PDA

View Full Version : Той е на 24, а аз на 16



FataMorgana
12-26-2010, 11:31
Запознахме се още през Септември. Той е супер умен и супер интересен. Тогава си говорихме много, почти всеки ден скайп и така. През Октомври за първи път... да сещате се. После не ми се обаждаше често и реших че аз съм си виновна и че просто ме е използвал а пък аз съм се вързала на приказките му. Искаше да се видим, но му бях много ядосана зашото все беше зает със някакъв проект в неговия колеж. След това си простихме и трябваше да се видим обаче в последния момент ми отказа което супер ме ядоса. 2 седмици ни вест ни кост, бях го изтрила от скайп, ФБ и зареди тази случка дори и BBM (BlackBerry Messenger).

Писа ми СМС на 24ти. Не отговорих, реших че не заслужава. 25ти ми се обади. Не вдигнах. После ми се обади отново няколко часа по късно и пак не вдигнах. На края аз му се обадих защото не издържах вече. Бях мила, и изобщо не му държах сметка. Смисъл, нямам право, не сме гаджета, аз не останах без компания докато той кой знае какво правеше. Той ме пита защо не съм му в контактите в BBM и след като му казах той се извини и каза че бил в Камбодия и Тайланд по работа. Което, да за БГ може да е странно, ама аз не живея тук, и където живея е нормата. Така че му поврярвах. Иска да се видим скоро защото му липсвам.

Само че не мога да спра да си мисля че просто ме използва и че съм супер наивна да му вярвам и че не иска друго от мен освен тялото ми и че съм една от много и че изобщо не му пука за мен. Параноя ли е? Или основателно? А и не мога просто да го отпиша защото имам чуства към него и ми беше супер трудно 2 седмици изобщо да не се опитам да се свържа с него. Съвети?

vankovvv
12-26-2010, 11:37
Осъди го! Кажи че си била изнасилена.

flyingmonkey
12-26-2010, 12:06
Не виждам, как някой на 24, който се води "Умен" може да иска нещо различно освен СЕКС в някоя пикла на 16 години (нищо лично). Спрете да бъдете толкова наивни.

FataMorgana
12-26-2010, 12:28
Не виждам, как някой на 24, който се води "Умен" може да иска нещо различно освен СЕКС в някоя пикла на 16 години (нищо лично). Спрете да бъдете толкова наивни.

Сори, но го приех доста лично. Може да съм всичко, но не и 'пикла' :). И с какво точно съм заслужила тази титла? Или просто всяко 16 годишно момиче е пикла? А това не е лике дискриминациа спрямо годините на един човек? Годините не могат да определят що за човек си и не е честно да наричаш някой каквото и да е било без да знаеш нищо за човека!

vankovvv
12-26-2010, 12:39
Всички на тази възраст сме прости олигофренчета, проумей го и ти си такова.

FataMorgana
12-26-2010, 12:45
Да, ако кажа че съм била изнасилена както ти предложи, при положение че съм се съгласила, това би ме направило просто олигофренче. И да, наясно съм със закона.

vankovvv
12-26-2010, 12:50
^ http://media.tapirpirates.net/f/uh65410_1283166620_PolarFacepalm.jpg

sladur4etyYy
12-26-2010, 12:50
остави ги чувствата, това момче не е надеждно, каквото и да си говорим.

xoxi
12-26-2010, 12:59
Остави го без секс за известно време и ще видиш дали е с теб само заради това или не.

FataMorgana
12-26-2010, 12:59
^ http://media.tapirpirates.net/f/uh65410_1283166620_PolarFacepalm.jpg

Well, with the appropriate vocabulary it could be easily expressed in words.

FataMorgana
12-26-2010, 13:02
остави ги чувствата, това момче не е надеждно, каквото и да си говорим.

Повярвай, ако можех щях. Ако не ми се беше обадил изобшо нямаше да се опитам да се свържа с него отново. Но е много трудно когато продължава да ти званни. И само си мисля как ще му кажа всичко което си мисля и ще му се накарам едно хубаво за дето ме е наранил и като му чуя гласа просто не мога!

WrongLife
12-26-2010, 13:06
Не виждам, как някой на 24, който се води "Умен" може да иска нещо различно освен СЕКС в някоя пикла на 16 години (нищо лично). Спрете да бъдете толкова наивни.
Не му се връзвай на тоя....някоя на 16 го е отрязала и ето всички са пикли!
Зарежи го.....дала си му, сега сърбай....

sladur4etyYy
12-26-2010, 13:12
остави ги чувствата, това момче не е надеждно, каквото и да си говорим.

Повярвай, ако можех щях. Ако не ми се беше обадил изобшо нямаше да се опитам да се свържа с него отново. Но е много трудно когато продължава да ти званни. И само си мисля как ще му кажа всичко което си мисля и ще му се накарам едно хубаво за дето ме е наранил и като му чуя гласа просто не мога!

като му се накараш, да не мислиш, че много ще го жегнеш? ще ти каже едно ''извинявай'' + още някое и др. оправдание и дотам. ако наистина му пукаше за теб, нямаше да се налага дори и да си помисляш да му се караш, защото нямаше да имаш поводи. а след като за него си просто резерва, не бива да позволяваш той да е важен за теб. това си е чисто самонавиване. реално погледнато, той не ти дава нищо, което някой друг лигльо не може да ти даде.
трябва да си наложиш, че няма да мислиш за него, колкото и да е трудно. или спираш всякакви контакти с него или пък започваш да си играеш с него, както той се опитва да прави с теб. само че за това ти трябват доста нерви и самоконтрол, които, първо, не мисля че притежаваш на тоя етап, и, второ, няма особен смисъл да си губиш времето с това.

umri
12-26-2010, 13:44
Well, with the appropriate vocabulary it could be easily expressed in words.
Изтърва една запетая.
Малка си, глупава си, нормално е. Какво, според теб, може един 24 годишен мъж, да иска от 16 годишно момиче? Самият факт, че си му направила проблем за проекта е грешка. Нормално е да си гледа университета и следването. Такива като теб, идват и си отиват, но ученето и професията остават. Не го приемай лично. Бързаш да се вкараш в големия филм, че и за Оскар се бориш. Гледай си живота, бъди реалистична, пък то, ако има да става нещо, ще стане.

FataMorgana
12-26-2010, 13:58
Well, with the appropriate vocabulary it could be easily expressed in words.
Изтърва една запетая.
Малка си, глупава си, нормално е. Какво, според теб, може един 24 годишен мъж, да иска от 16 годишно момиче? Самият факт, че си му направила проблем за проекта е грешка. Нормално е да си гледа университета и следването. Такива като теб, идват и си отиват, но ученето и професията остават. Не го приемай лично. Бързаш да се вкараш в големия филм, че и за Оскар се бориш. Гледай си живота, бъди реалистична, пък то, ако има да става нещо, ще стане.

Знам че беше грешка, което е от части защо вече гледам да си държа устата затворена. Изобщо не му направих проблем че даже не ми каза че е извън държавата а просто му приех обяснението и извинението без да питам много въпроси.

Всичко което каза е много вярно, и горе долу това правих. Не се опитвам да му се натрапвам, той е този който продължава да търси контакт. Ако спре, нямам намерение да го гоня, както две седмици не го потърсих и бях изгубила всякаква надежда даже се бях запознала с едно момче на моята възраст ама момента в който ми звънна забравих всичко друго. Гадно е. Но факт.

Ssummerjam
12-26-2010, 14:26
Оф, тоя те има за играчка :? Ти го знаеш, но въпреки това му отговаряш на обажданията, което е голяма грешка. Прекъсни всякакъв контакт с него - смени си номера, махни го от скайп, фейсбук... Да, в началото ще ти е трудно и едва ще се сдържаш да не го потърсиш, но това няма да продължава вечно. :) Малко по малко ще си го избиеш от главицата.