PDA

View Full Version : Имам чувства към него.. а той към мен ?



addiTo
12-26-2010, 10:25
Имам чувства към едно момче, но той си има гадже .. преди може би седмица ми пишеше всеки ден в скайп, но обаче само "Как си?", "К'во правиш?", "Нещо ново? .." и само това. Преди си правехме някакви бъзици / всъщност той предлагаше / аз на му покажа ''нещо'' / не триъгълника :razz: :lol: / ( ай само без някви излишни коментари по тоя въпрос с бъзиците .. някви от сорта "курва", "не тее ли е срам", "мале ква си проста'' казах ви вече - просто бъзици ! ). Но той харесваше друга, докато си писахме това. А наскоро .. бахти скучните разговори дето бяха :( Искам да го впечатля някакси, нищо че си има гадже. Ще действам, ако скъсат скоро 8-). Някакви коментари :?

flyingmonkey
12-26-2010, 10:38
wow

Дай си 2-3 годинки и тогава мисли за това. Не ги закачай, защото най-много да те намрази после :)

wasch0
12-26-2010, 11:05
Не прави така,че да се разделят - най-много да те намрази.
Бъди до него просто като приятелка. Споделяй му. Подкрепяй го.

П.П. Преди бях в същото положение. Бях му станала много близка приятелка, но след това загубих цялото доверие,което бях изградила.

autumn666
12-26-2010, 14:23
Няма да пипаш момчето, докато си има гадже.
В момента няк'ва кифла се е залепила за гаджето ми и се опитва да ми го отнеме, на мене мислиш ли, че ми е приятно? Но той не я иска и и казва да се разкара, тва е важното за мен в момента.
Щом е с нея, значи я предпочита пред тебе, мисли нея за по-добра, и не те иска, тва е цялата философия. Ако те харесваше, нямаше да е с нея. Няма кво да правиш освен да чакаш те да се разделят, или да си търсиш друг, който си няма гадже. Но няма да им проваляш връзката... -.-

ri41
12-26-2010, 14:58
той те приема като приятелка, сродна душа, ако му покажеш че го харесваш, може и да те забележи, а сега сте просто сродни души, което е много хубаво да сте само фр, момчетата са много добри приятели, повярвай ми

CR0W
12-26-2010, 15:03
Остави го.Човека си има приятелка.ЩЕ Е МНОГО ТЪПО,АКО СЕ ОПИТВАШ ДА ГИ РАЗДЕЛИШ!!! Дръж се с него,като приятел-споделяй му,изслушвай го.А когато той скъса с нея може да предприемаш действия.

Ssummerjam
12-26-2010, 15:12
Не прави нищо, остави се на течението. Ако трябва нещо да стане, то ще стане. :)

addiTo
12-26-2010, 16:04
Въобще не съм казвала, че искам да им разваля вързката. Казах, че ще действат след като скъсат / ако е скоро /.

addiTo
12-26-2010, 16:06
В момента няк'ва кифла се е залепила за гаджето ми и се опитва да ми го отнеме, на мене мислиш ли, че ми е приятно? Но той не я иска и и казва да се разкара, тва е важното за мен в момента.

Имаш страхотно гадже! ;)

reoffender
12-26-2010, 18:19
Самия факт,че искаш да спечелиш момче, което вече е заето... :-o

awerw
12-26-2010, 18:22
"Триъгълника" :razz: Еми измисляй интересни теми и го заговаряй пък накрая и "Триъгълника" му покажи :D

SmilezZz
12-26-2010, 18:26
Ти сама си отговори,че няма смисъл да се бориш за него..
Той е обвързан,предпочел е другото момиче,а не тебе..Свиквай
с тази мисъл и се опитай да го забравиш..
Или пък се дръж с него приятелски и се опитай да накараш онези
чувства,които бушуват в теб да спрат..

addiTo
12-28-2010, 19:32
наскоро ми иска номера и ми прати прегръдка ( бтв т'ва за прегръска не мисля, че е толкова важно, но все пак .. ) :? ;; аа и ми измисли нов прякорр :grin: .. това за телефона и прегръдката, дали въобще значи нещоо ? :? .. реших да спра да му отговарям, когато ми пише, защото преди правех всичко, за да му отговоря на време :( не знам реших да пробвам с малко недостъпност, дори да ми е трудно да разбера какво точно трябва да правя, но .. 8-) та на първия ми въпрос :? ?

autumn666
12-28-2010, 20:53
Ами, значи не си държи на гаджето достатъчно... :D Можеш да предполагаш, че те харесва, ама не мога да ти кажа със сигурност, не съм гадател .. Прави квото си правиш сега, пък накрая ако скъса с нея, действааай :)

mArMaLaDkA
12-28-2010, 21:10
Ще ти е приятно ли да имаш някакъв сопол до себе си, който да сваля всяка срещната? Не ти ли е кофти само при мисълта, че един ден може да сте заедно, и ти много да си го харесваш и прочее, а той да се лигави най-безцеремонно на всяка втора?

Paramour
12-28-2010, 21:34
Той си има приятелка и недостъпността с нищо няма да ти помогне.
Той не те сваля, че да се правиш на недостъпна.
А и + това прегръдка по скайп.. има ли значение? това показва само,ч е може би те има за по-близка или просто е бил на кеф да ти прати.
За номера- същото^
Ако толкова държиш да го спечелиш-бъди му приятелка. Като скъсат можеш да му признаеш чувствата си(ако все още имаш такива.)

zlatit0o
12-28-2010, 23:00
Ти сама си отговори,че няма смисъл да се бориш за него..
Той е обвързан,предпочел е другото момиче,а не тебе..Свиквай
с тази мисъл и се опитай да го забравиш..
Или пък се дръж с него приятелски и се опитай да накараш онези
чувства,които бушуват в теб да спрат..

+1 Просто няма смисъл..

akinom
12-29-2010, 06:54
Ти си потенциална любовница.

addiTo
12-29-2010, 09:35
Ще ти е приятно ли да имаш някакъв сопол до себе си, който да сваля всяка срещната? Не ти ли е кофти само при мисълта, че един ден може да сте заедно, и ти много да си го харесваш и прочее, а той да се лигави най-безцеремонно на всяка втора?

Като се замисля, е така. И аз всъщност знам, че е такъв, но ... не знам какво точно ме привлича толкова много към него :?

ellmeneo
12-29-2010, 12:55
момчето си има приятелка ! пък и плюс това хубаво ли ще ти стане ако стане така,че да сте заедно и той да ходи да зарибяя някви други там .. м ай стига - това са курвенски номера !