защото няма да съм с нея, дали защото я е било страх... това не мога да кажа, м****у кое момиче или момче не би се радвало на факта, че може да излиза без гаджето си по заведения !!! факт е обаче, че след това аз направих много глупости, които осъзнах и отидох и и се извиних...

sweetyytweety
12-28-2010, 01:11
еми явно че заради тези 'глупости' както казваш, те е напуснала и добре че си разбрал какво си направил ;)

adrenal1n
12-28-2010, 01:15
Преодолява се.. Намирай си нова, въпреки болката и страданието по старата.. Забавлявай се повечко с приятелите, не се отдавай на самотни нощи и тъжна музика..

GregoryHouse
12-28-2010, 01:39
Просто сте си писнали. Аз познавам много хора от толкова време, и вече им знам всяка една реплика, всяко движение, целия живот. Просто в един момент можете да си говорите само за времето и как скучно ви е минал денят... Нищо вкарай се в депресия малко. Полезно е. После излизаш и почваш всичко наново. Welcome to real life :)