PDA

View Full Version : един рожден ден и..?



wasch0
12-26-2010, 10:58
Събрахме се с команията да празневаме рождения ми ден.
Преди две години бях заедно с едно момче от тях.
Пихме,но не бяхме пияни. Започнахме да се гушкаме и да се целуваме.
Казах си,че ще е само една вечер и ще ми мине през пръстите, но много ми хареса... правеше ми комплименти,беше мил..
На другия ден му писах и се извиних,а той отговори
"нали трябваше да си прекараш хубаво,все пак това е твоят ден"

Мислите ли,че имаме шанс?

П.П. Мисля,че не би тръгнал с мен,защото не съм като другите му момичета. Не съм нито известна,нито вървежна...

sexa_na_kompleksa
12-26-2010, 11:06
Съдейки по отговора му, по-скоро нямате шанс. Но все пак, ако държиш, може да поговориш с него, но не мисля, че трябва да те притеснява това, че "не си известна". ; )

Deyan
12-26-2010, 12:02
Пробвай... Аз бих се опитал, ако бях на твое място

wasch0
12-26-2010, 12:19
Пробвай... Аз бих се опитал, ако бях на твое място

Въпроса е,че ме е страх да не страдам..
Последния път наистина преживях много..
Исках да си дам почивка,но така се случи..

BGbullet
12-26-2010, 12:33
Вгледай се в носа му и ще се откажеш :D :D

sladur4etyYy
12-26-2010, 13:44
направи, каквото те посъветвах в другата тема, пък да видиш как ще завалят момчета и няма да можеш да се отървеш.

kalit0y
12-26-2010, 15:59
Събрахме се с команията да празневаме рождения ми ден.
Преди две години бях заедно с едно момче от тях.
Пихме,но не бяхме пияни. Започнахме да се гушкаме и да се целуваме.
Казах си,че ще е само една вечер и ще ми мине през пръстите, но много ми хареса... правеше ми комплименти,беше мил..
На другия ден му писах и се извиних,а той отговори
"нали трябваше да си прекараш хубаво,все пак това е твоят ден"

Мислите ли,че имаме шанс?

П.П. Мисля,че не би тръгнал с мен,защото не съм като другите му момичета. Не съм нито известна,нито вървежна...

Моят съвет към теб е ... Поговори с него на живо може пък да не те отреже толкова брутално!

girl6
12-26-2010, 16:16
Това, че не си като другите му момичета не трябва да те притеснява. пробваисе ни6то няма да загубиш (така и така няма нищо между вас) но пък мойе да трагните. Успех !!! :) :) :) :)

kalit0y
12-26-2010, 18:36
Това, че не си като другите му момичета не трябва да те притеснява. пробваисе ни6то няма да загубиш (така и така няма нищо между вас) но пък мойе да трагните. Успех !!! :) :) :) :)


Не искам да ме унижават...Страхувам се да не страдам..
П.П. Пиша от регистрацията на братовчедка ми :oops:

Dekkuy
12-26-2010, 20:05
По отговора му, бих казала, че го е направил, за да си искараш добре. Не за друго.

wasch0
12-27-2010, 08:38
По отговора му, бих казала, че го е направил, за да си искараш добре. Не за друго.

А мислите ли, че ако продължим да поддържаме контакт нещо ще се получи?

flyingmonkey
12-27-2010, 09:58
По отговора му, бих казала, че го е направил, за да си искараш добре. Не за друго.

Не е задължително. Казвал съм почти същите думи, но това което съм имал на предвид е било друго. Естествено, това не е гаранция, че при момчето е същото, това няма как да го разберем, все пак още не са пуснали на пазара кристални топки, които да работят :-D

addic7edd
12-27-2010, 10:09
Първо се нагласи така, че да не ти пука за отговора му и говори с него... После какъвто и да ти откаже ще ти е все едно :D Или пък се опитай да го свалиш и се направи на недостъпна, до като не се убедиш, че наистинаа искаш да си с него...
Иначе, ако не искаш да го разиграваш, просто говори с него и се разберете :-D :)

SorrowEyes
12-29-2010, 12:17
По-добре недей да правиш нищо, иначе ще се изложиш и има голям шанс да му станеш абсолютно безинтересна :(

shadow4e
12-29-2010, 12:57
Ти за какво точно му се извини. Ако извинението ти е било такова, каквото си мисля, не може да се очаква да даде различен отговор от този, който е дал.

wasch0
12-29-2010, 14:28
Ти за какво точно му се извини. Ако извинението ти е било такова, каквото си мисля, не може да се очаква да даде различен отговор от този, който е дал.

Аз: Извинявай за вчера
Той: нищо важното беше ти да си прекараш добре
Той: и междудругото целия мириша на теб